Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

Хоће некад тако да се забагује, тј да истрипује систем да је фајл у употреби. Ресетуј комп и биће обрисан. А ако не буде, обриши га онда и нема проблема.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хоће некад тако да се забагује, тј да истрипује систем да је фајл у употреби. Ресетуј комп и биће обрисан. А ако не буде, обриши га онда и нема проблема.

Sad si mi rekao nešto novo. Znam ja sve to, ali hoću da sredim koren, a ne da restartujem svaki put.

 

Će se proba.

 

Da li je u pitanju .mkv?

 

edit: Ovaj Unlocker što je Talvi okačio ne radi na W7. Ovo radi: LockHunter

Ovog puta .mp4, pre neki dan je bio neki audio fajl, ako se ne varam. Inače, koristim XP, tako da... ;)

 

EDIT: Usrećio me ovaj Unlocker, zahvaljujem. :)

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije bas problem, ali mi ide na kurac strasno:

Npr. otvorim SAJT A, onda ukucam preko Google search engine-a nesto, pojave se rezultati, i onda udjem na SAJT B. Pritisnem back da se vratim na rezultate, ali se vratim na sajt A tj. back kontrola mi preskace google rezultate. Ima neko ideju kako da se ispravi ovo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljudi, ima li neko da preporuči neki fini kuler za CPU? Imam Q6600, koji je recimo jedan procesor koji beše ispred svog vremena kad je napravljen (i pazaren), ali sada kad su nastupile igre koje ga potpunije iskorišćavaju imam problema sa pregrevanjem sa običnim kulerom. Uz to sam pogrešio i što sam pazario Revoltec pastu umesto Arctic-a npr., ali nažalost nije bilo boljih, a meni je bilo hitno. Sad kad sam je potrošio ima da padne Arctic. Posebno me zanima, ako ste imali iskustva sa nekim kulerima, za koliko otprilike stepeni su vam hladili procesor u odnosu na hlađenje običnim box kulerom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ima li neko da preporuči neki fini kuler za CPU? Imam Q6600, koji je recimo jedan procesor koji beše ispred svog vremena kad je napravljen (i pazaren), ali sada kad su nastupile igre koje ga potpunije iskorišćavaju imam problema sa pregrevanjem sa običnim kulerom. Uz to sam pogrešio i što sam pazario Revoltec pastu umesto Arctic-a npr., ali nažalost nije bilo boljih, a meni je bilo hitno. Sad kad sam je potrošio ima da padne Arctic. Posebno me zanima, ako ste imali iskustva sa nekim kulerima, za koliko otprilike stepeni su vam hladili procesor u odnosu na hlađenje običnim box kulerom.

Titan Fenrir ili OCZ Vendetta 2. Nema svrhe da se poredi sa box cooler-om.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi, ima li neko da preporuči neki fini kuler za CPU? Imam Q6600, koji je recimo jedan procesor koji beše ispred svog vremena kad je napravljen (i pazaren), ali sada kad su nastupile igre koje ga potpunije iskorišćavaju imam problema sa pregrevanjem sa običnim kulerom. Uz to sam pogrešio i što sam pazario Revoltec pastu umesto Arctic-a npr., ali nažalost nije bilo boljih, a meni je bilo hitno. Sad kad sam je potrošio ima da padne Arctic. Posebno me zanima, ako ste imali iskustva sa nekim kulerima, za koliko otprilike stepeni su vam hladili procesor u odnosu na hlađenje običnim box kulerom.

 

Hyper 212+

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyper 212+ je odličan, samo vidi da li može da ti stane u kućište. Ja imam matori Thermaltake Big Typhoon 120 VX, danas kupujem Hyper 212+ da ga zameni. Ako nemaš prostora u kućištu onda pazari Hyper TX3.

Edited by trenje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hyper 212+ je odličan, samo vidi da li može da ti stane u kućište. Ja imam matori Thermaltake Big Typhoon 120 VX, danas kupujem Hyper 212+ da ga zameni. Ako nemaš prostora u kućištu onda pazari Hyper TX3.

 

Imam Armor kućište od TT-a, mislim da ne bi trebalo biti problema, mnogo je prostrano :pivopije: Kuler koji preporučujete nije preskup, a koliko ga hvalite ima da padne neki fini overclock, koji će odložiti kupovinu novog procesora, koji mi verujem neće biti potreban još neko vreme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Q6600 sa G0 revizijom je mazga, ja sam imao do juče Core2Duo E6550 pa sam za male pare nabavio Q6600 G0 i stavio 212+, danas ću ga staviti na 3.4GHz i to mi je dovoljno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sad si mi rekao nešto novo. Znam ja sve to, ali hoću da sredim koren, a ne da restartujem svaki put.

 

crtl-alt-delete.

Odeš u Task Menager i ugasiš program koji ti je eventualno zarobio fajl.

Ponekad playeri (recimo VLC), iako ga ugasiš, on ostane u pozadini zabagovan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...