Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja propali student gradjevinskog. Ne zbog studenta nego zbog toga sto niko skoro iz moje gen. nije presao u drugu godinu. Od tada vidim da prolaze kao kroz rosnu travu. Mi smo bili zrtveni jarci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја сам мислио да твој блистави ум ништа не може зауставити.

 

Sto mislis da ga je nesto zaustavilo. Da sam zavrsio taj faks to bi mi bila najveca greska u zivotu. Ovako sam imao kvalitetniji zivot i ostao u svom voljenom gradu i izbegao hladne strance i sugavi Beograd.

 

Đe vam je zapelo?

Pričao mi je profesor filozofije (on je napustio građevinu na drugoj godini) da je i kod njega bila nenormalno mala prolaznost. Može biti da ste ista generacija :D

 

Zapelo je apsolutno na svim predmetima. Ja sam bio jedan od najboljih u klasi i polozio 5,5 ispita, a 6 bilo za uslov. Apsolutno namerno su nas sabotirali verovatno po necijem nalogu jer ne verujem da im se isplati da izgube sve skolarine za 500 studenata.

Ja npr. nisam dobio potpis iz nacrtne geometrije a imao sam prosek na vezbama 9,8. Pa ti vidi. Ne znam da li treba jos objasnjavati.

 

Planirao sam da ih bijem sve redom i vec osmislio i kako cu ih sve dohvatiti, ali me tada moji jos vise iznerviraju pricama kako se ja zajebavam ili drogiram po BG-u pa ih sve odjebem u tri lepe i ziveo u BG-u 2 meseca kod neke ribe i nisam im se javljao. :haha:

  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sada kazu da je tako. Ja imam par drugarica koje su prosle sto ja kazem kao kroz rosnu travu. Non stop po gradu i non stop ludilo, a ucenje tu i tamo i ciste godine. U moje vreme covek nije imao vremena ni u wc da ide na tom faksu. U prvoj godini crtas dok se ne useres, za ucenje odvajas vreme od spavanja tako da niti spavanja niti privatnog zivota. Izgleda da je sada mnogo lakse.

 

Ortak koji je dao godinu, a generacija posle mene nije godinu dana video sunce sem u putu do faksa. Ugojio se 45 kg i grejao stolicu 24h dnevno. Bio kao morz. Kada je video da ce da vrdne, a osetio je i probleme sa srcem zbog gojaynosti batalio toliki gas, ali ipak zavrsio faks.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...