Jump to content

Pain Of Salvation


Recommended Posts

Koliko sam ja cuo, Kuglas je renoviran i moze da stane 300 ljudi fazon. Ali nisam video, i ne znam nikog ko je to video.

 

Nemam pojma, malo je rizicno, PoS ipak zahtevuje bas ozbiljnu binu/klub iako ne traze previse para. videcemo.

jedino ako su probili zid i spojili sa onim drugim delom i nasminkali kao dom omladine...mada opet sumnjam u taj prostor,rupa ostaje rupa. Pitaj Zoltana sta je u pitanju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

bio sam ja u kontaktu sa njim sve vreme, on bas zeli da dovede PoS ovde vec godinama ali mu nije isplatljivo, naravno.

 

koliko sam poslednje cuo on je razgovarao sa Ticom, i Tica veruje da to moze u novom Kuglasu da se odradi valjda.

 

Videcemo, nek neko ode sad tamo na pivo da proveri :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oh well, ništa nas ne sprečava da počnemo potencijalno zagrevanje prisećajući se prošlog. :opusteno: Nema nikakvog snimka na Youtube, imao sam ja negde neke 2 pesme otprilike, gledaću da dignem ovih dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam overila renoviran Kuglas, ali svejedno prostor je mali. Ako je ovo istina... :opusteno:

 

nisi skapirala.

 

ima jedan ceo deo te zgrade gde je nekad bila kuglana i od toga je napravljen club u kome moze da stane, koliko sam cuo od raznih ljudi, 300 do 500 ljudi.

 

Mislim da ce ipak najveci problem biti bina, jer koliko vidim iz ovog video snimka bina nije ni pola velicine bine na koju PoS uglavnom insistira, a razumem da bend ima takve zahteve ako zeli da sve to bude atraktivno i da se ne guraju na nekoj maloj bini kao sto se svi srpski bendovi guraju u dangubi i na akademiji. valjda ce neko u srbiji poslati detalje tih dimenzija kluba booking agentu pa ce da vide.

 

realno, oni sviraju na binama velicine one u velikoj sali SKCa

Share this post


Link to post
Share on other sites

nisi skapirala.

 

ima jedan ceo deo te zgrade gde je nekad bila kuglana i od toga je napravljen club u kome moze da stane, koliko sam cuo od raznih ljudi, 300 do 500 ljudi.

 

Mislim da ce ipak najveci problem biti bina, jer koliko vidim iz ovog video snimka bina nije ni pola velicine bine na koju PoS uglavnom insistira, a razumem da bend ima takve zahteve ako zeli da sve to bude atraktivno i da se ne guraju na nekoj maloj bini kao sto se svi srpski bendovi guraju u dangubi i na akademiji. valjda ce neko u srbiji poslati detalje tih dimenzija kluba booking agentu pa ce da vide.

 

realno, oni sviraju na binama velicine one u velikoj sali SKCa

 

Kapiram sada... e sada teoretisem na temu, da li je moguce da je organizator cekirao datum sa tim klubom, a da u medjuvremenu iskombinuje neko drugo mesto? Nije moj fah, ne razumem se u takav tip organizacije, ali upravo to, kako ce bre momci da sviraju kao ljudi kao sto obicno i sviraju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zapravo, ne:

 

To conclude, during this 2011 edition of Hellfest, we caught the frontman sneaking in Pain Of Salvation’s dressing room. A good opportunity to point out the harmony between the two bands. And yet, Mikael confirms that no musical collaboration is in store. More simply: "We became friends and we’re going to bring them on tour with us in October. I think we have a lot in common, like our love for the Beatles. I respect them. I wasn’t a big fan of Pain Of Salvation until their last album came out. I really like that album. It clicks with me better than the other stuffs that they did. I thought they were a good band before but this album really is something that I listen to, which was not the case with previous albums."

 

http://www.radiometal.com/en/article/opeth-information-hunting-in-the-toilet,36520

Edited by Et in Arcadia Ego

Share this post


Link to post
Share on other sites

To sto je mikael izvalio u nekom intervjuu ne mora nista da znaci. Ako ce Opeth njih da vodi na turneju preko bare koja prema njihovom oficijelnom sajtu pocinje 19.septembra i traje ceo oktobar, ako ne i duze, znaci da PoS nece dolaziti u ove krajeve, a sto je u suprotnosti sa njihovim rasporedom prema kojem su oni u to vreme u evropi (i kod nas) tako da tu nesto ne stima...

 

 

 

U stvari mogu da ih vode od tog 19.sep. pa do 7. oktobra... Al sve jedno garant nista od opetha u ovim krajevima...

Edited by Osiris

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...