Jump to content

Youtube


Geozee

Recommended Posts

brate jesi ti normalan? :haha: pa klip iznad tvog sam postavio totalno isti klip

 

vidim da je popularan, meni ozbiljan kandidat za klip godine, vanvremenska avangarda, tesko da nesto moze da mi nadmasi ovaj klip

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

vidim da je popularan, meni ozbiljan kandidat za klip godine, vanvremenska avangarda, tesko da nesto moze da mi nadmasi ovaj klip

 

Ali koliko hajlajtova u tako kratkom videu. :haha: Bukvalno je svaka rečenica genijalna. Najjače od svega mi je to što iako je govor najgrđa ratna propaganda, način na koji govori je totalni trip - zvuči kao da recituje neku pesmu đacima prvacima. Čista avangarda indeed.

 

:ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Papa Franku je covek koji je zbog svoje nadasve dualnih osobina (prisustvo u nasoj realnosti i Chin Chin carstva) pirsiljen da uz pomoc retkih izvora hromozoma obitava u dve realnosti.

Ti 'napadi' koje vidite na snimku su nista drugo nego posledica njegovog rastrzanog zivota, zabelezenog na snimku.

To takodje predstavlja jedan od nacina sporazumevanja sa entitetima iz Chin Chin carstva, koje je udaljeno vise hiljada hromozoma od nase svakodnevnice.

Njihovo prisustvo je jos uvek neobjasnjeno.

Oni ali i svi mi zavisimo od gospodara Chin Chin carstva - Velikog Chin China (b0ss), cija se srdzba moze odraziti i na nase zivote smrtnika. Zato se Papa Franku i njegovi saborci zalazu za mir izmedju svetova, prinoseci zrtve Njemu.

Da nije njih, na svetu bi zavladao haos i rasulo, jer cak i najmanje pojavljivajne Chin China moze u obicnom smrtniku prouzrokovati osecaj iskonskog terora i agonije

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni ponekad, mislim da je to do kompa ili browsera. Znam npr da samo Chrome podržava 60fps klipove.

 

Ja imam ogroman problem sa hromom, čim pustim 720p ili 1080p pojede mi sav procesor i framerate padne na otprilike 10, totalno negledljivo.

Edited by Oak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...