Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Taman kada sam trebao da obradim podatke istraživanja, nestane mi fajl sa upisanih devedesetak ispitanika. Jebem mu sve. Makar nisam morao da pravim novu bazu, mada je to najmanji problem. Još samo dvadeset upitnika da unesem, a onda ću da zovem neko devojče azijatskog porekla da me izmasira.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Taman kada sam trebao da obradim podatke istraživanja, nestane mi fajl sa upisanih devedesetak ispitanika. Jebem mu sve. Makar nisam morao da pravim novu bazu, mada je to najmanji problem. Još samo dvadeset upitnika da unesem, a onda ću da zovem neko devojče azijatskog porekla da me izmasira.

 

Ako imas lovu, evo ja cu da te izmasiram.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Upravo vežbam malo online za TOEFL, i ljudi moji, da li je moguće da je test stvarno tako lak? Jbt ništa gramatike, samo treba paziti kod pisanja, ali ništa posebno. Ubijaju dosadom tekstovi, ali stvarno deluje prelako :confused:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Upravo vežbam malo online za TOEFL, i ljudi moji, da li je moguće da je test stvarno tako lak? Jbt ništa gramatike, samo treba paziti kod pisanja, ali ništa posebno. Ubijaju dosadom tekstovi, ali stvarno deluje prelako :confused:

TOEFL praktično uopšte ne ionteresuje gramatika. Više je razumijevanje, ima nekih začkuljica đe pitaju za značenje npr a odgovori su veoma slični.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deluje civilizovanije od 90% poslanika, i pri tom ga krasi jedna iskrena ljudskost i neiskvarnost koja nedostaje većini tih, nedodirljivih izaslanika naroda, a postoji dobra šansa da je, kao bibliotekar, pročitao više knjiga od 77% duša koje obitavaju u toj crnoj zgradi prospasti naše. Što da ne.

  • Upvote 4
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

TOEFL praktično uopšte ne ionteresuje gramatika. Više je razumijevanje, ima nekih začkuljica đe pitaju za značenje npr a odgovori su veoma slični.

 

To sam primetio, ali ništa preterano teško i nepoznato. Sve u svemu, začin C1 ili C2 nadam se :haha:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije o fakultetima ali ali moze ovde...

 

 

Novi zakon o obrazovanju predviđa da roditelji mogu sami da organizuju nastavu kod kuće, s tim što deca polažu ispite na kraju godine

Ukoliko đaci koji se školuju kod kuće dvaput padnu ispit, vraćaju se u učionice.

 

On predviđa da roditelji mogu sami, kod kuće, da organizuju nastavu za svoju decu, bez obaveze da ona idu u školu.

 

Prema ovom modelu, jedinu proveru znanja deca bi trebalo da imaju na kraju godine, polažući ispite u školi. Pa ako dva puta budu neuspešna, morala bi da se vrate u redovan sistem.

 

Novosti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cega? :haha:

 

Duša - termin religijski, filozofski, a poznat i često upotrebljavan u svakodnevnom govoru, koji se odnosi, generalno rečeno, na pojedinca, ljudsku osobu i koji ne mora, bukvalno, da označava verovanje u nematerijalni svet i ljudsku egzistenciju van fizičke ravni.

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...