Jump to content

Mobilni telefoni


Aleksandar

Recommended Posts

Ceka se :veseli:

 

73729.jpg

Deluje ogromno a isti je kao k800i.

Mada mozda ipak uzmem po treci put k800. Meni je neprevazidjen po lepoti (pozadi mat i ne masti se a napred metal s teksturom drveta :cool: opisujem jer se mozda ne izvaljuje na slikama).

I g900 ce biti fini ali koji ce mi 5megapixela za ogromne pare...

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je grozomoran iznutra, kao neki daljinski :D navikli su nas na HiTech tastature...

Al kad razmislim, imam frku i 512Mb da popunim a kamoli 8Gb :) Cak i kompresovane epizode serije imaju ispod 10ak Mb.

Btw jel ima jos neki format koji SE hoce da pusta osim 3GP? Posto sam skinula neki 3GP konvertor i sjebe kvalitet samo tako a ne da mi da podesim manju kompresiju, neka ima i 50Mb samo da ne igraju pikseli od 3mm :lol: Jel se neko baktao s tim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo je grozomoran iznutra, kao neki daljinski :D navikli su nas na HiTech tastature...

Al kad razmislim, imam frku i 512Mb da popunim a kamoli 8Gb :) Cak i kompresovane epizode serije imaju ispod 10ak Mb.

Btw jel ima jos neki format koji SE hoce da pusta osim 3GP? Posto sam skinula neki 3GP konvertor i sjebe kvalitet samo tako a ne da mi da podesim manju kompresiju, neka ima i 50Mb samo da ne igraju pikseli od 3mm :lol: Jel se neko baktao s tim?

 

Ja sam prebacivao nekim programom (valjda izvesnim AoA MP4 Converter) i sasvim lepu sliku dobio.

Share this post


Link to post
Share on other sites

... pa sam narucila proverenu stvar: Sony Ericsson K800i.

Ja imam taj, prva liga je. Rezolucija mu je i više nego dobra (manje-više sam ga kupila upravo zbog toga). Šta da kažem, slike sa Kreatora su odlično ispale :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Posto me na onoj Nokiiii zeza nesto oko punjenja baterije...tj zablokira i kao ugasi se telefon kada stavim da se puni...Uzeo sam malo ovo da testiram.

 

htc.jpg

 

HTC S710

Da nema mozda neko disk sa instalacijama??? ( imam ja ali na nemackom...blah )

 

Edited by SerbZmaj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nokia 6120 Classic

 

Nokia-6120_2.jpg

 

Telefon mog zivota. Sluzi mi za tacno ono sto mi treba. Citanje knjiga, gledanje ponekog video spota, slusanje muzike, internet. Jedina mana mu je dosta losa kamera od 2.0 megapixela i 2.5 mm dzek za slusalice koje su jako lose (mono!), bar one koje se dobijaju u paketu.

 

U savkom lsucaju, ne bi je menjala ni za sta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bljak. :) (telefon)

 

Ama znas koliko je lep crni! Pogotovo kad ga pipnes, ima neku skroz dobru gumu :) i dugmici su pod gumom.

 

 

Moze li on da se dekodira? Ako moze da se dogovorimo da mi ga prodas :)

 

Ja pre dve godine kad sam dosla nisam uspela, nesto sam se cimala po forumima, posle sam lepo odustala. Ako imas nekog ko to radi nema frke, prodacu ti ga za nesto dzabaka, al da ga koristis a ne da ti stoji ko meni... ovako mozda ga iskoristim tokom leta u Italiji, predpostavljam da je roming jeftiniji s spanskog broja nego sa srpskog.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...