Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

pa ne znam da li je i ova tema u fazonu 'koji je album najbolji i zasto'...

 

roots je q*** najbolji album. na njemu je mozda vokal najzreliji, ali je album daleeeko daleko slabiji od beneath the remains ili arise.

 

cak sta vise, roots i nije neki tipican thrash.

Roots ima samo T od Thrasha u sebi.Ono mu dodje kao neki Metal-Core

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa ne znam da li je i ova tema u fazonu 'koji je album najbolji i zasto'...

 

roots je q*** najbolji album. na njemu je mozda vokal najzreliji, ali je album daleeeko daleko slabiji od beneath the remains ili arise.

 

cak sta vise, roots i nije neki tipican thrash.

"Beneath The Remains" je Max najbolje otpevao (odurlao) od svih albuma,definito.

Mada, da priznam jako mi je dugo trebalo da se naviknem na njega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je Beneath The Remains prvi album Sepulture koji sam cuo i odma sam odlepio. Sve posle toga nije bila senka Beneatha ... Shizophrenia mi je bila malo teza za slusanje ali mislim da je tehnicki album genijalan. Stavite slusalice na usi isamo slusajte Igora ... ono je savrsenstvo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E,ljudi,je l' vas ne bi mrzelo da ,onako, lepo ispisete kako ja Max ostavio Sepulturu?Mislim detalje,zanimljivosti,gde,kako,sto...Ja nesto znam al' bi volio to da kompletiram.Ako vam nije tesko...

svako ima svoju verziju,bolje da se ne svadjamo...kao kriva je glorija...

 

al mislim da je netrpeljivost izmedju max-a i ostatka ekipe jednostavno kulminirala...

 

s obzirom da je max napravio ceo roots(tj 90%) kao i da je glorija(tj njegova zena) bila menadzer sepulture...

 

sto bi rekao max"envy and greed"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Beneath The Remains je po meni neprevazidjeni album!!

 

Sjajni instrumentali..

 

Sjajni Igor za bubnjevima

Da, ali svakako tom albumu treba pridodati i kultni album Shizophrenia.

 

 

Green Negro kush u junglu! violent.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, crnja jednostavno nema blage veze sa pevanjem...On je vise za dzunglu nego za sepultura..A Max se sjebao u svom bendu..Sve u svemu..Od jednog velikog benda ostale su 2 nule

Како истинито, мада у ком су правцу и смеру били кренули, и од Гробнице би остала нула, само да су мало попричекали.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, crnja jednostavno nema blage veze sa pevanjem...On je vise za dzunglu nego za sepultura..A Max se sjebao u svom bendu..Sve u svemu..Od jednog velikog benda ostale su 2 nule

mozda bi promenio misljenje da si cuo kako je poceo melodicno da peva..roots bloody roots icon_smile.gif

 

mislim zaista,i skakuce na bini.. smesno!

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebem li te u dupe,danas sam ti pricao u skolu icon_cool.gificon_cool.gif

More turim na kurac i tebe i tvoje pricanje! icon_smile.gif

To"Max i Igor se pobili na koncert u London,mrtvi pijani i od tad vise ne pricaju" moz' slobodno da zaboravis.Sve je to zbog smrti onog Dana-e,MaXovog stepson.Otad je Max otiso u kurac,okrenuo se religiji,proslosti,KORENOVIMA i sl....

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne nego je poludeo odn ono sto je prelilo casu je kad je glorija dobila otkaz 3 nedelje posto se vratila na posao..posle smrti njenog sina...

 

i max je poludeo i stao na njenu stranu..i to je bio pocetak kraja...

 

a da su ga ostali mrzeli,jesu...Pa javno su priznali da se album sepulture zove "against" sto znaci cetvorica protiv max-a

 

btw,crnja se slucajno prijavio na audiciju jer nije bio siguran da li sepulturi odgovara takav vokal..

 

jer su svi kandidati imitirali max-a icon_smile.gif

 

a zadnjih par godina max i burazer nisu vise u neprijateljstvu,tolikom..cak je navodno max rekao da mu se svidja "nation"...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma znas kako..

 

Kisser je imao i "biser" da je podrzavao gloriju dok se moglo...

 

a tjah,sve se posle vrtelo oko max-a i glorije...valjda su se ostali osetili ugrozeni,tj nisu bili dovoljno kreativni

 

a kisser je priznao da je ARISE poslednji album gde je imao veci uticaj u pisanju pesama...na CHAOS AD je vec max poceo da pise vise pesama i muzike...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da ne sirimo temu..ima poneka pesma koju je sepultura uradila sa derikom a da valja...

 

recimo istrumental kamaitachi..

 

a naravno i Chaos DVd je zakon! Ima puno zanimljibvih stvari..obavezno pogledati... naravno na dva divx-a ide verzija...

Edited by diamond73

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa da ne sirimo temu..ima poneka pesma koju je sepultura uradila sa derikom a da valja...

 

recimo istrumental kamaitachi..

Е, до јаја! А шта је он радио на инструменталу? Доносио осталима воду и забављао их?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...