Jump to content

Opšta tema o računarima


Vlaja Buraz

Recommended Posts

http://www.joejoe.biz/joejoe/load/index.php?dlid=100

 

 

Features

New Installer offering 2 different setup options

 

-Full Installation

 

-Goodies (Aero Visual Style, Styler Toolbar themes, The WB Skin, Wallpaper)

Language Independant

Dialogues are customized

IconCache rebuild

New System & Desktop Properties

New Wallpapers

Uninstaller (Revert your system easiyl)

DLL-Patching

Msstyle & WB-Theme

New Icons Installation

Modded UX-Theme

WMP11 Skin

New Screensavers (Aurora)

New tray icons (audio and network)

 

 

 

skinite i instalirajte (samo ako imate WinXP SP2!)

 

nakon instalacije mocicete da vidite kako ce WIn Vista da izgleda....

 

kad vam dosadi, samo uninstalirajte ili vrnite na staro u display properties-ima...

 

evo i da vidite kako izgleda u akciji...

 

IPB Image

 

IPB Image

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam juce instalirao Internet Explorer 7, kako je extra.

Ako gledate dve stranice vise se ne zatrpava task bar ispod meni bar se pojavlju staranice koje su otvorene. Ko kod Opere.

Pitanje

Sjebao mi se Firewall i Security centar kako da sredim problem?

Nod 32 mi je antivirus ali nesto zeza stalo mi se kada startujem program pojavi da nije updateovan, a kada kliknem na Update, onda se prikaze da nema potrebe za tim.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja koristim maxthon shell za IE... i prezadovoljan sam njime... i dalje koristi interenet explorerov engine, ali ima i gomilu drugih stvari koje mi trebaju (save flash, zoom na ctrl+, vise tabova, undo za slucajno zatvoren tab, view source ikonu, enable right click i jos dosta toga).... jos nemam nameru da predjem na firefox... :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@El_Nino:

 

Koji si ti car, koristis Exact Audio Copy i imaš dva harda sa 3 i 2 particije...

Virtual driveove, operu...

Svaka čast., retko se viđa da neko ima tak dobru organizaciju sistema i koristi kvalitetan softver...

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje:

Ukoliko je neko nakachen na SBB, da li ima u poslednjih nedelju dana problema sa pristupom DOMACIM sajtovima? Jer za skoro sve sajtove (osim yuma i josh 2) meni konekcija deluje mrtvo... Ostane u Firefoxu ono "Waiting for [...] to respond..." i stoji. Ponekad ukachi, ponekad ne. Do dotichnih sajtova (PcBerza, Benchmark, KST) nije problem, jer kod drugih funkcionishu juuuuuuuuust fine. Ali kod mene je samoubitstvo, pogotovo shto moram da korigujem cene firme u kojoj radim na PcBerzi, i to hitno... Ako neko zna kako ovo da reshim, bicu mu zahvalan, the wealth of nations shall be his/hers, platicu mu pravoslavnom valutom (Bog ce mu/joj platiti), i tako to... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znadem, sad sam probao krstaricu, PCberzu, halo oglase i još par nekih koji mi padoše pod tastaturu, svi se otvaraju k'o iz pi**e... :confused::confused:

 

Ne znam,verovatno si na flatu, a ja nisam- pa je možda to razlika... Kod njih je sve istripovano i jedva radi...

 

Prvo mi pada na pamet proxy setovanje...

Pogledaj da li ti je u proxy settings u internet options namešten na proxy.sbb.co.yu i port 8080 i vidi da li će da radi ako se uključi/isključi BYPASS PROXY SERVER FOR LOCAL ADDRESSES.

Š'a kažeš na to, a?

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno pitanje:

Ukoliko je neko nakachen na SBB, da li ima u poslednjih nedelju dana problema sa pristupom DOMACIM sajtovima? Jer za skoro sve sajtove (osim yuma i josh 2) meni konekcija deluje mrtvo... Ostane u Firefoxu ono "Waiting for [...] to respond..." i stoji. Ponekad ukachi, ponekad ne. Do dotichnih sajtova (PcBerza, Benchmark, KST) nije problem, jer kod drugih funkcionishu juuuuuuuuust fine. Ali kod mene je samoubitstvo, pogotovo shto moram da korigujem cene firme u kojoj radim na PcBerzi, i to hitno... Ako neko zna kako ovo da reshim, bicu mu zahvalan, the wealth of nations shall be his/hers, platicu mu pravoslavnom valutom (Bog ce mu/joj platiti), i tako to... :D

 

http://www.pcberza.co.yu/

 

OBAVEŠTENJA

1. Firma microsystems d.o.o. neće raditi do 15.01.2006.

2. Zbog prebacivanja PC Berze na nove servere i na novu verziju sajta mogući su kraći prekidi u radu sajta u narednih nekoliko dana.

3. Narednih nekoliko dana forum će biti raspoloživ samo za čitanje, ne i za upis jer se vrši prebacivanje na novu verziju.

 

mozda ovo ima neke veze.

 

Benchmark radi extra.

 

SBB Flat sam al cisto sumnjam da to ima neke veze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem su mi kljucevi koji me nerviraju stalno. Pa sam mislio ako moze neko da mi posalje instaliran progDVB sa vec ubacenim kljucevima i potrebnim glupostima (najnovijim). Inace sam na hotbird-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...