Jump to content

Bolt Thrower


scissors

Recommended Posts

A posto je ovo B.Thrower tema da se vratimo na b.t :)hehehe.

Samo da kazem da intervju koji sam radio je odradjen sa Karl Willetsom i Jo Bench. Inace Jo Bench ne daje intervjue tako da od Nocturne-a uvek ekskluziva :)hahhaha.

icon_smile.gif Daje bre.

 

Intervjue.

 

Salim se,ma ja sam citao brdo intervjua sa njom.Pametna cica.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
Frubi jer ne postoji sansa da ih dovedete konacno?

Pa kad ih nismo doveli kada su svirali u januaru u Madjarskoj i Hrvatskoj necemo moci ni sad ! I zbog toga me dusa boli...

Tj. mozemo ocekivati koncert kada snime sledeci album , a to ce biti ne pre 2008-e sad.gif((((((. I tako sad.gif(((((.

Jedan od mojih najomiljenijih d.m bendova icon_sad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

gorefest uopste i ne zasluzuje bolje...

Okupili se da uzmu jos malo kesa. I nije ih b.t prvi ispalio !!! Trebali su na turneju i zahtevali mnogo para za koncerte pa ih svi zivi odjebali , a oni mogu samo da pricaju i da mazu oci narodu icon_smile.gif.

Nije B.T bend koji bi pao na taj nivo da im Gorefest bude predgrupa, uz duzno postovanje pedercicima icon_smile.gif.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam ih sinoc cuo prvi put na Headbangers Ballu i RAZVALILI SU MI BULJU!!! Bila je Cenotaph pesma... Citao sam o njima u Metal Hammeru, ali su napisali "agresivni battle metal" pa nisam obratio paznju... Ako je ono sto sam ja cuo battle metal onda sam ja Halloween i Hammerfall fan!

Share this post


Link to post
Share on other sites

batlle metal icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

To ko Turisas jso malo icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Daj bre zajebi.Taj casopis je retardirna jos od prvog broja icon_mrgreen.gif

To sto su im tekstovi o ratu ne znaci da tkao moze i muziak da im se zove u picku materinu

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Vidjeh da nije bilo mnogo price o 'Those Once Loyal'. Jedno od najboljih ostvarenja prosle godine, prepoznatljiv 'Throwerski' zvuk i tematika. Izdvojila bih 'Entranched' i 'The Killchain', koja me pocetkom veoma asocira na 'Cenotaph'.

Uzivo su fenomenalni, ne razocaravaju ni u jednom aspektu, niti muzickom, niti kao ljudi, barem koliko sam uspjela progovoriti s njima u Zg-u.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...