Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Rudarski na trecam mestu :rolleyes: mislim, znam samo jednog lika sa tog faxa, znam da je sa pola mozga zavrsio fax i da sad godinu dana nema posao. I ko zna kad ce ga naci. I gde. Dno liste necu da komentarisem.

 

Ah.

Tvoje studiranje i jeste jedno od najkonfuznijih za koje znam, jedva sam uvezala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od cele liste, 5-ica jedina predstavlja realno stanje, i po mom misljenju bi trebalo biti na prvom mestu. Iz prve ruke (par drugova studiraju IT na Metropolitenu) znam da se vise uce prakticne stvari nego teorija, i da su svetlosnim godinama ispred ETF, PMF i ostalih iz tog ranga. Jeste, cena studija ubija, al vredi svaku paru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tvoje studiranje i jeste jedno od najkonfuznijih za koje znam, jedva sam uvezala.

Mnogo je teško shvatiti prelazak sa jednog fakulteta na drugi, znam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, po mom misljenju, jedino sto fali samom BU je tehnologija. Imamo dobre profesore, imamo dosta dobrih studenata koji stvarno nesto zele da nauce, samo da ne zaostajemo (evo moj fakultet prvi) 60 godina za svetom sto se opreme tice, bili bi smo krem Evrope sa fakultetima.

Klasican primer je Matematicka gimnazija, ranije sa njom i Filoloska, a sada dosta dobro guraju i Tesla i Racunarska gimnazija. Kako ti ljudi mogu da odu na olimpijadu i sabiju neke tamo korejance i silne azijate, amerikance i ostale picke materine, a onda dodju na fakultet i nista im se specijalno ne ponudi, pa opet sabijaju? Pa da se malo pogura to visoko obrazovanje, ne bi nam bilo ravnih.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...