Jump to content

Faith No More


Srle8

Recommended Posts

@Buddha, znam za sve te njegove ispade, i mislim da je to bas za ono vreme i bilo okej, jos ako se uzme u obzir koliko je bio ludji sa Mr.Bungle-om...

Zasluzili su te pare, i nemam nista protiv da se zezaju, ali uglavnom ispada da se Majk glupira po stejdzu, ono ajde da ucestvuje i ostatak benda na neki nacin pa da i to nekako progledam kroz prste.

Bice glupo poredjenje, ali i Ozzy moze da posluzi kao primer, i on je svojevremeno ludovao, zdrao glave zivih sismisa, golubova, lizao stvari sa poda, i u jednom trenutku prestao, sto zbog starosti, a i zbog para koje je svojevremno zaradio, da je nastavio da se i dalje segaci sa tim ispadima, smorio bi sa time.

Tako nesto dozivljavam sa Patton-om, zasiti se jednostavno covek, i sigurno bi sam vise voleo da cujes koju pesmu FNM vise nego da gledas njega da se 10 minuta glupira, zar ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Tako nesto dozivljavam sa Patton-om, zasiti se jednostavno covek, i sigurno bi sam vise voleo da cujes koju pesmu FNM vise nego da gledas njega da se 10 minuta glupira, zar ne?

 

Ne mora da znaci.Tesko da ce neko prije upamtiti koncert po toj jednoj pjesmi,i da ce mu biti veci dozivljaj sto ju je cuo (osim ako mu nije omiljena,ili sl),nego da vidi Pattona da radi svakakve glupoderine. Ovo drugo se prepricava,a pjesma i njeno izvodjenje i ne toliko. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

upravo tako. on je odlican pevac ali i odlican soumen, i sto da ne iskoristi oba kad je vec toliko talentovan.

 

ne slazem se da je bio "ludji" sa Mr. Bungle, on je uvek bio isti gdegod da se pojavio. ostatak Bungle-a je mozda bio ludji, ali to je vec druga stvar. Bungle mu je ionako prvi bend bio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

 

Znao sam da ću žaliti do kraja veka što nisam otišao. Znam da je postojala inicijativa da se FNM dovedu na Exit i da su oni bili na odmoru tokom jula, ali jebem ti mater Exite :haha:.

Čak mi je i Gould odgovorio na twitteru da se radi na tome da sviraju u Srbiji, ali toliko o tome...

 

Nadam se da će izdati album i verujem da je moguć. Čim su se oni okupili a toliko su odbijali i negirali okupljanje, sve karte su otvorene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

hehehe setili se konachno da sviraju najbolju pesmu

 

http://www.youtube.com/watch?v=idW5N9mUExA&feature=related

 

najjachi deo kad daje bordinu da peva haha.

 

 

edit: sad videh, publika je zapravo trazila da sviraju tu pesmu, pa su je naknadno ubacili u setlistu. neshto slichno ko gardijani i majesty haha.

 

 

Midnight Cowboy

From out of Nowhere

Be Aggressive

Caffeine

Evidence

Surprise You’re dead

Last Cup of Sorrow

Ricochet

Easy

Epic

Midlife Crisis

Caralho Voador

Gentle Art of Making Enemies

King for a Day..

Ashes to Ashes

Just a Man

 

Encore

Scarface

We Care a Lot

Falling Into Pieces

Edited by _powerslave_

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...