Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

mene jedino smara sto ima dosta od gajbe do reke, niej problem otici, al mi je frka onako znjoava da se lagano vracam kuci, dobicu upalu svega :haha:

da, bas ta lepa staza na NS keju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najvise pravih zaludjenika na trcanje zapravo vole da trce po snegu,

 

Odakle ti to ? Sve sto mozes da uradis po snegu je da se povredis . Zimi je traka bolje resenje .

 

 

da, bas ta lepa staza na NS keju :)

 

Inace Kuruz je ovih dana bio u Novom Sadu ,ako niste obavesteni , u sta sumnjam .

Share this post


Link to post
Share on other sites

И то од петка до среде.

 

Трчање по снегу је одлично, ако испод тог снега нема леда. Док сам тренирао атлетику, по снегу смо трчали по 40 минута или по десет минута + 20 х 200 метара. Упале су биле ужасне, много је делотворније него трчање по лепом времену.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stadion_Subotica_Spartak.jpg

 

Elem koliko li sam kilometara pretrcao ovde haos , kad ozeleni prelepo je , stadion je u "rupi" i zajedno sa tribinama cini da vetar ne duva tako jako kao na otvorenom , samo sto je staza u ocajnom stanju , moze se trcati i oko tribina na trim stazi kroz shumu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

И то од петка до среде.

 

Трчање по снегу је одлично, ако испод тог снега нема леда. Док сам тренирао атлетику, по снегу смо трчали по 40 минута или по десет минута + 20 х 200 метара. Упале су биле ужасне, много је делотворније него трчање по лепом времену.

 

Nikad nisam trcao po snegu , verujem da je tesko , slicno kao po pesku , ali gledaj ovu zimu -20C i zneg 20 cm , niko me ne moze ubediti da je zdravo i dobro trcati po takvom snegu , mozda za Rokija Balbou jeste dobro, ali za nas smrtnike koji nemamo spomenik u Zitistu nije .

 

U tim vremenski situacijama , ako bas neko ne voli traku bolje resenje je preskakanje vijace , za to treba 1m2 ciste povrsine i eto idealnog kardia , ili nabijanje kondicije .

Edited by Hail Metal
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teretana je najdosadnije mjesto na svijet.

 

Uplatio sam februar, 4 termina sedmično, od 16 mogućih iskoristio sam 6.

Loša muzika, najzajebaniji tipovi u čitavoj teretani, tačno me je bilo strah da idem tamo. Ta urlanja prilikom podizanja tereta, ubilački pogledi u mimohodu... da ti se sledi krv u žilama.

 

Jedva čekam malo ljepše vrijeme, trčanje kroz park, zgibovi, sklekovi, razboj, opušteni sparing sa društvom, odlazak sa modricom ispod oka na posao, prajsles.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Hail metal Pa dobro nisu ni oni toliko ludi da trce kroz dubok sneg nego ce naravno po utabanoj stazi. :)

 

@In the Flesh Ovde kod mene u teretani je losa muzika, tipovi su napucani i svi istetovirani ja i josh neka 2 lika smo najgore gradje a imam osecaj da oni koji su vec definisani dolaze samo da se pokazuju :) Sto se tice njihove naravi kod mene su ok, nisam naleteo na josh nijednog kriticnog.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Preuveličavam, naravno, mada uvijek se nađe par napucanih debila koji svakoga živoga odmjeravaju, a ne umiju pravilno gard da drže.

Jednostavno mi je mnogo ljepše trenirati na otvorenom, a kad sam već u nekoj sali, onda mi je draže da su treninzi usmjereni na sticanje neke vještine, a ne na puko bildovanje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem na Taš manje-više redovno već tri meseca, nije mi daleko od gajbe, 2000 din 12 termina za teretanu + 4 bazena. Ne ubijam se nešto od napora, treninzi 45-60 minuta, više da sklonim bulju iz stolice nego da se napucam. Likova ima raznih, ali većina su matoriji, i čak i oni koji deluju kao debili su u suštini predusretljivi i pomoći će ti ako vidiš da si n00b kao ja :haha: Jedan profi trener je uvek tu za ozbiljne stvari. Ume da bude gadno vikendom sa gužvom, ali radnim danima oko 12-13h kad ja idem retko bude više od 4-5 ljudi.

 

Jedino su mi smešni oni alfa rituali pozdravljanja :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jednostavno mi je mnogo ljepše trenirati na otvorenom, a kad sam već u nekoj sali, onda mi je draže da su treninzi usmjereni na sticanje neke vještine, a ne na puko bildovanje.

 

Pa sto si onda koji djavo uplacivao teretanu ako ti se ne svidja ?

 

Kod mene u gym je ok , fokusiram se na svoj trening , to sto je neko istetoviran mi ne smeta . A nedeljom je super muzika , rock-metal :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zato što sam morao nešto da radim, napolju je bio kataklizmični februar. Morao sam malo da uđem u trening, steknem barem neku osnovnu kondiciju/snagu za te treninge o kojima govorim. Ne želim da me bije baš svaki sparing partner. :D

 

Kakvu sam kondiciju i snagu stekao poslije 6 treninga, to je već druga priča :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posle onog zavejavanja u februaru i sedenja kuci, vezbanje se isplatilo, napokon mogu da izvedem 4 serije po 15 muskih sklekova bez da umrem. I posle dugo vremena mogu opusteno da vezbam sa bucicama peticama :wub: divan osecaj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...