Jump to content

Vaš najveći blam


Wise Owl

Recommended Posts

to je vec blam..

 

 

brate, ja ovdje u najskupljoj radnji (sto bi bilo Nordstrom, sto bi bilo dakle visoka moda i najbrendovi) nisam vidjela kupaci sorc za - dakle, 60 dolara :)

 

 

 

 

 

inace, evo moj svjez blam.. nije me blam da ga ispricam, jer je bilo urnebesno..

odem u veliku nabavku namirnica u jednu od radnji koja se zove Sam`s Club - znaci, sve lici na magacin, i sve se kupuje naveliko bas.. u paketima..

i ajde kao, da uzmem sok neki.. i otvorim frizider, koji zapravo izgleda kao neka ogromna prostorija s velikim vratima, i visokim pragovima.. i ne mogu da dohvatim taj sok koji zelim.. popnem se na taj betonski prag, i ne mogu opet... zaskocim se k`o debil, i sad, veliko pakovanje soka - tesko naravno, zaljulja se u mojim rukama, i ja da ne padnem, uskocim nekako u prostor izmedju vrata i polica sa sokovima..

vrata se zatvaraju. i mogu da se otvore samo sa vanjske strane.. :redface::)

prolaze ljudi pored, ali niko me ne vidi, unutra postaje BAS hladno.. :)

kad poslije minut - dva dolazi neki Meksikanac, i kao pokazuje prstom na mene, pa nesto zeni govori, pa opet na mene, pa se smiju.. :) i tu se smije jos 5 ljudi.. otvara Meksikanac vrata, i nesto kao na spanskom govori.. odbrusim mu samo `ola` i tebi prijatelju.. i ne idem vise tamo, dok me ne zaborave.

 

(sto sumnjam, posto su kamere direktno sve snimale :) )

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

to je vec blam..

brate, ja ovdje u najskupljoj radnji (sto bi bilo Nordstrom, sto bi bilo dakle visoka moda i najbrendovi) nisam vidjela kupaci sorc za - dakle, 60 dolara :)

inace, evo moj svjez blam.. nije me blam da ga ispricam, jer je bilo urnebesno..

odem u veliku nabavku namirnica u jednu od radnji koja se zove Sam`s Club - znaci, sve lici na magacin, i sve se kupuje naveliko bas.. u paketima..

i ajde kao, da uzmem sok neki.. i otvorim frizider, koji zapravo izgleda kao neka ogromna prostorija s velikim vratima, i visokim pragovima.. i ne mogu da dohvatim taj sok koji zelim.. popnem se na taj betonski prag, i ne mogu opet... zaskocim se k`o debil, i sad, veliko pakovanje soka - tesko naravno, zaljulja se u mojim rukama, i ja da ne padnem, uskocim nekako u prostor izmedju vrata i polica sa sokovima..

vrata se zatvaraju. i mogu da se otvore samo sa vanjske strane.. :redface::)

prolaze ljudi pored, ali niko me ne vidi, unutra postaje BAS hladno.. :)

kad poslije minut - dva dolazi neki Meksikanac, i kao pokazuje prstom na mene, pa nesto zeni govori, pa opet na mene, pa se smiju.. :) i tu se smije jos 5 ljudi.. otvara Meksikanac vrata, i nesto kao na spanskom govori.. odbrusim mu samo `ola` i tebi prijatelju.. i ne idem vise tamo, dok me ne zaborave.

 

(sto sumnjam, posto su kamere direktno sve snimale :) )

 

:):):):):):):):) zivote!

Share this post


Link to post
Share on other sites

pocinjem da gotivim blondie, suvise je smotana da bi bila hejtovana :wub:

 

 

 

jebite se.. :)

 

mislim da je onaj blam kad sam se okacila na kapiju, i kad mi je obezbjedjenje trazilo bebu - mnogo jaci :lol:

 

 

imam neki fazon da sam trapava kad izadjem negdje (prodavnica, ulica), ali u kuci sam ono - skroz okej.. super se snalazim, ne lomim nista, ne zapinjem :)

 

 

 

a i ono, nemam frku da kazem kad se izblamiram. bez licemjerja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od otvaranja teme do dana danasnjeg, je postovano toliko vrhunskih blamova, koji su bukvalno za padanje sa stolice. :lol:

Meni je ostao najupecatljiviji kada je u TV emisiji, gostovala neka predstavnica asocijacije "ZIVETI BEZ RAZLIKE" (u pitanju su deca ometena u razvoju) i kad ju je voditeljka najavila: "Sa nama je u studiju predsednica humanitarne organizacije za decu ometenu u razvoju, pod nazivom

"ZIVETI BEZ RAZLOGA"!!!

 

:) :) :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam u Bosni u blizini Knezheva (bivshi Skender Vakuf) bio u selu koje se zove Prdichi. Vrlo ponosna grupica domachina....

Čisto da znaš, postoji i prezime Prdić. Bez zajebancije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi ja sam tek na 27-moj strani i valjam se od smeha. Izvinjavam se što citiram stare postove, ali jače je od mene.

Zamisli tek to, ijuh. Kad vec spomenuh djecu, sad mi sinulo u glavu, vjerujem da svako od nas ima u albumu po koju nagu crno-bjelu fotografiju sebe dok su bili kao bebe, oh mine.

Moje su u boji.

 

Poruka od ortakinje : i shta je bilo s njim?

Moja poruka: Jaww. sladak je skroz, lalala.

Poruku sam poslala toj osobi o kojoj sam prichala :( :(.

 

i shalje mi poruku : "Shta je ovo bilo"

samo sam mu odgovorila : "BLAM"

:)

Meni se često dešava da šaljem poruke ljudima koje spominjem u istoj.

 

u prvoj godini gimnazije na fizichkom, kad se ni sa kim nisam poznavao i NISAM ZNAO shta znachi kad devojke kazu - poshteda. ja sam kapirao da to kazesh kad necesh da radish fizichko tako da sam ja jednom prilikom to izvalio. sve ribe su se smejale a profesorka me pitala da li sam bolestan...

Kralju.

 

Izadjem lepo sad ja u subotu... Drzhi me josh uvek lepo raspolozhenje od chetvrtka (RnR '60 & '70), i nadam se dobrom provodu... Kad ono totalno samoubitstvo! SMOR SMOR SMOR!!! Krenem ja da se napijam sa Demonicom natenane, kada banushe neke ribe medju nas... "Momci, je l' umete vi da otvorite flashu upaljachem?" (dve notorne ispichuture, a naravno da nijedan ne zna!) "Ma jok, ne znam, sestro, idi pitaj u prodavnici." Kad ce na to Demonic:"Sine, zar ti nije privezak za kljucheve ujedno i otvarach?" (a jeste, bash zbog gorenavedenog razloga) "Debeli, nosi se, upravo si me zakopao Six Feet Under!" "Ma nije namerno, nego sam se i ja sluchajno setio, otvarali smo vopi pre 2 minuta!" "E sine, aj' nemoj vishe da prichash, please..." Bash su nas chudno gledale... A nisu se ni zahvalile shto sam im otvorio flajku...

Mi (čitaj: moja ekipa) smo ulšli u kafić da nam otvore 2 flajke vina. Off topic - gde je taj Osvald?

 

ja sam jednu ribu opaucila stapom za bilijar kada sam se namestala za potez i to u vilicu... raznela sam je.... :redface:

 

:red: ionako me je nervirala.. :red:

Jednom sam pijan pišao u bilijar sto. Tamo gde izlazi bela kugla.

 

neko je pokusao da bude duhovit pa je tu pomesao dzonija setaca, votku, vermut i ko zna sta jos)

Mi smo pravili grog. Svi se prokenjali sutradan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao, setio sam se jednog :D Pre mozda 2-3 meseca, blejim posle skole u palachinkari sa drustvom. I nailazi bas, a ja provalim da bi red bio da odem gajbi. (btw, skoro je padala kisa, pa je kolovoz bio itekako klizav i mokar). Trchim ja ka autobusu, a on vec zatvorio vrata, ali kad me je video, stao je i otvorio ih. Ja taman da uletim u bas, ali, nesreco moja, okliznem se na ivichnjak i FIJUUUUU, bukvalno poletim nekih 3m i glavom pod bas(jos nije utvrdjeno kako sam to izveo). Izvlacim glavu, a ono ljudi se okupili oko mene, i shofer izashao da vidi shta je, i ja samo pochnem da se smejem ko nenormalan, dodje tu i ortak pa i on sa mnom, a shofer me josj pita: "Oces ti da udjesh?" Ja kao: "Ma jok, teraj dalje!" Vazi sto bi usao u bas da me gledaju oni silni ljudi shto su spazili moga peha.

Reko mi ortak komentar zene u palacinkari: "Ju, sta bi onom detetu?" :)

Tako, bice valjda josh, ako nishta, makar sam se gomilu puta izblamirao u zivotu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj je od pre sto godina. Sedim ja u basti nekog kluba u Rumi sa bivsom, koja mi je i tada bila bivsa. Nesto smo pricali i ona mi odjednom, namerno, prospe pivo po izmedju nogu :). Ulazim ja u klub gde tresti mjuza, rasirim noge pokazujuci na to mesto i na sav glas (a, verujte mi, uzasno sam grlat) kazem drugaru: "Leticu, (ovo je momenat kada staje muzika) ja sam se upis`o!" Ne moram ni da vam spominjem da se ceo klub u tom trenutku okrenuo i pogledao u mene.

I ovo je od pre 100 god. Subota vece, sutradan izbori, ja dezuram. Odvalih se k`o majka i nateram dve ribe da se ljube u usta. Posle sat vremena spavanja, odlazim ja jos uvek odvaljen na dezuranje, kad posle nekog vremena upada jedna od tih riba da glasa...

Edited by Grof Drobikus

Share this post


Link to post
Share on other sites

Noc muzeja ovogodishnja, ja se malo napila....i idem Kalishom sa dve ortakinje i konsantno prichamo na britanskom engleskom i savatavamo ljude i na engleskom ih pitamo: "Sorry...where the military musemo is?'"..i tako, te dve ortakinje ne idu sa mnom u odeljenje(bitna napomena).

Idem ja tako, poshto sam ja kao najskobodnija za to i startujem neke ljude i pitam ih to...a vidim oje dve ortakinje zapalile negde.

Samo chujesh zenu koju sam pitala "Just follow Dunja". TO je bila njihova profesorka engleskog iz NASHE shkole, koja meni ne predaje.....

I tako. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lol...

Jao, vracam se kuci trolom, koji je bio polu-prazan... Vec pao mrak, i bilo poprilicno hladno. Ja ustajem sva komirana, i tamana da krenem ka vratima, i drmnem glavom o sipku. I mnogo se culo. Trola se zaustavila, a ja sam, drzeci se za bolno mesto rekla "dovidjenja"

 

Lol

Share this post


Link to post
Share on other sites

nije moj blam, ali sam prisustvovala istom..

 

vracam se neko vece iz veseraja.. nosim punu korpu vesa i krenem uz stepenice kad skontam komsiju od 200 kila, i njegovu djevojku od 150 kila (ne uvelicavam, stvarno su predebeli), kao krenuli negdje.. i ja sad, jel`te kao svaka pristojna komsinica, spustim se nazad par stepenica i sacekam kao njih da prodju, posto kontam - nema sanse da se mimoidjemo..

 

krene debela prva, u nekim nanulicama, place zemlja pod njom.. ispadne joj nanulica s debele noge, i riba zapne, i preko 15 stepenica bukvalno laste onako, sleti pred mene.. spustim ja onu svoju korpu, ocu da umrem od smijeha, ali mi glupo.. ona lezi jadna na stomaku, ono salo se prelilo preko trotoara, ja probam da je dignem, nema sanse.. onaj njen debil-dembel stoji na stepenicama i valja se od smijeha..

 

krenem i ja da se cijepam, komsije sve istrcale - kontale zemljotres.. da crnjak bude veci, podnu da pricaju kako je to jutro kod Stoktona bio zemljotres :)

 

sreca, nije joj nista bilo - salo je spasilo valjda.. malo se ugruvala, namjestila riba kosu, povukla kosulju, nanulice na sarmice i pravac u setnju..

 

sto ti je stav.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo, možda u odnosu na sve ostale gluposti i nije neki blam, ali pre par dana jurcam da se nadjem da ortakom i pokršim se na Knezu, na ravnom, ničeg što je moglo da me saplete.. A ulica puna ljudi, kao i obično!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...