Jump to content

Sta studirate?


chatjunkie

Recommended Posts

Svejedno, mislim i na moju malu a i tvoj i Kuruzov slucaj.

Aha. Ma, nije problem ništa naučiti, nego, kao što rekoh, imao sam dovoljno predmeta koji su se doticali ekonomije i finansija, ne bih jedan o pravu, ako ne moram.

 

 

@Lou

Pravo da ti kažem, nisam nešto mislio na psihologiju, uvek sam je nekako prebacivao u prirodne nauke :)

Ona je između, jer ima elemente obe strane, ali je standardno mišljenje da je društvena nauka, pa pričam u tom duhu. ;)

Edited by Lou

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poslovna psihologija...mozda bi bilo fino da znas nesto iz radnog, no ,kako hoces.

Imao sam delove toga u upravljanju ljudskim resursima, intervencijama u organizaciji, savetovanju u organizaciji... kontaš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uhapsiše onog lika što je hteo da pravi satelit.

 

Oštetio je državu za 10 hiljada evra beše? Hehe, a za koliko je nas država oštetila... I za koliko su lokalni 'biznismeni' oštetili zaposlene u firmama koje su posle izuzetno uspešne privatizacije propale... Tu nisam video nešto previše hapšenja xP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Danas je bilo na vestima opet cuvena recenica al Srbinu nikad ne ulazi u glavu:

" Na birou se nalazi najvise pravnika i ekonomista, ali je opet najveca zainteresovanost za ove fakultete".

 

Ovo zapravo simbolise srljanje u propast, vidis da ne ide a ti opet guras isto.

Edited by Schneider

Share this post


Link to post
Share on other sites

план је да не пале зграде у којој се налазе Скупштина и Влада, Председништво итд

него седишта странака и имовина политичара

 

Што се тиче бироа и гомиле правника, сасвим је логично да ће бити највише људи са тих факултета, пошто хиљаде студирају годинама и не одустају, а онда се пријаве на биро. Према статистици, правници чак и преко бироа брзо налазе посао.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...