Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

sinoc ja u supermarketu, guzva velika. izmedju ostalog kupio i jaja. i ona radnica za kasom bjesomucno trpa sve u kesu a ja njoj: "molim vas pripazite mi na jaja"

Ovo me podseti na moj ispad, iz detinjstva. Moja keva, inace, voli da jede, jako, cudne stvari. I, tako, posalje ona mene u prodavnicu, da kupim svinjski mozak! pukeface.gif Usetam ja, lagano,

Ja- Dobar dan. Imate li mozga?

Prodavacica- icon_confused.gif Molim?

Ja- (vec ljutito) Imate li mozga?

Prodavacica- Ne razumem...

To je trajalo, dobrihj, par minuta, dok ja nisam ukapirala sta pricam! icon_redface.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo me podseti na moj ispad, iz detinjstva. Moja keva, inace, voli da jede, jako, cudne stvari. I, tako, posalje ona mene u prodavnicu, da kupim svinjski mozak! pukeface.gif Usetam ja, lagano,

Ja- Dobar dan. Imate li mozga?

Prodavacica- icon_confused.gif Molim?

Ja- (vec ljutito) Imate li mozga?

Prodavacica- Ne razumem...

To je trajalo, dobrihj, par minuta, dok ja nisam ukapirala sta pricam! icon_redface.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

jednom dosli neki gosti kod nas doma (cini mi se da je bila kuma), a mene priceralo u wc. i ja otisao obavio posao, ali je uzasno smrdjelo,da ti se u glavu zavrti, ni osvjezivac nije pomagao! i izadjem ti ja iz wc-a sav zadovoljan jer sam se olaksao kad kuma: "samo momenat, idem do wc-a". aaaaaj!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Boze svasta, pa, kako drugacije da se izrazis za jaja?  icon_smile.gif

"Pripazite moje krhke, okrugle kokosije produkte..." Jos cudnije bi ga gledala... icon_confused.gif

 

Nikada nisam probala taj specijalitet, ali, brate, pa mnogo gadno izgleda!

 

Meni su ga jednom poturili tvrdeci da je pohovana sargarepa, jer su znali da ga bez gnusne podvale ne bih jela... icon_mrtav.gificon_mrtav.gificon_mrtav.gif

 

Ali, shvatila sam na vreme i... pukeface.gif

 

A jedna moja drugarica ga maze na hleb kao pastetu!!! icon_rockdevil.gif

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je bre specijalitet svuda u svetu. Prestanite sa foliranjima i predrasudama i za ime Boga, malo i poslusajte jebene roditelje ako insistiraju da nesto pojedete. Sigurno im nije namera da vas otruju. A diskutovati o necemu sto niste ni probali je smesno.

Mozda vam se svidi ukus.

 

- ostale stvari koje pominjes (ako mislimo na isto), imaju najvise proteina...

 

@Three Tears

A na zabe nisi gadljiva? icon_wink.gif

mmmmmm, njami, njami

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Wise Owl: treba jesti ono sto ti je privlacno ili zdravo ili oba, mozak 1) izgleda ogavno 2) mirise ogavno 3) nema u njemu nista hranljivo i sad zasto bi ti poslusao roditelja koji je to jeo kao mali samo jer je bila frka za klopu??

 

Hehe udjem ja u prodavnicu kazem "4 piva" "koja?" "laksa!" icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

mozak 1) izgleda ogavno 2) mirise ogavno 3) nema u njemu nista hranljivo

Ma OK - opusteno...

Zato i jesu ukusi razliciti.

 

Ja npr. ne mogu da smislim kacamak, iako znam da je zdrav.

Ni pasulj icon_mrtav.gif

 

Pasulj sam omrzla psiholoski. Kad sam imala 5 godina, nesto sam mrljeckala po tanjiru i dosao je jedan grooooozni komsija i krenuo da se drekenja - Ako odmah sve ne pojedes, stavicu te u dzak i baciti u Savu icon_uhoh.gif

Dzabe sto je keva htela da ga usmrti posle te izjave mhihi.gif , ni dan danas ne jedem pasulj icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...