Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma jok, nego sam bio pa rekoh da nije bio neko od vas :bigblue:

 

Elem ako bi neko planirao da se prijavi utisci su sledeci: zanimljivo je takmiciti se "for real" jer ipak postoji ta neka takmicarska atmosfera. Sudjenje je relativno fer, kazem relativno jer je potrebno uraditi ceo pravilan zgib, dakle sirok hvat brada iznad sipke ruke skroz/skoro skroz ispruzene, mada su se priznavali i ne bas celi zgibovi. Takodje par nas je to postovalo koliko je moguce, dok su se neki bacali i nogama, stomakom, cime sve ne pa im je priznavano kao uradjen zgib.

 

Uzeo sam drugo mesto sa 35 uradjenih zgibova (pre mene je plafon bio ~25), prvi je radio posle mene te je izvukao 37 komada, dok je treci uradio isto 35 pa je rezultat u "bitci" za drugo mesto bio 31:18 u moju korist. Prva tri mesta dobila po majcu, slikali se, odmeravali hostese i tako. Valjda se tek u kasnijim takmicenjima dobija nesto vrednije, al' ono odes sa ekipicom, vidis kolko mozes realno da uradis, sprdate se, a ne kosta nista :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jel neko radio po ovom "hundred push-ups" programu?

Meni deluje skroz ok i ostvarljivo :D evo vec sam na 45 :wub:

 

Btw, ne mogu da nadjem sajt, slican je ovom http://hundredpushups.com/

ali ima malo drugaciji program, ukupan broj sklekova je isti po danu, ali je podeljen drugacije, ima jednu seriju vise tako da je broj sklekova po seriji manji.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ranije sam radila serije po ceo dan, dok nisam stekla snagu, sad je vec ok, male serije ali jedna za drugom :)

kako je divan osecaj kada se oseti napredak :wub:

 

Ne znam koliko mogu zgibova... Mogla bi da se obesim o neku sipku u parku da probam. Mada ne ocekujem bog zna sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam odradio taj program, max mi je bio 146 sklekova u komadu.

 

Sad radim 25 pullups i jadan sam, nije lako kada imash 100 kila :haha:

 

Ili 115 u mom slučaju. :no:

 

Mada, 25 komada je dobra brojka. Za sklekove da ne pominjem, maksimum mi je 70. Nikad nijesam radio taj program, though...

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jok, program se zove "25 pullups", a ja mogu da uradim max 4 pravilna :haha:

 

Ko ima smartfon i volju, neka potrazi aplikacije Rittr labs-a, ja sa time sa radim. Sporo je, trebalo mi je 8 meseci da dodjem sa 12 sklekova na onaj max, ali je lepo kada se oseti napredak + se stekne rutina, pa ti ne pada teshko da shljakash, chak i posle nocnog pijanchenja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ових сто склекова делује скроз кул. Могао бих да почнем са тим.

 

Иначе, од понедељка сам почео са вежбама и истезањима које сам радио док сам тренирао. Серија склекова, серија чучњева, серија трбушњака. Три пута дневно. Разлика је у томе што сам, док сам тренирао, исто радио три пута недељно. :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha moja app za sklekove je ritter labs, odlican im je program.

Koristim cardiotrainer za logovanje vezbanja, calorific za logovanje hrane, drinkwater za, jel pijenje vode, Ritter labs-ov pushups, i sleep bot za logovanje sati sna :haha:

Smartfon je spas, raniej sam to sve belezila u svesku :haha:

 

.. koji sam nolajfer nemam reci.

 

@ Jare

ehhh mlados'

sad mora sve duplo vise da bi se videla razlika

4-5 puta nedeljno na plivanje, pa tri puta nedeljno jedan trening, pa tri puta drugi, pa vezbanje kuci da bi se video neki pomak :haha:

 

a kad se setim, ranije samo trening 4 puta nedeljno i banja.... I'm getting old :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Jare

ehhh mlados'

sad mora sve duplo vise da bi se videla razlika

4-5 puta nedeljno na plivanje, pa tri puta nedeljno jedan trening, pa tri puta drugi, pa vezbanje kuci da bi se video neki pomak :haha:

 

a kad se setim, ranije samo trening 4 puta nedeljno i banja.... I'm getting old :no:

 

И радим дупло више у свакој серији. :bigblue:

 

Размишљам и да један дан недељно (вероватно недељом) узмем и све одрадим у једној серији, али да се исилујем и да готово до изнемоглости радим. Само, не знам колико ми је то паметно.

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha moja app za sklekove je ritter labs, odlican im je program.

Koristim cardiotrainer za logovanje vezbanja, calorific za logovanje hrane, drinkwater za, jel pijenje vode, Ritter labs-ov pushups, i sleep bot za logovanje sati sna :haha:

Smartfon je spas, raniej sam to sve belezila u svesku :haha:

 

.. koji sam nolajfer nemam reci.

 

@ Jare

ehhh mlados'

sad mora sve duplo vise da bi se videla razlika

4-5 puta nedeljno na plivanje, pa tri puta nedeljno jedan trening, pa tri puta drugi, pa vezbanje kuci da bi se video neki pomak :haha:

 

a kad se setim, ranije samo trening 4 puta nedeljno i banja.... I'm getting old :no:

 

Kad si ti postala toliki freak za vježbanje uopšte? :haha:

 

I odakle ti energija za 10 treninga neđeljno? Radiš li? Meni poslije 8-10 sati rada svaki dan često fali volje i za pola sata kućnog treninga, a kamloli što drugo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U tome i jeste fora, ne radim, kuci sedim radim diplomski i kuvam rucak :haha:, pa ko velim, bar da imam neke koristi od toga. Bar cu imati dobru kondiciju kad pocnem da radim, ako nista drugo. da posle mogu vise da kukam kad se sjebem od posla :udri:

Frik sam ja vazda, nego retko imam volje, a ovo prolece me udarilo u glavu pa da iskoristim dok traje.

 

А да, плус бих могао и трчање да додам свему томе. Ништа претерано, 20-30 минута пре првог дневног вежбања.

Godinu dana kasnije, Jaroslav ostavlja posao i yumetal, draftuju ga za Milansku nedelju mode kao manekena za donji ves

poslednji njegov post

ZBOGOM ZOHARI

:haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...