Jump to content

Darkthrone


Miu?!

Recommended Posts

Морам да кажем да је Darkthrone овим албумом лупио такву шамарчину свим данашњим "блекерима" а и којакаквим Емперорима, Боргирима, Крејдлима ...

И не да ми је драго због тога него сав кипим од среће!

:wub:

Још ћу и заволети овај бенд тј. њихову музику!

:)

 

Darkthrone je ovim albumom lupio šamarčinu sam sebi. I koliko god da je album odličan (a jeste), žanrovski su otišli u kurac. Eto šta se dešava kada 20 godina sviraš iste stvari.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Darkthrone je ovim albumom lupio šamarčinu sam sebi. I koliko god da je album odličan (a jeste), žanrovski su otišli u kurac.

Како, брате?

Жанровски, бенд никада и није сасвим изашао из панка, с тим што овај далеко више нагиње ка њему; Darkthrone је тотално свој бенд, власништво 2 човека - сјајно!

Овом Darkthrone-у дефинитивно више одговара тај звук и тај став.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jea! Stigao Fuck of and die original! (Marko, hvala do groba!). Album je kult, sinoc ga obrnuh 3 puta, ima punk stvari, rockish stvari koje mi vuku na Venom, cak je na 6. pesmi Nocturno dao gitarama onaj predivni NEKRO zvuk koji NIKO NIKAD nije dostigao. Zao mi sto nisam radio intervju po slusanju albuma, sad mi se jos neka pitanja rodise u glavi, ali sta da se radi... Ali da vidite samo buklet... Cover mi sad jos bolje izgleda, nema lyricsa vec liner notes koje je pisao Fenriz, buklet ima 20 strana, pun njihovih prejebenih fotki u prirodi (gde drugo), preporuka 20 kult metal albuma – necu otkriti sve, ali evo par zanimljivijih – Mayhem poslednji, Mfate – Dont break the oath (KULT), Bathory, ali nije nijedan od prva 4, hehe...otkrijte sami tako sto cete kupiti album. Buy or die – the cult is alive – fuck off and die! 10/10, ako ni zbog cega, ono zbog stava.

 

Gojko, ne budi jebeno tr00 kvlt... metal je potako iz punka i mesao se sa pankom godinama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

iako foad najvise lici prethodnom,dosta se i razlikuje.a to je veci upliv heavy rifova tako ceo album zvuci raznolikije.naravno pankeraj sve vreme i kao sto sam rekao i ranije jedino wisdom of the dead ostaje kao darkthrone od pre deset godina.vokal je tezio da bude sto slicniji kao u amebix-u,i taj punk bend kao i axegrinder su najvise uticali na album,uz naravno,venom,motorhead,celtic frost itd.

video sam i original kod gosn grave-a i malo je falilo da ga smaknem ne bi li se dokopao diska,ali ipak sam odlicio da ga sam kupim hehe :mrtav:

 

new wave of punk heavy metal ja bih rekao :da:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...