Jump to content

Teretana & sve što uz to ide


Tatyannahhh

Masa ili definicija?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ja imam neke kolege raznih zanimanja u Švedskoj, ali ne znam za Finsku, jel postoji neki sajt za zaposlenje ?

 

Postoji milion sajtova, na ovom linku mozes naci sve sto te zanima http://www.expat-finland.com/employment/employment_services.html

Za rad ovde ti treba residence permit, koji mozes da dobijes ako imas ugovor za posao, pod uslovom da je struka deficitarna. Ili da oženiš neku finkinju :)

Hvataj bilo koji voz za Skandinaviju, nećeš se pokajati.

 

Praktikujem šetanje kad ne mogu da vežbam, što zbog nedostatka volje, što zbog obaveza. Imam neku aplikaciju na telefonu koja mi meri broj koraka u toku dana non stop. Preporučuje da se pređe svaki dan 10 000 koraka, trudim se da to ispunim. Korisna stvar, osim toga može i CIA da te nađe ako im trebaš šta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pominjes barbell, kako si resio onda vece tezine? Ili sklekovima i zgibovima menjas benc i sl :confused: Mislim ne secam se da kod nas ima u prodaji nekih predrkanih bucica za ogromne tezine :ph34r:

Imam i šipku za veće težine, imam podesive bučice, mogu recimo dve od po 52kg da napravim, naravno ne mogu sa njima da treniram, preko 32kg ne idem, to mi je recimo težina za kosi potisak, ili pulover.

Inače ima u prodaji gomila ekstra predrkanih bučica i do 50kg, ali je cena paprena, recimo 3e po kg.

 

Postoji milion sajtova, na ovom linku mozes naci sve sto te zanima http://www.expat-fin...t_services.html

Za rad ovde ti treba residence permit, koji mozes da dobijes ako imas ugovor za posao, pod uslovom da je struka deficitarna. Ili da oženiš neku finkinju :)

Hvataj bilo koji voz za Skandinaviju, nećeš se pokajati.

 

Praktikujem šetanje kad ne mogu da vežbam, što zbog nedostatka volje, što zbog obaveza. Imam neku aplikaciju na telefonu koja mi meri broj koraka u toku dana non stop. Preporučuje da se pređe svaki dan 10 000 koraka, trudim se da to ispunim. Korisna stvar, osim toga može i CIA da te nađe ako im trebaš šta.

Hvala na info, pogledaću sajt, kolege koje su radile u Švedskoj su extra zadovoljne.

 

Šetnja je svakako jedna od najboljih kardio vežbi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam problem sa izvedbom bugarskog cucnja sa bucicama

 

mislim, nisu meni problem bucice, nego ja i inace ne mogu bugarski da izvedem kako treba, posto mi je balans uzasan i stalno se klatim

plus nikako ne mogu da namestim polozaj tog izdignutog stopala da mi ne bude neugodan

mogu da uradim bas dosta obicnigh cucnjeva i obicnih sa tezinama, ali ovo nikako da valja

 

dajte neki koristan savet :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šta praktikujete kad se olešite od alkohola? Kako sledeću nedelju raditi dobar trening?

Šta, nedelju dana se trezniš? :D

Biće da si u lošoj formi, meni je najduže trebalo dva dana, ali tad sam se otrovala, bila sam ceo dan na infuziji. Kad se napijem normalno k'o čovek, onda me ujutru boli glava, roknem kafetin i nalijem se kisele vode i k'o nova, sve regularno. Išla sam nekad isto to jutro na trening, sve je isto, samo što sam slabije hvatala lopte, malo je slabija koncentracija, ali to za tegove nije toliki problem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juče ceo dan cirkao, i nije mi sad toliki problem, već će biti problem sutra, tad me sastavi, ne treznim se nedelju dana, ali osećam šposledice otrova.

Ali u pravu si nisam u formi što se tiče alkohola, i dičim se time ;)

 

Super za kafetin, probaću.

Share this post


Link to post
Share on other sites

meni je najduže trebalo dva dana, ali tad sam se otrovala, bila sam ceo dan na infuziji. Kad se napijem normalno k'o čovek, onda me ujutru boli glava

 

Nema sta,bas si zenstvena.Prava dama.

 

Ali u pravu si nisam u formi što se tiče alkohola,

 

Ne bih bas rekao kume,juce smo poprilino pozderali.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imam problem sa izvedbom bugarskog cucnja sa bucicama

 

I ja imam taj problem, ali mislim da vežba nema manji efekat ako su obe noge na podu, kako bih rekao statički iskorak.

 

Od tih vežbi gde je potrebna ravnoteža radim ovu i stvarno medeno pogadja, jer nema varanja, pokreti moraju biti polaki.

 

 

Ova druga mi ne ide, ali treba vežbati:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Elektroliti, tebra, imaš one kupovne hidroaktive i čuda, takođe probaj kombinaciju sok od jabuke+kišjela voda - lapo-lapo. Sok od paradajza. Supica. Popodnevna dremka. Fudbal nedeljom predveče meni uvek pomogne, uz dodatno hidriranje. Za kraj imaš staru dobru opciju izbijanja klinke klincem - posle svega prethodno navedenog popij par piva, kao nov si. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih bas rekao kume,juce smo poprilino pozderali.

jest vala i mešao sam, iskreno ona rakija mi nije legla, prošli put je bolja bila, a tekile sam roknuo 3,4 na eks, posle rulet 1ooo dobio, vraćamo se bludu, uzeo i fejs od neke devojke, samo još imena da se setim.

 

Elektroliti, tebra, imaš one kupovne hidroaktive i čuda, takođe probaj kombinaciju sok od jabuke+kišjela voda - lapo-lapo. Sok od paradajza. Supica. Popodnevna dremka. Fudbal nedeljom predveče meni uvek pomogne, uz dodatno hidriranje. Za kraj imaš staru dobru opciju izbijanja klinke klincem - posle svega prethodno navedenog popij par piva, kao nov si. :)

Sad sam sobnu biciklu vozio 37 minuta, nalivam se vode, supicu sam jeo, to je prijalo, sad ću čaj od nane :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...