Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

@Hail Metal

Nažalost nema vratilo, ali ima napolju, blizu zgrade. Voleo bih ušrafiti neko tako kao što si ti uradio ali mi treba neko da probuši rupe i uopšte da mi kaže da li bih smeo to da radim s obzirom da je tu dole sve armirani beton kontam. Zgrada je iz dvadesetih, ako se ne varam :haha:

Najviše fali vratilo, propadanja, wrack za šipku i ogledalo, bar jedno. Ogledalo ću izgleda jedino nabaviti za sad.

 

@johnyzzz

Nisam se nikad pentrao gore, nisam siguran ni da je u funkciji bicikl :D

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bitno je da se trenira, nije izgled najbitniji.

Počelo na Eurosportu evropsko prvenstvo u dizanju tegova, danas gledah neku devojku 1998 godište, 86kg u izbačaju, a još je dizala, nisam do kraja ispratio, to je ona najslabija kategorija

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pricam o izgledu u kontekstu estetike vec izgleda neuhranjeno, znas i sam sta znaci kad je hamstring i list toliko ravan :ph34r:

Muskarci koji se bave tim sportom su suvi ali im ne fale misici.

Svaka cast sto ne odrzava tezinu trckaranjem i salatom al izgleda kao da je spalila misice vezbanjem.

Edited by MissionVao

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma extra je šta fali,, ako ima šipka za zgibove imaš sve, evo moje teretane, stane u dva kvadrata :

2012-10-23203229.jpg

1375273979234_zps6b64c5b7.jpg

 

+ još dva tega od po 15kg.

 

Jel' ti lik iz Pazove pravio shipku za zgibove? :D

 

Imam istu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam odakle je, mislim da jeste, preko kupujemprodajem.com sam naručio, dobra je jer ove kose ručke nisu previše iskošene, i hammer hvat nije preširok, mada ima i taj široki koji nikad ne radim.

 

Ne pricam o izgledu u kontekstu estetike vec izgleda neuhranjeno, znas i sam sta znaci kad je hamstring i list toliko ravan :ph34r:

Bivša košarkašica, ne možeš očekivati da joj listovi budu nabildovani, a realno listovi su najmanje bitni, ja radim listove, nisu mi prioritet, i natki su, jer sam godinama trčao i igrao basket.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apsolutno. :da: Kao ona večna "on(a) je tako građen(a)", kada se priča o tome gde nekome idu masne naslage, kao da je to fiksna stvar koja ne može da se skine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozemo mi da ignorisemo genetiku koliko hocemo, al to je realnost... I ne treba odustajati, ali ako ti je na pocetku obim listova oko 35 cm, neces stici do 45cm, pa da ga jebes :da: Jbg, svako ima bolju i losiju misicnu grupu.

 

Uglavnom, mislim da svako moze da se dovede u red, da barem izgleda O.K. na plazi, tj. mnogo bolje od proseka. A to je, po meni,sasvim dovoljno :obrv:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nemam pojma meni je genetika baš otežavajuća okolnost a kad je ukombinujem sa redovnim četvoro/petočasovnim vožnjama i trčanjem ne da ne mogu da nabacim mišiće nego je uspeh kada ne smršam neki period... ne ostaje mi dovoljno vremena za pripremu hrane a nemam ni gde da ubacim više od 3 obroka dnevno... da imam tri života pa u jednom da se posvetim struci, u drugom vožnji i trčanju a u trećem izgradnji tela - opet bi mi falilo još bar 5 života za ostale oblasti u kojima bih da se ostvarim... mada biće da sam malo skrenuo sa teme :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...