Jump to content

Dark Funeral


Narsil

Recommended Posts

Ne radi se o tome, radi se o tome da je taj njihov amaterski satanizam mogao da pije vodu među publikom '95. ili '97. godine, u međuvremenu su se ljudi nagledali i naslušali toliko toga da oni sad sa tim nastupom deluju kao neki 15-godišnjački bend.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne radi se o tome, radi se o tome da je taj njihov amaterski satanizam mogao da pije vodu među publikom '95. ili '97. godine, u međuvremenu su se ljudi nagledali i naslušali toliko toga da oni sad sa tim nastupom deluju kao neki 15-godišnjački bend.

 

 

Па, да, али то је Dark Funeral. Од њих се то очекује, свидело се то нама или не. Албуми им се продају, свирке су им посећене, лова се млати. А ниједног тренутка нису одступили од свог стила и нису направили грешку код своје музике. Кад пустим "Secrets..." или "Vobiscum" скроз ми је небитно да ли су срали негде или не. Калигула је мени сметао са тим чудима, Ахриман је одувек био одмерен у одговорима ставовима.

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je cela ta furka postala više-manje dosadna bio u pitanju DF, Root, Watain ili Katharsis, a DF prave opet najbolju muziku tako da me nije briga. Kad imaš priču da podržiš jakom muzikom kao DsO (ili što da ne, In solitude) onda super. Na kraju krajeva, ako se Mercyful fate vrati na scenu mogu svi da se pobiju kolektivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je muzika bez dobrog teksta prilično nezanimljiva.

 

Evo, poslednji primer je pesma SFRJ benda N.K.V.D.

Zvuči sjajno, ali je ubačeno nešto užasno smešno i uopšte više ne mogu ozbiljno da je shvatim.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

DF, Watain i slična bratija te nauče da ceniš DSO, Katharsis i ostale.

 

Ova ti je zlatna :D... a jbg i oni su nekad bili kvlt,nemoj da se zaboravi proslost :D

 

SAMO IMPALED NAZARENE !!!

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Ako si slusao Negator znas sve mogucnosti Nacthgarma...

 

Ako nisi poslusaj obavezno Negator,odlican bend...

 

Savrseno je odradio sve deonice,jbg nedostajace mi Kaligula,ali je i Nacthgarm dostojna zamena,verujem da ce novi DF biti super...

Edited by HeLLsarma

Share this post


Link to post
Share on other sites

cuo sam negator i pricao sam o njegovom vokalu jos kada je to objavljeno ne moras da me upucujes u te dogadjaje. pa ok tebi se njegov vokal svidja,meni ne i sta sad? ja trebam da imam isto misljenje kao i ti? ocekivao sam da ce uneti neke novine u vokale ali covek kopira kaligulu i to je to. kako uopste mozete reci da covek sabija,razbija i sta sve ne kada peva isto kao i kaligula samo je malo dodao neki svoj stil na te "growl" vokale. mozete pricati sta god hocete ali kaligula je bio pojava naspram ovog lika,a ovaj celavi je smesan kada krene da se gubi sa rukama i pravi grimase. sve u svemu cekam novi album i da cujem na sta ce to liciti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prijatelju niko ne brani da imas svoje misljenje... Ono sto sam ja rekao to je moj stav,nisam imao nameru da vredjam tvoj stav... Rekao si objektivno sta mislis i to se ceni... Sad to sto ja mislim da on pase za DF to je opet moje misljenje...

Da,skida Kaligulu,ali verujem da ce doneti nesto novo na albumu...

Jednostavno mozda su i DF trazili nekoga ko ima slicne sposobnosti kao Kaligula,ko ce ga znati...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...