Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja ne radim nikakve vežbe za leđa, pa nemam pojma, mislila sam da se to samo širi.

A kamo definicija? :D Meni je skroz eroticno ono kad ti se sve lepo vidi duz kicme i izmedju plecki :wub:

 

jedna fotka Mišnke dok vežba bi rešila sve nesuglasice...

Ima jedna al pazi kad mi je decko rekao da je gadna (samo se ruke vide) :D Tako da ne zelis.
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

A kamo definicija? :D Meni je skroz eroticno ono kad ti se sve lepo vidi duz kicme i izmedju plecki :wub:

 

Pa ne znam šta bih smela uopšte i da radim, pošto sam operisala kičmi i u principu ni bi trebalo ništa teško da podižem, niti da pravim neke nagle pokrete itd. (kako je meni doca napričao, ne smem da živim :haha: )

 

I daj tu sliku da mi procenimo da li je gadna :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neće, jer u principu radim isto što i sad samo što ove iz odbrane pokušavaju da me obore. Ne bih rekla da je to posebno rizično jer i nemamo jednog 'poštenog' obarača u tih osam ženskih timova :haha:

A nikakvu povredu nisam imala, samo deformitet.

Edited by Yvette

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel ovo uopste tacno da ce misic "bolje" da naraste ako se optereti i uradis dva vrljava ponavljanja u seriji ?

Pitam zato sto sam ja do pre dva meseca biceps sedeci radio sa peticama do pump-a, sad ne mogu vise smorim se jer mi dugo treba,sad radim desetkom jedno 10-14 ponavljanja u prvoj seriji,ostale serije kolko mogu.

Ali mislim da je ova slika malo glupa i da ima vrlo malo veze smozgom.

 

Svi koji ja pratim po jućubu kažu da ne treba koristiti teške bučice za bicepse. Za mišićnu masu rekao bih da je idealno 8-12 ponavljanja, više od toga je gubljenje vremena. 1-6 ponavljanja je isključivo za snagu, to je opšte poznato.

 

Ja generalno nisam ljubitelj tog pumpanja, a i puno vremena oduzme. Odradim klasične vežbe po treningu - benč, military press, čučanj, deadlift, zgib pa ako ostane vremena odradim koju seriju sa bučicama i to je to.

 

Sad sam počeo malo da forsiram čučanj, došao sam do 90 kila 6 ponavljanja, večito sam loš u čučnju bio al' ide sad na bolje...

 

Što se tiče ovog Lemijevog proseravanja od pre neki dan, kontam da većina ovde ima taj problem sa drugarima iz detinjstva.

 

Svi misle da zapravo žive život do jaja kad se ožderu 2-3 puta nedeljno, ne vežbaju nikad i jedu sranja. I onda se neko iz društva malo promeni, počne da vežba i pokuša da dovede svoj život u red i svi ga ostali gledaju podozrivo i šta sve ne. To su te priče da će se on sjebati u teretani i sjebaće leđa i sve ostalo, da shvata sve previše ozbiljno, bolje popiti pivo nego to raditi. Ne kontaju da smo svi bili jebeni tinejdžeri i svi smo se napijali svaki vikend, svaka čast, jaka muda ko može više popiti, odrastite jebeno. I te babe što su živele sto godina garant su se ožderavale svaki dan... A da li je neko od tih lelemuda probao jednom u životu da izgura dva meseca da vežba redovno, da leže u krevet u normalno vreme i da pazi na ishranu, čisto sumnjam.

Osim toga ne lože se ribe na mišiće same po sebi, lože se na to da zapravo radiš nešto u životu, postižeš neke rezultate, zapravo se znojiš da bi nešto postigao, iz dana u dan...

Edited by Dead Man Walking
  • Upvote 9
  • Downvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj da razgranicimo prvo ko hoce da zivi sto godina a ko hoce da izgleda dobro/ima neki drugi konkretan cilj, ocigledno postoji neki nesporazum :haha: Nije medjusobno iskljucivo al to je vec visa matematika za ovu temu :ph34r:

 

Majkemi nije ovako uzivo :ph34r: Slikano je za neke ljude koji mrze misice na ribama, uz max pozeraj, tegovi van kadra :haha:

http://i.imgur.com/CluKwJF.jpg

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče ovog Lemijevog proseravanja od pre neki dan, kontam da većina ovde ima taj problem sa drugarima iz detinjstva.

 

Svi misle da zapravo žive život do jaja kad se ožderu 2-3 puta nedeljno, ne vežbaju nikad i jedu sranja. I onda se neko iz društva malo promeni, počne da vežba i pokuša da dovede svoj život u red i svi ga ostali gledaju podozrivo i šta sve ne. To su te priče da će se on sjebati u teretani i sjebaće leđa i sve ostalo, da shvata sve previše ozbiljno, bolje popiti pivo nego to raditi. Ne kontaju da smo svi bili jebeni tinejdžeri i svi smo se napijali svaki vikend, svaka čast, jaka muda ko može više popiti, odrastite jebeno. I te babe što su živele sto godina garant su se ožderavale svaki dan... A da li je neko od tih lelemuda probao jednom u životu da izgura dva meseca da vežba redovno, da leže u krevet u normalno vreme i da pazi na ishranu, čisto sumnjam.

Osim toga ne lože se ribe na mišiće same po sebi, lože se na to da zapravo radiš nešto u životu, postižeš neke rezultate, zapravo se znojiš da bi nešto postigao, iz dana u dan...

 

:haha: :haha: :haha: :haha:

 

Post godine.

Edited by lemmy sixx
  • Upvote 2
  • Downvote 6

Share this post


Link to post
Share on other sites

Osim toga ne lože se ribe na mišiće same po sebi, lože se na to da zapravo radiš nešto u životu, postižeš neke rezultate, zapravo se znojiš da bi nešto postigao, iz dana u dan...

 

U kako lepom svetu ti zivis :haha:

 

Ribe, kao i svi ljudi kompletno, ne cene trud, nego rezultate

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...