Jump to content

Bolt Thrower


scissors

Recommended Posts

Brate ispusio sam za Exodus i Hypocrisy.... Trebala potvrda sa fax-a (nabavio) i neka potvrda da su ti roditelju u radnom odnosu, a ja to nisam imao i odbili su me. Sta da rade oni kojima roditelji ne rade nigde? Oni ne mogu da izvade vizu... jebeni madjaroni nemas pojma kako sam popizdeo! I to dan pred koncert a sve je bilo dogovoreno.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frubi,ne slazem se sa tobom...

 

OK je sve to,a gde je BT bio u periodu '94-'98?Tad beshe DM i nije bio nesto popularan,jel?A a i albumi iz tog perioda For Victory,Mercenary i nisu bas u rangu starijih radova i novog albuma,budi iskren i priznaj.

I jos nesto,uvek cu ceniti bend koji zna kad treba da se raspadne i ostane u najlepsoj uspomeni,nego da guli kurac godinama na racun stare slave.Nadam se recimo da se Possessed i Carcass nikad nece skupiti.A sa druge strane,ima li lepseg primera za izrabljivanje stare slave od Sepulture i Slayera?

 

Krang:Preslusaj novi album BT,mozda se prijatno iznenadis.

 

Pozdrav svima. pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

To Grave:

Pa ne bih bas rekao, 4thcrusade i Mercenery su odlicni albumi, mozda cak i bolj nego In Batle . War MAster i R.O.C, mada to je sve sad subjektivno. Hocu da ti kazem da u tom periodu jedini bendovi koji su bili aktivni su Bolt Thrower, M.Angel,Cannibal Corpse, Dismember(death metal 95'e) i mozda jos par bendova i mislim da tim bendovima treba da se skine kapa, i da im se da orden bre! KAda je bilo najteze oni su uspeli da ostanu na nogama i to je razlog vise da ih cenimo, zar ne?

Possessed je kult i oni nikada nece da se ponovo oforme. A sto se tice Carcass-a iskreno bend koji nikada nisam voleo, svaka cast njima, ali njihovih diskova na mojim policama NEMA! NE bi me cudilo da se oforme :)heehe.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Carcass se nece oformiti. Steer nikada nece zasvirati za Carcass, a Carcass bez Steer-a nije Carcass. Bolt Thrower je ODLICAN bend, ali po meni je Carcass iznad svih. Cinjenica: nikada nisam voleo bendove kao sto su Morbid Angel, Cannibal Corpse, Suffocation, Monstrosity i sl. Jednostavno po meni nisu dovoljno dobri/precenjeni. Evropska DM scena je bila, jeste, i ostace najbolja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jasone,brate,sto trpas MA u isti kos sa CC,Suffocation i Monstrosity?Oni jesu odlicni bendovi,ali idu na ciste tehnikalije i brutalnost,a MA imaju toliko osecanja u pesmama...jednostavno,nivo vise.

 

Frubi:Sto se albuma tice,to je subjektivno misljenje.Meni je Realm/War/IV vrhunac njihove karijere.

A ti,kao da su '95 samo 5 bendova picili Death metal!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozda i ne postoje, ali ih jos nijedan bend nije dostigao. Dakle i dalje su na vrhu. A Death, iako je veoma dobar bend, nije ni do kolena Carcass-u.

DA,da... mislim,stvarno icon_uhoh.gif ....pazi, necu da o tome polemisem ovde, ali tvoj stav je totalno subjektivan, bez cinjenica. Mislim, i ja obozavam Carcass, ali reci da mu najlegendarniji Death Metal bend njima nije ni do kolena je totalni klinacki i bez argumenata... icon_spava.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmmm...that works both ways, pal. Reci da je Death najlegendarniji DM bend j takodje subjektivno. Osim toga da sam hteo da budem subjektivan rekao bih nesto tipa "Muzika je nastala kad se Carcass oformio, a zavrsila se 1996". Ovako, hmmmmislim da sam bio prilicno objektivan...cak mozda i vise nego sto treba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...