Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Set lista sa aktuelne turneje:

 

01 Intro

02 Beneath The Remains

03 Refuse/Resist

04 Dead Embryonic Cells

05 Desperate Cry

06 Amen

07 Mass Hypnosis

08 We Who Are Not As Others

09 Altered State

10 Infected Voice

11 Subtraction

12 Inner Self

13 Territory

14 Arise

 

(ton je loš, ali se lepo čuje da dječarac itekako zna da svira, a i napokon ne ubrzavaju pesmu)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set lista sa aktuelne turneje:

 

01 Intro

02 Beneath The Remains

03 Refuse/Resist

04 Dead Embryonic Cells

05 Desperate Cry

06 Amen

07 Mass Hypnosis

08 We Who Are Not As Others

09 Altered State

10 Infected Voice

11 Subtraction

12 Inner Self

13 Territory

14 Arise

 

(ton je loš, ali se lepo čuje da dječarac itekako zna da svira, a i napokon ne ubrzavaju pesmu)

 

Za ovu set listu bih izdvojio vreme i novac.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Set lista jebe kevu, ali nema te stare energije. Evo vidim publiku jedva se nekako zabavlja. Meni je Inner Self možda najomiljenija metal pesma i gledam kako se sad mlako gurkaju sa 2 stidljiva stage divinga. Nekad je na istoj pesmi bilo mrtvih, ranjenih, kontuzovanih, hospitalizovanih ....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu vam reci samo da nov bubnjar nije sa ove planete!!! Na Thrashfestu je bio masakr celog nastupa. Sepultura nikada u svojoj karijeri nije zvucala mocnije i bolje! A i Gary Hol je gostovao u Refuse/Resist a i gomila njih na Kaiowas... Ko nije bio zajebao se!

 

postavicu i sliku malo kasnije...

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu vam reci samo da nov bubnjar nije sa ove planete!!! Na Thrashfestu je bio masakr celog nastupa. Sepultura nikada u svojoj karijeri nije zvucala mocnije i bolje! A i Gary Hol je gostovao u Refuse/Resist a i gomila njih na Kaiowas... Ko nije bio zajebao se!

 

postavicu i sliku malo kasnije...

 

Sepultura bez Maksa i Igora je ko dupe bez cmara,neminovno!

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dopada mi se ovo poređenje Maxa sa šupkom, ima tu istine :).

Evo izveštaja sa timemachine sajta:

http://www.timemachinemusic.org/2011/12/thrashfest-classics-turneja-prodrmala-zagreb/

U izveštaju se kaže da je ovo Sepulturi drugi put da svira u Zagrebu, ali je zapravo treći put, ako ne grešim.

Preslušao sam dva kompletna bootlega sa ove turneje i definitivno zvuče bolje sa Eloy-em, sa tim da se na ovim stvarima vidi koliko fali druga gitara, trebali su da na nateraju Greena, da je makar priuči...

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mali sa tobom se ni bi slozile stotine njih koji su bili sinoc na Thrashfestu kao i trojica matorih thrashera iz Srbije! :)

 

 

Znas i sam koliko sam se lozio na staru Sepulturu,ispratio sam ih i na Beneath i Arise turneji,za mene su bili bogovi ali onda su dosla neka smutna vremena i sve je otislo u kurac.To ti je isto kao kad bi Suicidal ili Death izasli bez svojih frontmena.Prosto i jednostavno to ne pije vodu bez njega,bez obzira sto neki misle ovde da je omatorio,omlahavio ili sta ti ja znam.On je bio srce tog benda!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se slazem u pogledu novih albuma, ali Sepultura sada uzivo zvuci na n-ti bolje nego devedesetih.

Kao i Maideni sa Dickinsonom ili ND sa Barneyem... A Exodus mi je sinoc zvucao bolje nego bilo koji put sa Ballofom ili Souzom... Njihov nastup sa balkona su ispratili svi bendovi i poklonili im se za nastup...

Edited by butchersound

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve se slazem u pogledu novih albuma, ali Sepultura sada uzivo zvuci na n-ti bolje nego devedesetih.

Kao i Maideni sa Dickinsonom ili ND sa Barneyem... A Exodus mi je sinoc zvucao bolje nego bilo koji put sa Ballofom ili Souzom... Njihov nastup sa balkona su ispratili svi bendovi i poklonili im se za nastup...

Ma to ne sporim da mozda bolje zvuce,sa tolikim iskustvom i sigurno boljom opremom i malo talentovaniji klinci iz kraja bi zvucali bolje kad se navezbaju do bola.Meni to Sepulturino pojavljivanje izgleda ko neki tribute bend sa samo jednom clanom iz originalne postave!U svakom slucaju stare pesme Sepulture i Exodusa su toliko dobre da niko normalan ne moze da ostane hladan na njihovo izvodjenje,ma ko ih izvodio!

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakav lista,jebem ti drzavu!bolje nisu mogli da sastave...

 

Mogli su da su izbacili Chaos AD sranja i ubacili Schizophreniu, jedino se Sepultura kurcila sa kasnijim albumom, svi ostali lepo na pocetak otisli.

 

Mogu vam reci samo da nov bubnjar nije sa ove planete!!! Na Thrashfestu je bio masakr celog nastupa. Sepultura nikada u svojoj karijeri nije zvucala mocnije i bolje! A i Gary Hol je gostovao u Refuse/Resist a i gomila njih na Kaiowas... Ko nije bio zajebao se!

 

Potpisujem za bubnjara :da: Ne znam ni koji je ni odakle ga izvukose, ali kapa dole.

 

Pazi Andreasa, setio se da je trešer :haha: baš fali druga gitara.

 

Eto, moze Max da se vrati da stoji sa strane da drvi onu njegovu cetvorozicanu kvazigitaru. Ili to ili da malo daju Paulu vise zvuka, i Destruction ima jednu gitaru, pa na soloima sve prsti, a Sepultura sinoc samo tokom soloa tanje zvucala, ostali trenuci, ne znas da l' ovaj bubnjar vise jebe ili Andrea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Andreas smatra Chaos A.D njihovim najbitnijim albumom.

Od svih albuma sa Maxom, od 1998. naovamo njime su se ubedljivo najvise bavili uzivo.

Sjajan je to album, ali nema tu mnogo thrasha.

Schizophrenia je stvarno nevidjeno zapostavljena, prakticno od 1990. sviraju samo Escape To The Void sto je premalo (svirana je i From The Past Comes The Storms 1992.).

Meni u Beogradu nije nedostajala druga gitara, ali kada se slusaju snimci uzivo fali.

Paolo je u Beogradu imao sjajan ton basa, stomak mi je pomerio :).

Mogli su da ga distorziraju za ovu priliku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...