Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
ccctoo old too cold:fenrizmedbadeballpi1.pngto je to:D
Nothing to prove, just a hellish water-balloon free :lol:
Fenriz,2006Sepultura worshipped DISCHARGE, SLAYER liked A LOT of punk, VENOM crazy with punk, Metallica huge MISFITS fans, Iron Maiden started out with A LOT of punk in their sound. I think this discussion will end here. I am D I S G U S T E D of the lack of historic knowledge and general understanding of certain people.--Dodao bih da je Quorthon obožavao GBH i Pistolse.
Sve je to tačno, ali niko od njih nije actually SVIRAO punk...Meni se inače sviđa novi Darkthrone fazon... Mada im verovatno šteti ugledu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јебеш ми матер , ако сте ви нормални.Штети им угледу? Шта им тачно штети угледз? Је л` су се комерцијализовали?Нису! Је л` су се продали?Нису! Једноставно су унели мало панка у своју музику , али је то и даље дарктхроне који ми знамо!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Što se tiče omota.. na kraju ipak moram da kažem da mi se ne sviđa.

Da se razumemo, ne volim ja te fensi nabudžene omote, niti mi je to bitno ali ovo je ipak suviše dečje..ako su već u tom tr00 fazonu mogli su da ubace neku mutnu sliku šume, snega ili babe sa sela..ovako ispada da su hteli da budu ''originalni'' a ispalo je..neukusno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kakva pobogu originalnost, mislis da fenriza i culta boli kurac za tim..i kakve bi veze neka slika sume ala negura bunget spot ili snjezna dolina imala s ovakvim album..kao da ne pricamo o 'danasnjem' darkthroneu..a 'covjek' s omota nam ljubazno objasnjava smisao naziva..uz to krijesta sasvim jasno nagovjestava u kom smjeru idu. ne kazem ja da je to 'vrhunsko umjetnicko djelo', samo da jednostavno odgovara muzici i nazivu albuma. much older much colder haha

Edited by +Abigail+

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...