Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koji je tacno odnos u ovom frapeu od mleka, meda i banane? Vidim kako to Kuruz radi, ali ima li neki tacan odnos, ili je to ovako odokativno? Meni bi to dobro doslo taman i ovako ujutro pred posao, da nemam onaj smaracki osecaj kad te sve mrzi da radis :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

U blender sam ubacio jednu bananu, dve kašike meda i pola litre mleka.

Da l' je na psihičkoj bazi il' stvarno pomaže ne znam, ali pola sata kasnije sam odradio 5 x 12 sklekova bez najmanjeg zamora, večeras pojačavam na 6 serija. :D

 

Ti nisi svestan koliko si Ugljenih Hidrata, Proteina, Skroba generalno ubacio u telo pa nije ni cudo sto si uradio bez najmanjeg zamora, da nisi uradio bilo bi lose :)))

po tvoj organizam.

Dobro ne bash.. al bi posteno prdeo sutra xD

 

A mozda i sad prdis xD ne znam dal je to bilo dovoljno.

 

elem ako imas jake smrdljive prdeze sumnjivog porekla... al one tihomire ubice ubacio si previse proteina. Da znash :)

 

samo jedan savet kod konzumacije meda. Bitno je da konzumiras kvaltietan med.

Da bi proverio kvalitet meda, uzmi kasikom zahvati i dole ako se sliva u istom intezitetu ne kaplje, curi etc i pravi osmice to je kvalitetan med.

Takodje kad izvrnes teglu treba da se podigne jedan veliki balon "vazduha" ka gore ako nije jedan ceo balon vec vise njih to znaci da je med previse userceren da su pcele hranjene secerom ili terane dimom - sto pogorsava kvalitet meda.

 

 

Sad cu uskoro i ja da ti se pridruzim treba da se preselim u selo pa cu da nabiflam ishranu i povecam fizicku aktivnost znatno da kazem SPORTSKI a ne ko brus li sto je smrko koks i karo svako veche... to nije sportisa. :)

 

mozhe. dovoljan ti jedan jedini teg i da mozhesh sve mishicje na telu kucji da radish

uveri se sam

http://www.muscleandstrength.com/exercises...bodyweight.html

 

a shto se tiche intenziteta, naravno da mozhe, i to bolje, samo radish maksimalne vezhbe..

ne mozes istin intezitetom bez tega od 40 kila.

I ne kenjaj. Dao si mi sajt gde koriste istu spravu o kojoj su pricali ovde.

Mada dobar je sajt, za to moram da ti zahvalim.

 

 

A teg od 40 kila kosta koliko i sprava. KOja je u sustini samo sprava za zgihove etc vezbe gde koristimo silu gravitacije i nase telo.

 

Шта бих ја без вас? :wub:

:)

 

 

Nikad ne bi jebao, ovako ces uz nasu pomoc da izgradis misichavu gradzu i svaka cica ima da te oche xD

:rockdevil:

 

 

zzs

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда кул, већ сам осетио кајање због тога што сам га малопре ручао. :):)

 

 

Ne zamerite sto upadam u diskusiju, citam, pa ne mogu da se suzdrzim da ne prokomentarisem to za pomfit. Zaista ne mogu da se slozim da je dobar za bilo sta. Toliko ulja pomfrit popije dok se przi (to doprinosi ukusu, znam, ali stvarno nije zdravo) i iako stoji cinjenica da su masnoce neophodne organizmu, pogotovo zglobovima kad je rec o teretani, mora se imati u vidu i koja vrsta masnoca je potrebna. To svakako nije oksidovano ulje iz pomfrita. A nije ni slanina koju ste spominjali negde pre par stranica. Ja bih preporucila hladno cedjena ulja, a ako bas ne mozete da se uzdrzite od pomfrita, preporucila bih da ga przite u ulju od kospica grozdja (jer to ulje pocinje da oksiduje tek na temperaturi od 250 stepeni).

Svakako vam nisu potrebne ni zasicene masnoce, niti trans masnoce (za sta je, npr margarin sinonim) jer se one samo lepe za arterije.

Da se ne raspisujem previse, eto, toliko :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ову сланину коју једем суши мој ћале на тавану радионице, не једем куповну гадост. ;)

Што се тиче помфрита, не једем га често, можда једном, двапут месечно, ал' ћу и то да избацим.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ову сланину коју једем суши мој ћале на тавану радионице, не једем куповну гадост. ;)

Што се тиче помфрита, не једем га често, можда једном, двапут месечно, ал' ћу и то да избацим.

 

Svaka cast! Srecno sa treninzima :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,to ti je energetska bomba,iako bi trebao da jedes i nesto konkretno.Ja ujutru pojedem snickers,parce pice i kiflu sa sirom,posle toga popijem ultra energy i nisam gladan ceo dan.

 

Evo koju vezbu ja radim za ruke,pokusajte ovo,od svih ljudi koje poznajem niko ovo nije uspeo da uradi,sinoc me snimala drugarica :)

http://www.youtube.com/watch?v=A6qUvhCVvOk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da,to ti je energetska bomba,iako bi trebao da jedes i nesto konkretno.Ja ujutru pojedem snickers,parce pice i kiflu sa sirom,posle toga popijem ultra energy i nisam gladan ceo dan.

 

Evo koju vezbu ja radim za ruke,pokusajte ovo,od svih ljudi koje poznajem niko ovo nije uspeo da uradi,sinoc me snimala drugarica :)

http://www.youtube.com/watch?v=A6qUvhCVvOk

Pazi sto se tiche klope ,ne znam dal si trenirao nesto ali ne bi trebao da jedes te ''energetske bombe''jer im treba najvishe da se svare i dok vezbas sjebavas zeludac, ako hocete za teretanu jogurt je bozansko pice a ne mleko

Share this post


Link to post
Share on other sites

TERETANA NBG:

Na vrhu trznog cntra Divan pogled,

klimatizovano,odlicne sprave,

kupujte kartice

radite masu 17kg

za 2,5meseca

mozete definiciju

ima sprave

kurac i Eksplozivnost

fudbaleri su glupi!-

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sto se tiche klope ,ne znam dal si trenirao nesto ali ne bi trebao da jedes te ''energetske bombe''jer im treba najvishe da se svare i dok vezbas sjebavas zeludac, ako hocete za teretanu jogurt je bozansko pice a ne mleko

 

Dzudo,fudbal i pomalo aikido.Sad sam jeo i idem sa kerom na trcanje,posle serija zgibova na stadionu pa sklekovi i ako bude ostalo snage voznja bajsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi sto se tiche klope ,ne znam dal si trenirao nesto ali ne bi trebao da jedes te ''energetske bombe''jer im treba najvishe da se svare i dok vezbas sjebavas zeludac, ako hocete za teretanu jogurt je bozansko pice a ne mleko

 

 

jogurt je bolji nego mleko. Definitivno. Mada i mleku ne fali nisa, sem sto se teze vari a jogurt pomaze varenje.

 

No treba konzumirati oba.

 

od danas i ja krecem sa vezbanjem. Batalio sam pljuge opet, i krecem polako.

 

oj ha. bez teretane normalno kucna varijanta.

Edited by Elitista u Povoju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene rastura upala nogu od cucnjeva! Ne mogu uz stepenice normalno :)

eee, to...zamisli kako je bilo meni, ja sam par dana po treningu (kucna varijanta, znaci cucnjevi sa tezinama, i iskoraci) do posla, na poslu, i sa posla hodao k'o patak :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

eee, to...zamisli kako je bilo meni, ja sam par dana po treningu (kucna varijanta, znaci cucnjevi sa tezinama, i iskoraci) do posla, na poslu, i sa posla hodao k'o patak

e pa onda ja stvarno jesam hibrid. ja radim sve mishicje u jednom danu, svaki dan, i nikad mi se to nije desilo..

 

 

mada, stvorio mi se kao neki vazdushni jastuchicj iznad trbushnjaka, odma ispod rebara, sa desne strane, i to mi stoji par nedelja vecj..

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali sigurno ne mozes da ih odradis kao kad bi ih radio po grupama. Jer, ja radim po 2-3/3-4 vezbe (po 3-4 serije) za svaku grupu, a ako radis celo telo svaki dan a trening ti ne prelazi sat ipo (kao sto ne bi trebalo), nema sanse da ih pogodis kao kad bi radio recimo po treningu 2 misicne grupe (ja radim 3 puta nedeljno, s' tim sto trbusnjake i sklekove radim svaki od ta 3 dana, mada sam sklekove skoro poceo).

 

To mislim jer je buraz (mladji 5 godina) koji se inace lozi na vezbanje radio isto kao ti, a pravi napredak je video tek kad sam mu ja organizovao trening (ja, koji sam o svemu naucio preko neta za jedno nedelju-dve, uz zdrav razum i logiku, naravno :lol: )

 

Sto se ovih cucnjeva tice, tegovi dodaju dosta u odnosu na "same" cucnjeve(problem je sto se lako prevaris da li si se isforsirao ili ne, jer su noge velika misicna grupa). A i to je bilo prvi trening posle bar jedno 3-4 godine netreniranja.

Uglavnom, ja posle svakog treninga nogu osetim da sam ih dobro uradio (bila to mala upala ili samo osecaj).

 

Inace, posle vise godina neaktivnosti (inace, trenirao sam fudbal 5 godina, bese to davno :) ) krenuo sam da vezbam, i dobro mi ide, mada sam pauzirao poslednju nedelju (pre toga sam trenirao nekih 3-4). :)

Edited by Џepk

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ali sigurno ne mozes da ih odradis kao kad bi ih radio po grupama. Jer, ja radim po 2-3/3-4 vezbe (po 3-4 serije) za svaku grupu, a ako radis celo telo svaki dan a trening ti ne prelazi sat ipo (kao sto ne bi trebalo), nema sanse da ih pogodis kao kad bi radio recimo po treningu 2 misicne grupe (ja radim 3 puta nedeljno, s' tim sto trbusnjake i sklekove radim svaki od ta 3 dana, mada sam sklekove skoro poceo).

ja u proseku uradim ujutru ~2 serije i uveche isto, svih vezhbi. nekad uradim seriju, nekad 1nu ipo, nekad 2 ipo, taman toliko da me zaboli mishicj. naravno da mogu da pogodim svaki mishicj kako treba, malo koncetracije, znanje kako pravilno ide vezhba i to je to.

 

To mislim jer je buraz (mladji 5 godina) koji se inace lozi na vezbanje radio isto kao ti, a pravi napredak je video tek kad sam mu ja organizovao trening

ja samo radim maksimalne vezhbe i napredak se bash lepo vidi.

 

evo dva zanimljiva teksta

 

http://www.muscleandstrength.com/articles/...techniques.html

 

http://www.muscleandstrength.com/articles/...-negatives.html

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

e pa onda ja stvarno jesam hibrid. ja radim sve mishicje u jednom danu, svaki dan, i nikad mi se to nije desilo..

 

ne, to ti bog pomaze da ojachas da mozes da bijes Muslimane, Jevreje, Budiste i sve ostale koji se ne uklapaju u tvoj koncept.

Sta si bre hibrid ne zanosi se, verovatno radis ko pickica il iseres.

mada, stvorio mi se kao neki vazdushni jastuchicj iznad trbushnjaka, odma ispod rebara, sa desne strane, i to mi stoji par nedelja vecj..

 

Pa sta to nas briga idi leci se. Mada ne vidim kako mogu da ti se stvore vazdusni jastucici U TELU. Ono... posto sav VAZDUH u telu dolazi do pluca i to je to.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...