Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

E ja se javljam sa informacijama da nisam dobio EM stipendiju na kraju, nisam upao među prvih 7, verovatno thank you very much ranking univerziteta Novi Sad :D Nikako mi nije išlo u prilog što je to deo kriterijuma, i to dosta visoko u listi, no dobro, prodavaću parne organe. Sreća je što sam dobio poništenje školarine, a 8000e za dve godine nije mala ušteda. Našao sam par nekih stipendija/kredita, ako neko ima još neke preporuke, pogotovo za Nemačku, bilo bi super, za Finsku ima vremena i realno ću mnogo lakše dobiti, jer ću konkurisati sa milion puta jačeg univerziteta, a ako neko ima odgovor za ono pitanje što sam postavio za BAfoG, bilo bi super, pošto mi još ne odgovaraju Nemci na mail, moraću još malo da im dosađujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mora sve u hodu, sw.

 

Imam ispit u subotu

rano je za tugu

za sreću kasno je

:haha:

I ja, jebem ti kolje... al izacicu juce. Ko me natera da ucim vise od sat vremena popusim mu toljagu komotno. Ne racuna se ITF i tako neke bimbonje krsne :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Psidza kolega, psidza :zuba: Fala bogu pa nemamo diplomski. Da dodam, samo 4 i po godine mi je trebalo :rockdevil:

 

@Schneider: Idem na master, prijemni je u oktobru, al ako iskrsne neki posao u medjuvremenu isao bih paralelno. Ionako vecina nasih na masteru je matorija i paralelno radi, ako mogu oni mogu i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

@WoS

 

Pa da po novom sistemu (ko zna kako je sprovedeno na kom fakultetu) nema vise diplomskog tako su i nama na FPN rekli za sledecu god.

Inace zelim da se sto brze zaposlis :meshuggah: , master je ionako bacanje para i sviranje kurcu. Em ga upisuje brdo studenta koji nisu sa tog fakulteta, em za 5 ispita dajes para vise nego na pojedinim evropskim fakultetima ( mada ovo zavisi i od budzetskih kvota fakuleta, cast izuzecima).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...