Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

nikad mi nije bilo jasno zasto se na takvim mestima pusta glasna muzika?

 

sedimo,pokusavamo da pricamo,a barmen odvrne neku radio stanicu(urbanog usmerenja),kao da radio nikad nije slusao u zivotu..

 

jebote nije zurka..ljudi se nadvikuju da bi se culi..

 

jos kad se tu iza nas nacrta 5-6 rospija-koleginica,koje se toliko deru i smeju da zajebu i onog barmena i njegovu radio-stanicu(urbanog usmerenja)

Edited by april ethereal

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja moram da branim pitu sa krompirom. retko kupujem da jedem na faxu zato sto sam se par puta otrovala od onih sendvica. i tako jedan dan stomak poceo da mi growluje a nije bilo vremena(ili me je naprosto mrzelo) da izadjem negde napolje, pa odlucih da kupim tu pitu. i bila je dobra, svega mi. jos i vruca hahaha

a piramida jedino valja ujutru oko 9,10 kad nema standardne kvockarske populacije koja se sjati kasnije. m'n'm je bolji zimi, grejanje je normalno. ali sve je to isti djavo.. da ne kazem nesto drugo. :D no, kada si osudjen da izblejis 2 sata na faxu, moze da prodje. samo da ima kofeina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa može da padne neko okupljanje kod mene (od sjutra živim sama u 100m2 ;) )

 

Inače, kad pravim falafel, obavezno idu i home made tortilje + neka salata :da: Nema osobe koja me nije pohvalila kao odličnu kuvaricu orijentalnih jela :haha: (domaća mi ne idu baš od ruke, volim da eksperimentišem sa začinima)

Edited by Kokopelli
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam DVA PUTA našla dlaku u sendvičima iz naše čuvene pekare.

 

Tamo kupujem isključivo vodu. Ako umirem od gladi, uzmem kukuruzne pogačice, čisto da se ne onesvestim. Uvek ću se radije strpiti do menze, gde mogu da jedem normalnu hranu.

 

 

Što se tiče Piramide, ok je kad moraš da izblejiš da ubiješ vreme, a ovi moji sa katedre je mnogo vole, pa smo večito tamo pre/posle predavanja. Ali količina dima tamo dole... o.O Nisam neki ljubitelj MM-a. Ako imam 2 sata, otići ću lepo u Queen's pub.

Mada u poslednje vreme visimo u Parku stalno. :mhihi:

 

 

Što se hrane tiče, Skroz dobra pekara ima SJAJNE kroasane! A i na par minuta od faksa je. Takođe imaju normalne pite sa krompirom. Sve u svemu, to je verovatno pekara koju najviše posećujem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jedna preporuka poklonicima Buckove pice sa govedjom salatom - pica s govedjom u Orlu je ista samo bolja :rockdevil:

Јок. Били, појели и одмах прешли преко до Буцка на праву ствар.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јок. Били, појели и одмах прешли преко до Буцка на праву ствар.

Hej ja samo kazem da se meni i jos nekolicini ljudi vise svidja sto je dovoljno da neko kome Bucko nije tip top ili nije usput a jeo bi nesto slicno proba u Orlu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...