Jump to content

Decapitated


Anno Mundi !

Recommended Posts

do jaja, bas onako kako sam ocekivao. trebace mi jos dosta da slusam da vidim koliko mi je dobar, ali sam generalno zadovoljan kvalitetom za sad.

 

vokal ne smeta, ali nije ni da pomaze, vrlo tipican glas i ne bas upecatljiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

album me je dobio!!! slushace se ovo josh majku mu!!! savrshen zvuk!!! rifovi na nivou... vokal pa svakako da mi nedostaje growlovanje u pravom smislu ali mi totalno ne smeta ovo shto sam chuo... solaze sasvim dovoljno za sad... zapamtice se neke osecam itkako ima da odzvanja u ushima... samo prekratko traje kontam... mada mi je savrsheno leglo sve ovo... al opet na kraju krajeva nije najbolje shto su mogli... ipak decapitated... ... :rockdevil::rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nema tu meshugge maltene uopste. Mozda ima zbog repiticije, ali ne bas u stilu riffova, mozda malo ranijeg perioda. Ali jeste da su riffovi vise u tom nekom stari fear factory/ stara meshuggah duhu ponajvise, nisu tipicno death metalski nikako. Kad ne bi bilo toliko blast beatova i death metal bubnjara ovo bi bio cist neki tako neo-thrash/groove fazon.

 

sve u svemu, nije Organicu ni do kolena ali nije govno. highlightovi su dobri ali ima i dosta dosadnih momenata, a to se bas primecuje jer je album kratak. Kapiras da je lakse da napravis da sve bude ubitacno kad je kratak album ali to se nije desilo ovde nazalost.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Slazem se da je Ciklon mali za ovakav bend,da akustika nije toliko ok,ali nadam se da ce bar namestiti da ne prsti zvuk,opet je bolje sto je Vog jedini gitarista...

Medjutim posto u SKC,Domu Omladine i Akademiji nemoze da se napravi i ovo je ok solucija... Sto rece Xibir bolje ista nego nista...

Mada za bend njihovog renomea trebalo bi da bude u Basti SKC-a...

 

Jeste brate, ali bolje ista nego nista. A Ciklon i nije toliko los. Gledao sam Svart Crown i Bane zimus i bese odlicno... Barem meni!

 

SVART CROWN POKIDAO ZA SVE PARE :) ! BANE takodje rasturio :rockdevil:

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

a cu nazalost biti u americi tad, pa ce mi sve jedno biti krivo, ali da se razumemo, black metal poput svart crowna i baneta nije toliko zahtevan kao ultra precizni death metal ove vrste. ako ovaj ponese dva bas bubnja poze pomozi kako ce na bini da se nameste, i najveca cinjenica od svega je da ciklon ima bas prostu miksetu i jeftin razglas. necu da hejtujem klub ali jbg, on je za cover bendove i localne svirke, ne za decapitated.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je Bane iz BANE-a,al nisam sto posto siguran,da ne bude sirenja dezinformacija...

U svakom slucaju svaka cast ko god da je sto ih opet dovodi...

Prosle godine su rasturili,samo ih publika na Exitu nije nesto prihvatila,a ovde se nadam da ce vecinom biti Decap fanovi,pa ce i atmosfera da kuva :)... Al sto ti rece Azal samo da ne useru zvuk...

  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bane organizuje ovo (tako sam cuo). Konacno neko ozbiljan da uzme stvari u svoje ruke. Skidam kapu tom decku !!! :pivopije:

Samo da krenu koncerti u Srbiji vec jedared.

 

 

 

 

SVART CROWN POKIDAO ZA SVE PARE :) ! BANE takodje rasturio :rockdevil:

 

Jos pamtim bolove u vratu od te veceri :D

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Xibir : Jos pamtim bolove u vratu od te veceri :D

 

Nadam se da te nisam ja udario,posto sam mlatio sve sto mi dodje pod ruku :D...a bogami i mene su posteno isprasili...zao mi sto na Svart Crown-u divljalo nas 20,al dobro,razumem da nisu poznati cak ni u UG-u,tek sada rastu kao bend,ovaj zadnji album ih probio...

 

A Banetu svaka dala ,ozbiljniji je i bice bolji milion puta od Frubija,samo da pohvata veze i menadzment,i videcemo Slayer dogodine :D

Edited by HeLLsarma
  • Upvote 1
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...