Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Чуо сам да су широки склекови лоши за кичму.

Шта је разбој?

 

bitno je samo da se ne krivish dok radish sklekove..

 

razboj je ono na chemu radish propadanja.. razboj.jpg

Edited by Ranis

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad puno radiš na razboju postaneš razbojnik :D

 

 

Voleo bih da imam tu konstrukciju za zgibove i propadanja, gledao sam u prodavnici i nije mnogo skupa tako da možda i skupim pare jednog dana za nju.

Mada zauzima dosta prostora u stanu...

Edited by Dead Man Walking

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ce ti teretana da bi radio propadanja? Skoro u svakom parku imas 2 paralelne sipke... A imas i da kupis Power Tower za 130e sa zgibovima i propadanjima. Ja sam to pazario...

http://www.governmentauctions.org/uploaded...ower-749857.jpg

 

sklekovi rade tricepse i grudi, ne bicepse.

matore, ja sam samo quotovao ono sto je kristijan rekao :evotigana:

Edited by vegeta

Share this post


Link to post
Share on other sites

ovako,ugrubo:

 

Poneđeljak: Sklekovi/zgibovi

 

Utorak: Razboj/cucnjevi

 

Srijeda: Trcanje/trbusnjaci/džak/kardio ili aerobne vjezbe. Znaci,one "vjezbice" koje ti opustaju misice i cine da se ne ukocis od sklekova i zgibova.

 

Cetvrtak:odmor

 

Petak: Sklekovi/zgibovi

 

Subota: Razboj/cucnjevi

 

nedjelja:odmor

 

Naravno,razne vrste sklekova:uske,siroke,na propadanje. Ista stvar i sa zgibovima. Na kraju svakog treninga je pozeljno ubaciti kardio vjezbe (brzo hodanje,trcanje). Trbusnjaci takodje pozeljno na kraju svakog treninga. Veoma je bitno da imas bar 2 dana odmora,da ne preopteretis misice i pustis ih da se oporave.

Заборавих да питам за исхрану. Слаткише, грицкалице и газиране сокове сам већ избацио, да ли све остало могу да једем? Биће ми тешко да се одрекнем сланине, али ако се мора... :cry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A razboj se nalazi iskljucivo u teretani i pun je tegova. A śedi,nenormalni čovječe.

rekao bih da je mislio na vezhbe koje mozhe da radi kucji bez pomagala, al dobro..

 

Слаткише, грицкалице и газиране сокове сам већ избацио, да ли све остало могу да једем? Биће ми тешко да се одрекнем сланине, али ако се мора...

ishrana je chisto kenjanje, svako ima neku svoju teoriju. moja je, ako hocjesh da izbacish salo, dobijesh definiciju, postanesh vegan, i to je to.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебеш дефиницију сада, мени треба маса коју ћу да дефинишем. :)

Пре два месеца сам имао 89 кила, али сам пао на 83 од како сам почео да вежбам.

Мало је то на 192 висине.

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, jes malo.. onda nemoj da izbacujesh meso, i baci se na pirinach, sochivo, soju, pasulj; najvishe pirinach..

ali, ako volish mleko i mlechne proizvode, i volish da ih jedesh chesto i u pristojnim kolichinama, bolje je to umesto mesa..

Edited by рогозуб

Share this post


Link to post
Share on other sites

au, jes malo.. onda nemoj da izbacujesh meso, i baci se na pirinach, sochivo, soju, pasulj; najvishe pirinach..

ali, ako volish mleko i mlechne proizvode, i volish da ih jedesh chesto i u pristojnim kolichinama, bolje je to umesto mesa..

Млеко пијем сваког дана, бар литар. Пиринач најмање једном недељно, пасуљ такође, млечне производе сваког дана.

 

Soja je sranje i diže nivo estrogena.

Samo piči slaninu, valja za imunitet u ovo vreme nadolazećih epidemija. I jedi belo meso kad god možeš.

Сланину годинама ждерем к'о блесав, од пернатих животиња највише волим бело.

 

У ствари, ја једем више него било ко кога познајем, другари из дома не могу да верују какав апетит имам. Једино ја сам смршао од мензе, сви остали се утовили, кева кува по цео дан кад сам код куће, не излази из кухиње. Имам много зајебан метаболизам, ужасно брз и ником није јасно где одлази све то што поједем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da, ima i neka fora sa mlekom, zaboravio sam detalje, mislim da su vezani za gomilanje kalcijuma, ali u principu nije baš dobro piti toliko mleka svakodnevno. Mada ovo bi neki lekar ili nutricionista morao da potvrdi, pošto se sećam samo "zaključka".

 

Pa dobro, od estrogena mogu da ti porastu sise pa ih onda ti nabildujesh i niko ne primeti da su to estrogenske sise. :)

Manboobs are not cool :) Naročito kad ti vise oklembešene bradavice od estrogena :)

Edited by voodoo_

Share this post


Link to post
Share on other sites

Млеко пијем сваког дана, бар литар. Пиринач најмање једном недељно, пасуљ такође, млечне производе сваког дана.

pazi, ovo sa mlekom i mlechnim proizvodima ti je do jaja, meso nemorash uopshte da jedesh.

 

Сланину годинама ждерем к'о блесав

 

Имам много зајебан метаболизам, ужасно брз и ником није јасно где одлази све то што поједем.

 

imash godinama sjebavan organizam. pochni zdravije da se hranish, i trebacje ti normalne kolichine hrane, i dobicjesh i masu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...