Jump to content

UFC / Ultimate Fighter


Vresište

Recommended Posts

Кад погледаш овог Руса, те нежне словенске очи која осликавају исту такву душу, рек'о би човек да мрава никад није згазио.. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

I Mirko cro cop je dobar, ali neki put tako udje opusteno u mec da je to smesno i naravno izgubi. Inace gotivim i ( Don Frey ) Mustasa, covek ne moze da padne :) :) A i dobar je borac :da:

Edited by Lemur vanzemaljac

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pocela je ponovo ekspanzija ruskih sportista,jebote gledam onog Valueva sve gazi pred sobom.Ima i jedan Belorus sto se pegla u UF,taj isto razbija sve redom

 

sad sam gledao neke snimke,vidim da je dosta dobar dzudista,ima odlicnu tehniku u parteru.

Edited by Josif Visarionovič

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Spoijo sam teme i ostavio stare postove ipak si ti prvi otvorio pa neka i ostane na tvoje ime. :da: Nisam primetio da je bila tema :da: Hvala.

 

Inace 15. Jula Fedor Emelianenko Vs. Tim Sylvia

 

5. Jula Forrest Griffin Vs. Quinton "Rampage" Jackson

 

A sad ide Mirko Cro Cop Vs. Jerome Le Baner

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spoijo sam teme i ostavio stare postove ipak si ti prvi otvorio pa neka i ostane na tvoje ime. :da: Nisam primetio da je bila tema :da: Hvala.

 

Inace 15. Jula Fedor Emelianenko Vs. Tim Sylvia

 

5. Jula Forrest Griffin Vs. Quinton "Rampage" Jackson

 

A sad ide Mirko Cro Cop Vs. Jerome Le Baner

Nije trebalo, nisam neshto sujetan (a i ionako je bila spamerska) al' hvala shto si mislio o tome. Svakako nemam trenutno gde da ispratim.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 6 months later...
Guest Dawn of War turnir

Da li bi ste želeleli da

 

 

 

trenirate najbolji i najefikasniji borilački sport, kod najboljih instruktora i boraca u Srbiji, i da trenirate po najmodernijim svetskim metodama treninga, bez povreda i uz prijateljsku atmosferu ?

 

 

 

(čak iako se nikada niste bavili borilačkim sportovima i ne znate ništa o njima)

 

 

 

Da li vas zanima da zategnete muskulaturu, regulišete težinu i poboljšate kondiciju ?

 

 

 

Da li vas interesuje da naučite najefikasnije tehnike samoodbrane ?

 

 

 

Ukoliko je odgovor DA! na pravom ste mestu.

 

U Kaizen MMA Akademiji ćete naći ono što tražite.

 

 

 

Kaizen MMA Akademija u ponudi ima najefikasniji, najrealniji i najdokazaniji borilački sport na svetu – MMA(Mixed Martial Arts).

 

 

 

 

 

Počev od 01.Marta sa radom počinje druga grupa Kaizen MMA Akademije.

 

MMA prezentacija i upis novih članova biće održana u prostorijama naše akademije u četvrtak 26.02.2009. u 18.30.

 

 

 

Broj polaznika je ograničen i ukoliko želite da osigurate mesto pre upisa kontaktirajte nas.

 

 

 

Termini druge grupe:

 

 

 

Četvrtak 18.30 - 20.00

 

Subota 12.00 - 13.30

 

Nedelja 15.00 - 16.30

 

 

 

Sa radom je poceo i sajt Kaizen-a: www.kaizenmma.com

 

 

 

 

 

Sportski pozdrav i vidimo se u sali,

 

 

 

 

 

Mark Lajhner

 

Kaizen MMA Akademija

 

 

 

 

 

Kontakt

 

 

 

e-mail: [email protected]

 

url: www.kaizenmma.com

 

mob. 064/1128-456

 

 

 

 

 

 

 

P.S. Evo i nekih mojih borbi i Training Highlight-a:

 

 

 

 

 

Mark Lajhner VS Damir Mihajlović

 

 

 

www.dailymotion.com/search/mark%252Blajhner/video/x5hk9n_damir-mihajlovic-vs-mark-lajhner-1t_sport

 

 

 

www.dailymotion.com/search/mark%252Blajhner/video/x5hl86_damir-mihajlovic-vs-mark-lajhner-2t_sport

 

 

 

 

 

Mark Lajhner Training Highlight

 

 

 

www.dailymotion.com/search/mark%252Blajhner/video/x747oi_mark-lajhner-mma-training-highlight_sport

 

 

 

 

 

Uživajte. :)

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
Covek se zove Gabriel Gonzaga,iliti Nosonja.Nije on los ali je daleko od vrhunskih boraca.Steta da takav talenat bude gatekeeper.

 

 

pardon gonzaga. Mesam ja tako malo reci slova nebitno.

 

Pa meni je on odlichan. Veliki, jak.

Sta reci sem nokautirao je Cro Copa - nogom.

 

Po meni je on mnogo bolji borac kao borac od Emilienka ( valjda sam ubo prezime) ili recimo COture.

Njih dvojica su vise zivotinje nego ljudi. Izdrzljivi, borbeni itd...

Ali prefinjeni, precizni i nisu bash.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se bas ne razumijes u MMA,a? Emelianenko (znaci nijesi ubo) je najkompletniji borac,neprikosnoven u svakoj varijanti.(Moze da mu parira jedno Silva ,ali on je u kategoriji ispod). Ima samo jedan poraz na pocetku karijere,jer mu je prsla arkada od slucajnog udarca,pa su prekinuli mec. 8 puta za redom svjetski prvak u Sambo-u,cni pojas u Jiu-Jitzu,odlicna rucna tehnika. Gonzanga je osrednji borac ,koji je imao srecu da nokautira Filipovica i po tome ce jedino i ostati poznat, Vec u sljedecem mecu ga je prosuo Randy Couture.

Edited by Just Like a Timepiece

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kao sto je vec receno.Napao je popio samo takve batine Randy-ja.Izgubio je svaku borbu protiv iole ozbiljnijeg protivnika.Jedino je Mirka obezglavio i mislim da zbog toga ga mongi previse cene.Ima on talenta,ali pogledaj drugu borbu protiv Werdum-a i sve ce ti biti jasno.Covek ga je dominirao,ali nije umeo da zavrisi na kraju je popio batine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ti se bas ne razumijes u MMA,a?

 

U mma se razumem, ustvari u borilacke vestine generalno, takmicenja slabije pratim.

 

Emelianenko (znaci nijesi ubo) je najkompletniji borac,neprikosnoven u svakoj varijanti.

Izvini ali to je tvoje lichno misljenje. Ne vidim po cemu je Fedor najkometentniji? Sve sto ja vidim u njegovim borbama jesu zivotinjski nagoni.

Kako sam ja primetio onaj covek vise ide na snagu i izdrzljvost nego na tehniku.

Belfort ima dobru rucnu tehniku. Cro cop i gonzaga imaju dobru kickbox tehniku.

Garzie ima dobru BJJ tehniku.

Fedor je samo mnogo jachi od svih njih. Nije nista tehnicki bolji. Solidno se snalzi u parteru.

Inache toliko puta je bio blizu da bude tako lako zakljuchan ili u poluzi iz koje ne moze da se izvadi da su ga jasno u tim situacijama vadile snaga i izdrzljivost.

Vecinu pobeda izuvece upravo u parteru.

 

Mozda gresim, moje opazanje.

 

 

Ima samo jedan poraz na pocetku karijere,jer mu je prsla arkada od slucajnog udarca,pa su prekinuli mec. 8 puta za redom svjetski prvak u Sambo-u,cni pojas u Jiu-Jitzu,odlicna rucna tehnika. Gonzanga je osrednji borac ,koji je imao srecu da nokautira Filipovica i po tome ce jedino i ostati poznat, Vec u sljedecem mecu ga je prosuo Randy Couture.

 

Svi oni imaju crne pojaseve i debelo iskustvo u borilackim vestinama. Nema crni pojas u jiujitsu koliko ja znam vec u judou.

Nadam se da si svestan razlike izmedju SAMBO i Sport SAMBO.

Edited by Bezlični

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...