Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

@memento

 

Na PMF-u u Novom Sadu je tako, ne znam da li je još negde tako. Cene ispita i overe semestra variraju od fakulteta do fakulteta na istom univerzitetu, još ako si na drugom univerzitetu ko zna kako kod tebe funkcioniše :)

 

@Schneider, Naopachka

 

Ispostavilo se da Tempus nije posebno dobar što se pomoći tiče :D Otprilike 'najbolje da se raspitate konkretno kod koordinatora programa', ništa mi nisu rekli, samo da se razlikuje od programa do programa. Pitao sam i orijentaciono za cene domova, ne znaju ni otprilike, opet odgovor 'varira od zemlje do zemlje' mada sam ja zemlje naveo :mhihi: To su neka pitanja koja svi studenti postavljaju, ali dobro, naći ću na netu negde već cene, a prijava će već biti druga stvar, nadam se da se i to može fino preko neta odraditi, tj. bar da se može komunicirati sa ljudima u slučaju nekih nedoumica.

 

Srećom, stigao mi je i odgovor iz Francuske u kome mi je žena rekla da može i 240 poena (mislim, logično, ali šta znam koliko su konzervativni i određeni) i da može da se pošalje posle roka za prijavu. Reče mi da pošaljem svoje rezultate do tog dana kada šaljem, ostalo može posle. Eto izgleda su dosta fleksibilni :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nego Kuruze, doveo sam ortaka danas u wc da se ispisa ko gospodin covek, ostao je bez reci :bigblue:

 

Хаха и ја сам водио брата, друга са Економског, једног са Машинца, једног са Грађевине, другарицу... :rockdevil::rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Stolet

 

Hah, pa ja i jesam na PMF-u u Novom Sadu, na biologiji tacnije. Ne mogu reci da sam zacudjena, u samom startu su se potrudili da nam uzmu sto vise para, dok smo svi tu, je l. :no: E, a reci mi, kad smo vec na istom fakultetu, da li funkcionise prijavljivanje ispita preko sajta? Ne bih da se zeznem s tim.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam se uvek dobro potrudio da nista ne prenesem jer bi mi to posle bio veliki teret, tako da sam prvu godinu ocistio u junu, drugu u septembru. Iduci tom logikom, ako sve bude u redu dajem poslednji ispit i zavrsavam fax sledece godine u oktobru II :bigblue:

 

Kompanijsko je meni bilo uzas jer ne volim te "ekonomske" predmete, mislio sam da sam prosao kroz sve krugove pakla kad sam to polozio 5. oktobra, ali kad sam danas video sta je ono poresko... :puke:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kakvo čišćenje, ja sam živeo u domu, gde sam se družio sa ekipom neradnika sa RGFa, Pedagogije, Mašinca, Saobraćajnog itd, pa smo svi jurili uslov u oktobru. Jedino sam za četvrtu dao u septembru.

 

Poresko je zlo, to je najteži ispit koji sam spremao. GPP je pesma za ono. Dao sam ga pre mesec dana kod Emilije, morao sam zbog nje baš dobro da naučim.

A iz tog užasnog Kompanijskog sam dobio mrtvu šesticu zbog toga što mi je ona Mirkova asistentkinja dala Evropsku kompaniju kao treće pitanje. Prokleta bila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...