Jump to content

Sepultura


aleksej

  

59 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ahaha, diamond73 dobar si ti momak!! Lepo si preskocio sve poshto ochigledno nisu ti jasne neke stvari...

 

Verovanje je jedna stvar, a istina druga stvar!!

 

Soulfly dali postoji!? Pa, napisao sam ti!! Proveri malo po webzine-ova i zajebi njihov oficijelni sajt, poshto josh nije Glorija smislila svoju prichu kako da slaze fanove!!!

 

Max je bio antihrista, a shta je sad!? Zato mozhe samo da kjena o prve albume!!! Heheh, ta pricha je ispala danas, a ne nakon shto su snimili 'Bestial' ili 'Morbid'!! I bash to mu je rekla Glorija da kazhe!!

 

Max je bio legenda i kad je doshao sa Soulfly. ALI, GLORIJA JE IDIOT!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel je neko chuo roorback?? ja sam ga nabavio i mnogo je bolji od prethodna 2 albuma.....svidja mi se......ali nije bolji od beneath the remains i arise.....

Da si ti meni živ i zdrav, ali šta je to pa bolje od "Beneath The Remains" i "Arise"? Ja bih mogao da nabrojim samo šačicu albuma koji su bolji od ta dva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma sepultura su definitivno simpatican band..da li ste znali da onaj intro u "bestial devastation" je pevao neki nihov prijatelj...Mislim glas nije komjuterski napravljen smile.gif

I momci su lepo priznali da je "arise" poslednji metal abum...

Al priznati da je "arise" prvi album gde nisu band koji stavlja "bilosta" na omot ...

Bas su mislili..pa smislili sta da bude na omotu...

Ma Fatal error,ti si moj covek...

sepultura=max cavalera..

ili bar je to postala...

 

Meni "arise" nije losh,al produkcija je nekako jadna ...

Nekako drazi su mi "chaos ad " i "beneath..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Pre neki dan sam nabavio snimak Sepultura & Pavarotti - Roots bloody roots, pa bih pitao nekog dal' su oni stvarno to snimili i sa Pavarotijem ili je to neka montaza?

Ja imam tu pesmu....smeshan je kraj pesme...ali stvarno ne znam da li je montazha ili stvarno snimljeno....deluje mi tako stvarno biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...