Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

i tako... 4 razlicite preporuke do sada...izgleda cu rucno

Beograđani, gde ima da se kupi SATA DVD rezalo sa crnom maskom? Zajebah se pa na osećaj odoh u Imtel. :|
MODULUS d.o.o. Strumička 17, Beograd tel/fax: +381 11 2442457 mob: +381 64 1194895

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma joк, другар ме је замолио да му неки микс раздвојим, па нарежем на два диска. Знам да може у Sound Forge - у, радио сам у њему већ, али не могу да нађем диск, па ми треба нешто што би послужило.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na Vistu ti ne preporučujem da prelaziš, Windows XP Black Edition je WinXP sa gomilu nliteovanih programa u samu instalaciju Windowsa, ni to ne preporučujem. Ako ti trebaju neke crne teme za XP, cimaj na msnu. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

skontala sam ja da ima gomilu programa, koje ni ne nameravam da instaliram, nego cisto me zanima ako je neko probao da li funkcionise normalno (koliko god windows to moze)...

 

zacrnila sam ja svoj XP vec, sto mi je usporio sistem jelte ( nije kriticno ali...), pa reko da ga vratim malo u zivot sa ovim...skratice mi customizovanje bar za 3 sata ako nista drugo :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Ace Of Spades

Odakle mogu da skinem javu ali da nije njihov oficijalni sajt posto mi tamo instalira direktno sa sajta sto kod mene traje 5 dana....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Имам проблем са тастатуром, ништа осим Num lock - a не ради. Ово ми се већ десило једном, па је поле 4 дана прорадила сама од себе. Има ли неко идеју у чему је проблем?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...