Jump to content

Kiss


Vlaja Buraz

Recommended Posts

zar ne bi bilo mocnije da pocnu sa (kao sto si sam rekao) najboljom pesmom (LOVE GUN), nego da je sa njom zavrse?

 

 

 

Ma nisi me dobro razumeo... ili ja nisam dobro napisao ali nebitno.... nisam mislio da sa Love Gun zavrshe koncert, vec jednostavno da je ostave za sam kraj... znachi 3-4 pesma pred kraj da bude...

 

uh a sta mislite oce li biti ista sa crazy nights?

 

 

 

Teshko... mada ja bih voleo da chujem par pesama sa tog albuma... Reason To Live najvishe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisi me dobro razumeo... ili ja nisam dobro napisao ali nebitno.... nisam mislio da sa Love Gun zavrshe koncert, vec jednostavno da je ostave za sam kraj... znachi 3-4 pesma pred kraj da bude...

 

Brate, idemo na KISS, da l' je bilo sta drugo bitno? :rockdevil:  Ma samo neka sviraju! A slazem se sa tobom sto se tice Crazy Nightsa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

U da... to sam zaboravio... Vrlo moguce! Nothing To Lose, biti ce verovatno! :D

E baš mi je milo em drago. Do sada sam od Kiss čuo samo prvi album, Dressed to kill, Rock and roll over i trenutno studiram Love Gun, tako da sada najviše želim da čujem neke stvari sa ovih albuma. To su Nothing to lose, Firehouse, Deuce, Room service, Rock and roll all night, Love her all I can (al' bi ovo bilo strava, ali verujem da su šanse kao i za Kissin' time), Calling Dr. Love, Ladies room... Mada, sve će se to promeniti kada čujem i ostale albume.

 

Tajlere, imaš li link za taj bootleg?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma bice sta bude...to ne mozemo da menjamo...ono sto mozemo - da predlozimo nekoga za predgrupu...mslm - mozda ce organizatori uzeti nas glas u obzir...a i ako nece - da bacimo neko pogadjanje - prosli put bese Alogia....ja bih voleo da budu o5,mada ne verujem...a ima jos gomila super grupa...sta vi mislite? Bacite neki predlog...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, Whitesnake_91, ti me pita za sliku, al' ne znam da l' ti odgovorih? Ovo na slici sam ja, a da je skines mozes samo na mom spaceu, ili na prethodnim stranama (ne znam tacno kojoj)... i tako... :bigblue: A predgrupa... Dargoron!!! :rockdevil: To je jedino sto volim od domacih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odg si brate - i dalje - isti si moj drug...ali ne verujem kolika je slicnost - oci 101% njegove....koji 3p..

Dargoron je super....mogu i oni....moze i Alogija ako ne smeta o5...Divlje Jagode pretpostavljam nemoguce?Midgard - nepoznat verovatno?.....nz bacite nesto '... ko slusa Hexagram....?

 

@KaSSa - ae posalji mi na PM svoj space da te addujem, da sqpim malo KISS fanova XD...dosadno mi samom....

 

BTW - da li je ovo fazon izdavaca ili sta - danas mi drug kom sam dao kintu qpio kartu - zadnja 3 broja na bar kodu su 666 ja sam se cepao....sada - da li je to tako svima ili samo meni?

 

PEACE

Share this post


Link to post
Share on other sites

...da predlozimo nekoga za predgrupu...da bacimo neko pogadjanje - prosli put bese Alogia....

Kakva Alogia prosli put? :blink:

Pa Alogia pre 10-ak godina nisu ni postojali :lol:;)

Rek'o je vec neko - prosli put su Moonspell bili predgrupa (domacih predgrupa nije bilo) :da:;)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema predgrupa ljudi. Smatram da je Kiss dowoljan da u najboljem sluchaju od 3 sata swirke,kako umeju ponekad da iznenade,razwali Beograd,i ostane zauwek urezan u nashim setjanjima. Ne treba njima predgrupa,a i chisto sumnjam da tje sam bend dozwoliti tako neshto...

Po meni je bolje da ne bude....A ako ipak bude,ondak neka je to Vatreni poljubac :)

 

@WS_91 Ewo ti moj myspace,mada se jako slabo snalazim na tom shit-u od sajta,pa mi senduj friend request...

 

E u tri lepe...Netje mi da edit post...

 

@WS_91 www.myspace.com/kiss_revenge1992

 

Ei da,za nedelju dana mi stizhe original Kissology swa tri dela!!! Mojoj sretji nikad kraja :):rockdevil:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakva Alogia prosli put? :blink:

Pa Alogia pre 10-ak godina nisu ni postojali :lol:;)

Rek'o je vec neko - prosli put su Moonspell bili predgrupa (domacih predgrupa nije bilo) :da:;)

 

A joj...preterano sam se zapalio za Whitesnke....tako da sam potpuno pomesao cert WS-a na kom je Alogia bila zagrevanj....a joj brukaaaaaa....kill me....da Moonspell je bio za KISS...joj boze kako me sramota....

 

Sto mislite da nece biti predgrupe? Prosli put je bilo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odg si brate - i dalje - isti si moj drug...ali ne verujem kolika je slicnost - oci 101% njegove....koji 3p..

Dargoron je super....mogu i oni....moze i Alogija ako ne smeta o5...Divlje Jagode pretpostavljam nemoguce?Midgard - nepoznat verovatno?.....nz bacite nesto '... ko slusa Hexagram....?

 

@KaSSa - ae posalji mi na PM svoj space da te addujem, da sqpim malo KISS fanova XD...dosadno mi samom....

 

BTW - da li je ovo fazon izdavaca ili sta - danas mi drug kom sam dao kintu qpio kartu - zadnja 3 broja na bar kodu su 666 ja sam se cepao....sada - da li je to tako svima ili samo meni?

 

PEACE

 

Ne slusam nesto preterano domacu muziku, al' Dargoron je mnogo mocan! Da, prosli put je bio Moonspell... Na toj turneji su ih svi izzvizdali (kako ovo smesno zvuci :) ), jedino kod nas su ekstra prihvaceni... Cak su, cini mi se, i neki spot snimili skoro kod nas...

 

Jebem ti ovo sranje! Evo ti ovako, pa nek' me adduje ko 'oce! :D  www.myspace.com/kassa666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pozdrav svim ljubiteljima Hard Rocka i Metala

 

Moze li neko da mi kaze postoji li raspored svirki na Castle Festu po danima?

 

Zna li se koji bend svira koje veče? Ima nas koji necemo moci biti tamo sve dane.

Na Whitesnake sajtu nema potvrde nastupa.

 

Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

A joj....odgledam li jos jedan od ovih disko-glem spotova KISS-a ima da povratim, ali najozbiljnije...

Pesme su i dalje OK, ali oni pokreti ruku iz Lick It Up... a joj....

 

KISS i dalje rula, samo sam sada otkrio da nisam bas glem a ni disko tip :\

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...