Jump to content

Dark Funeral


Narsil

Recommended Posts

Аууу што је добра песма. Ала вуче и мирише на старину. Дај Боже да цео албум буде у овом неком стилу.

 

' timestamp='1459520170' post='2899295']

ova pesma je bolja od zadnja dva albuma zajedno.

 

Потпуно

 

' timestamp='1459520170' post='2899295']

Secrets ubedljivo najbolji album.

 

Вобискум тебра :bigblue:

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kad satanisti nisu bili lozane? :D Sem Jona naravno. :)

 

Па он је већа ложана био од свих блекера који ће икада постојати баш због тога што је урадио. Цело то срање око сатанизма је буквално сасвим озбиљно схватао а био матор човек.

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ајде да будем ја први.

Да будем искрен,на прво слушање-овај албум није ништа посебно. Кад сам први пут чуо песму where shadows forewer reign оправдано сам се понадао да ће албум бити право освежење. Unchain my soul ми је само потврђивала утисак да ће албум вероватно бити у најмању руку одличан. Али утисак и после 3 слушања је-мњах,ништа посебно. Испоставило се да су управо песме које су прве избацили и које сам горе споменуо и најбоље. Евентуално још и eternal eclipse. Ово остало све некако једнолично и на исти калуп. Једине 2 које се можда,али само можда, издвајају из једноличне масе (осим ових поменутих) су вероватно beast above man и I ascend. Колко ми се чини,најјачи адут овог албума је феноменална продукција и ништа више од тога. Већина песама су баш споре и килаве што нисам никако навикао од њих. Осим слике самог омота на албуму нема ни "О" од олд скул.Жао ми је што ово морам да кажем али прошли албум је ипак "бољи" ако и онај прошли заслужује тај епитет. И за крај само констатација да је нови бехексен буквално појео овај албум за ужину!

Оцена 5/10.

Чињеница је да се овај бенд одавно распао и колко год се Ахриман курчио и величао као једини преостали оригинални члан бенда,они су одавно одсвирали своје па признали то ми или не. Бенд одржава живот на "апаратима" а овај албум је само пружање још једне шансе преко дефибрилатора али само је питање времена када ће се на екрану појавити равномерна права линија.

Edited by Сале
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu reci samo da je ovo solidan album, prepoznatljiv Dark Funeral sa najcistijom produkcijom do sad, ali mi se cini na prvo slusanje da mu nedostaje snage kao sto je prosli imao.

 

Morace jos malo da se slegne, ali daleko od toga da je los album kao sto kolega Sale kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...