Jump to content

Ždranje u Beogradu


Geozee

Recommended Posts

 

Haha revenge klipovi, eating the snake that bit me xD

 

 

 

Who else just comes here to see the dog reject every food he makes

 

 

AGLEO GAMING he probably worried he will be Next on menu
 
:haha:
 
 
A zmija ubivena metkom :blek:
 
Kakva kvalitetna copina od čoveka
 
 
Ne kapiram što je censored deo gde je dere, mora da su neki PC pederaši inspekciju vršili nad klipom

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo pohovano što si okačio gore mie njesra, al' beš mi sve ako ne bih ovu rolovanu sa ušuškanim lukom probo, šta me bole brige, ako mogu prase... Mada kažu interneti da nije zdravo...

A pazi ovaj blek metal revenge

https://www.dailymail.co.uk/news/article-2732523/Chef-dies-spitting-cobra-cooking-bit-hand-20-minutes-cut-head-off.html

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

52269856_1958166930903597_16502389203166

U Staklencu, solidna krtola. Za 200 dinara krompir( sa puterom i kackavaljem) + 3 priloga. Ekstra prilog je 30 dinara, mada 3 su taman, toliko ima mesta. Koga su smorlia standardna fast food sranja, moze da proba ovo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, mislim da je mladi kajmak, duvan cvarci, mada zaluta i poneki standardni cvarak, nekakva kobasica u sosu. Ima dosta priloga, razno povrce, salate, feta sir, neko pohovano meso( lici mi na pilece belo, nisam probao), kulen... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 9 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Nije loša stvar ona mašina što sama mesi i peče, ti samo sipaš sastojke...

Mada se stvar komplikuje kad ispitaš od kojih je to materijala (koji se greju na relativno visoke T) i šta iz njih isparava u lebac, najjeftinija čelična je tipa 200€ . . .

Najbolje ne jesti 'leb :blek:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 9 months later...

Dajte predlog za najbolji doručak koji vam pada na pamet (sve dolazi u obzir), dolaze u obzir Rakovica, Banovo Brdo, Miljakovac, Banjica, Voždovac, Crveni Krst, Jerković, centar grada (ne mora baš Dorćol), Zvezdara, Konjarnik, Mirijevo... I da radi od 8 barem, kasno mi je od 9 😆

Share this post


Link to post
Share on other sites

5 hours ago, Havočka said:

pohovana rolovana Amigo palačinka i petnaest godina kasnije pršti

 

2 hours ago, VoivodBG said:

@Demon Seed vrlo retka i dobra pekara u mojem kraju, odličan izbor hleba, ubave rol viršle, makovnjača takođe fina. Burek mastan ali slastan. https://www.planplus.rs/pekara-zile/105930

❤️

Baš ste zlatni :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 10 months later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...