Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Smrsala sam pa su se sise smanjile, al su se misici malo povecali (vidi se ovako, a vidim i po obimu), sve u svemu izgleda dobro i zategnuto i zadovoljna sam :da: sreca pa je bilo dosta sisa, te "ostatak" nije bedan :mhihi:

mada nisam sigurna sta je od vezbanja, sta od plivanja (plivanje 4-5 puta nedeljno)

Sad imam stav ko naci oficir :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce sam pogledao dokumentarc o steroidima "Bigger , stronger , faster " preporucujem svima , i onima koji ne idu u teretanu jer ima zanimljivih sportskih detalja .

 

 

Mislim da ima na youtube-u ceo film , ovo je samo trejler .

 

Mene nervira sto se ovakvi dokumentarci i rasprave uvek manje vise svedu na pricu o tome da li je moralno koristiti steroide, a ja mislim da 90% ljudi vise zanima koliko je to u stvari opasno :red:

 

Video sam dosta likova koji koriste steriode, treniraju bez ikakve logike, ogromni su i kunu se da nisu imali nikakvih posledica :confused: Ali meni je ipak previse jeziva pomisao da dovodim u pitanje potenciju i reproduktivnu moc zbog 10kg misica viska... :ph34r:

 

Jedno je sigurno, ima gomila ljudi koji koriste steriode, pa opet, ne zavrse svi kod endokrinologa sa dijagnozom impotencia, atrofija testisa i sl.. Ipak ja ne zelim da se kockam s tim stvarima :mhihi: ako nisi muzjak u gacama dzaba ti 105 kg na 185cm :evotigana:

Edited by mrgud

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mene nervira sto se ovakvi dokumentarci i rasprave uvek manje vise svedu na pricu o tome da li je moralno koristiti steroide, a ja mislim da 90% ljudi vise zanima koliko je to u stvari opasno :red:

 

 

 

Pa ocigledno nisi odgledao dokumentarac , bas se vodi rasprava koliko su stetni , iz svacijeg ugla , vise se o tome prica nego o moralu sportista koji ih uzimaju .

 

Elem u dokumentarcu se pojavljuje neki zarazen sidom koji je umirao gubio tezinu neverovatno , njega su steroidi spasili , naravno puno je jezivih prica o stetnosti , poenta je u tome da ne postoji ozbiljna naucna studija o stvarnoj stetnosti , ima dosta zabluda , zat kazem sve preporuke za film .

 

U sustini zakljucak i dokumentarca i moj je da je to sranje , veliko , ali dokumentarac prikazuje mnogo toga , kako funkcionise danasnji sport i zivot u opste .

 

Voleo bih da pogledate pa da malo raspravljamo , mozda po trejleru ne izgleda narocito ali verujte ostavlja utisak film .

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://www.imdb.com/title/tt1736563/

 

http://m.hbo.rs/movie/hramovi-tela_-69978

 

Initially, "Body Temples" takes the viewer into the surreal world of the International Bodybuilding championships, before offering a more focused view of the Czech bodybuilding scene by following two of its most successful members: Tomas Bures, Mr Universe of 2006 and 2007, and Monika Slosrova, the Czech champion of female bodybuilding, both allowed us access to their personal and sporting lives over the course of nine months.

 

BODY TEMPLES (aka. Chrámy těla), dir. Ivan Pokorný

This Czech documentary examines the causes and consequences of the cult of perfectly shaped bodies and the continous round of body building competitions.. It looks behind the scenes at top bodybuilders and points out the risks of taking anabolic steroids, focusing on female bodybuilding. The polemic collage shot for HBO by the director Ivan Pokorný notes other symptoms of the questionable cult of beauty and performance as promoted by lifestyle magazines. The documentary about activities aiming to acquire the most perfect body warns against the price that must be paid. It draws attention to the fact an obsession with bodybuilding can neglect the human soul, lead to an unnatural appearance and endanger human health.

 

Meni se bas dopao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa ocigledno nisi odgledao dokumentarac , bas se vodi rasprava koliko su stetni , iz svacijeg ugla , vise se o tome prica nego o moralu sportista koji ih uzimaju .

 

Pa sad, i nije bas da nisi u pravu :mrgreen: Pogledah sad detaljno i ovaj dokumentarac i superhumans :surprised: , al opet nisam nasao nesto sto bi mi bitno promenilo misljenje... Mozda nije bas toliko opasno koliko se prica, al dalje od mene :bigblue: Sportisti imaju tim vrhunskih endokrinologa iza sebe, ja jok... :razz:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...