Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Nisam student iz tih škola, ali bih ipak da udelim neki savet:

- Pre sam za VISER, ali nisam baš za NRT nego za nešto specijalizovanije.

- Škola može da bude ovakva i onakva, ali najviše posla je na tebi, tj. od tebe zavisi da li ćeš tu školu dobro da iskoristiš ili ćeš samo da protrčiš, minimum radne obaveze, koliko da zadovoljiš roditelje. Ali jes, treba birati što težu školu, sa što složenijim i bolje organizovanim programom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne pitam za sebe, nego za sestru, ja sam na matematickom... Moja sestra hoce na nekoj visoj da studira informacione tehnologije, pa razmislja koje se opcije nude... Kad se gledaju predmeti, odokativno se cini da na informacionim tehnologijama ima vise prakse u odnosu na viser, pa razmisljamo sta bi bila bolja opcija... A sta fali NRT smeru, jel previse uopsten?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Guest HEFEST

Znaci poruka je da koji god fakultet da zavrsite to ne garantuje da ste stvarno neko i nesto postali. Mada covek je premijer i on je realno ostvario najveci moguci uspeh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

 

Studenti koji su polagali ceo test mogu radove pogledati u utorak 23.6. u 12h. Rezultati nisu objavljeni jer niko od kandidata nije ostvario dovoljan broj bodova za polaganje ispita.

 

 

^Fiziologija, izaslo stotinak studenata.

Sa cim ja imam posla, cu skocim.

 

Moz se izadje sad na prvi deo, a ja skupljam muda da prijavim ceo, uslovljen mi time drugi ne tako zajeban ispit koji nosi 22 ESPB, tako da ako dam, imam uslov, maltene.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

I ja mislim

 

Fazon je sto je prosle godine u januaru otisao slepac kod profesorke i izjavio

"Profesorka, to nije u redu, ispit je lak, ponavljaju se testovi, ja sam ucio 3 meseca knjigu i dobio sam 10, moj cimer u domu presao testove i dobio 9"

Naravno, gorepomenuti testovi su kopije proslih ispita i nijesu zvanicno stivo

Profesorka njega naranila govnima sto je slepac, ali nam i jebava milu mater sa ispitom u svakom roku od tad, za svaki slucaj.

 

Razmisljalo je par nas nekoliko puta da ga posetimo, ali ipak smo mi light side dzedaji,

Edited by Demon Seed

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pricah sad s koleginicom koja je isla da gleda rad, profesorka pored svakog pitanja stavljala minus, pa nesto kao naknadno dodavano olovkom da je tacno :haha:

Polozila je prvi deo "uslovno", to su izmislili prosle godine neku novu kategoriju, ne znam sta to predstavlja, verovatno da posle ne mozes da dobijes vecu ocenu od 6 nezavisno od toga kako uradis zavrsni deo.

 

I prodje mi kroz glavu Kuruzov komentar odozgo:

 

to je ozbiljan fakultet

 

To je njegov komentar na izdrkavanje profesora, navikao jadnicak na Pravnom da ga jebu :haha:

Ozbiljan profesor na ozbiljnom fakultetu priznaje tacne odgovore, Kuruze. :P

 

Jebo ja tezinu i "ozbiljnost" koja potice od necijeg proseravanja.

Na prvoj godini su najtezi ispiti bili fizika i matematika (radi se o Farmaceutskom fakutletu, btw), jer su profesori iz ta dva predmeta najiskompleksiraniji, jer ne predaju negde gde su njihovi predmeti relevantniji. Polazu deca integrale i analiticku geometriju, a posle sve sto im treba za strucne predmete i dalju karijeru racunaju automatski.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...