Jump to content

Death


LazaGNR

Recommended Posts

na sta sam ljubomoran?na to sto te je zajebala cakova majka/sestra ko vec za pare,i uvalila ti stotu prezvakanu floskulu sa tamo nekim likovima koji su imali veze sa bendom tman koliko i ti?a i kad budes umio ista drugo sem te infantilne "dodji picketino" i sl cobanske price mozda se i okrenem do tad cao cao pusi kurac

 

NIje mene niko zajebao,bio sam u tom trenutku na 45 minuta od hale gde je bio festival i otisao sam da odslusam,i sta sad tu ima lose.Svako bira sta hoce da gleda,nego me iritira tvoj nicim izazvan bezobrazan komentar.Evo,ako zelis,bicu na note sa tobom,molim te mi se javi dragi moj Blagoje da popricamo,bas bih voleo da se upoznamo uzivo,ja sam tvoj veliki fan i obozavalac!Kazu da si dobar frajer,pa mozemo i to oko pusenja da obavimo uz neki Immolation sa strane,kao podlogu da nam bude lepse!

  • Upvote 6
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

NIje mene niko zajebao,bio sam u tom trenutku na 45 minuta od hale gde je bio festival i otisao sam da odslusam,i sta sad tu ima lose.

 

lose je jer zbog idiota kao sto si ti i mogu da siluju bend kao sto je ovaj.sto se tice ostalog ispod casti mi je da uopste i komentarisem,imas trlaju i ostale bolesnike pa sa njima ili kuci sa svojima dje si i naucio pa zajedno mrs

  • Upvote 1
  • Downvote 5

Share this post


Link to post
Share on other sites

Siroce sam,pa moram ovde da komentarisem,nema niko da me slusa,pa moram Blagoju da se ispovedam!Ustvari,baci ti meni privatno preko pm svoj mobilni,sto bi se reklo,ako nece Muhad bregu.....da procaskamo,kako je kod tebe u crnogorskom bespucu,i tako to!

  • Upvote 5
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovaj excel fan zaglavio tamo negde u 2002oj kada se tek pojavio internet a svi ugovarali tuče zbog prekih "internet pogleda".

 

Ko kaze da bi se tukao sa njim,mozda bi bilo po principu,prvo ce da ga kara,pa onda ce da ga bije,kao onomad u Lionheart filmu,jel tako nesto bese!

  • Upvote 4

Share this post


Link to post
Share on other sites

jel me zajebavate da se ovde ugovara fajt ? :lol:

koji debilizam, ne verujem :lol:

 

Prijatelju sto se primas na ovakve stvari,ja i on tako jednom godisnje se uvatimo,pa se rvemo ko kere!On meni ono,pa ja njemu ti si to,tako ti oduvek funkcionise ovaj forum,poziranje i nadgovnavanje na sve strane,koga u ovoj prici uopste zanima muzika,bitno je da si ti u pravu,i to ti je cela mudrost!Ako si jos visprenije,da ti je svaka zlatna ko u Njegosa,pa ti si pravi car,heroj yuma.Po zakonitosti,E bas,nekamu je rekao,eh kako mu ga je zavukao!Zao mi samo sto Blagoja sina nema vise na drugim forumima,kolekcije,vinil kult, itd,da vidimo kakvim arsenalom raspolaze!Uzdravlje prijatelju!

  • Upvote 3
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebe zanima muzika?da te zanima ne bi srao stalno jednu te istu pricu sta si ti slus'o devedes' i neke dok smo mi bili zgepcad i sl patetika.to sto ja imam u kolekciji meni zapravo sluzi da slusam a ne da se kurcim po internetu i rjesavam krizu srednjih godina na taj nacin jer nemam da kupim ferarija ili bar nekoj raspakondulji da placam da me trpi.

 

kad si okacio dobar bend,zanimljivu preporuku,kad si imao aktivan,smislen komentar?evo ovo zadnje preseravanje,ja,dzrk i ostali donekle ozbiljno polemisemo zasto siluju bend na ovaj nacin posle 13 godina od smrti covjeka koji je u sustini jedini i imao pravo da ga svojata i da radi sa njim sta hoce,i ti ne umjes nista drugo sem iste one "podrzimo metal" 100put usrane i presrane price.koga da podrzim?njegovu majku ili sestru na ime fantomskih troskova za njegovo lijecenje 13 godina kasnije,ili grupu propalih muzikanata koji ne umiju nista drugo vec da zajasu rahmetli caka i na njegovom radu da se ogrebu koji dinar?

 

a da se rvemo,da umijes ista drugo sem da prijetis u prazno i da vrtis te cobanske perverzije u krug sve ti prosto,a to sto ne umijes pa te boli je neka druga prica.kad naucis da komuniciras i da vodis smislenu polemiku mozda te neko i uzme za ozbiljno,do tad pali ispred prodavnice dje mozes da vrtis tu istu pricu kao sto si dosad i navikao.

  • Upvote 7
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

tebe zanima muzika?da te zanima ne bi srao stalno jednu te istu pricu sta si ti slus'o devedes' i neke dok smo mi bili zgepcad i sl patetika.to sto ja imam u kolekciji meni zapravo sluzi da slusam a ne da se kurcim po internetu i rjesavam krizu srednjih godina na taj nacin jer nemam da kupim ferarija ili bar nekoj raspakondulji da placam da me trpi.

 

kad si okacio dobar bend,zanimljivu preporuku,kad si imao aktivan,smislen komentar?evo ovo zadnje preseravanje,ja,dzrk i ostali donekle ozbiljno polemisemo zasto siluju bend na ovaj nacin posle 13 godina od smrti covjeka koji je u sustini jedini i imao pravo da ga svojata i da radi sa njim sta hoce,i ti ne umjes nista drugo sem iste one "podrzimo metal" 100put usrane i presrane price.koga da podrzim?njegovu majku ili sestru na ime fantomskih troskova za njegovo lijecenje 13 godina kasnije,ili grupu propalih muzikanata koji ne umiju nista drugo vec da zajasu rahmetli caka i na njegovom radu da se ogrebu koji dinar?

 

a da se rvemo,da umijes ista drugo sem da prijetis u prazno i da vrtis te cobanske perverzije u krug sve ti prosto,a to sto ne umijes pa te boli je neka druga prica.kad naucis da komuniciras i da vodis smislenu polemiku mozda te neko i uzme za ozbiljno,do tad pali ispred prodavnice dje mozes da vrtis tu istu pricu kao sto si dosad i navikao.

 

tebe zanima muzika?da te zanima ne bi srao stalno jednu te istu pricu sta si ti slus'o devedes' i neke dok smo mi bili zgepcad i sl patetika.to sto ja imam u kolekciji meni zapravo sluzi da slusam a ne da se kurcim po internetu i rjesavam krizu srednjih godina na taj nacin jer nemam da kupim ferarija ili bar nekoj raspakondulji da placam da me trpi.

 

Jel se ovaj komentar odnosi na sve koji kace na temama kolekcije,Maksa,Cabu,Mr hate,jer smo svi tu slicnih godina?A to sto ti na svaki komentar ma bilo ko da ostavi,da li je smislen ili ne,udaras uvek kontru,ali skoro uvek,to govori o tebi.I to ne tako sto normalno komuniciras,nego bez ikakvog razloga vredjas i psujes ljude kao da su najveci majmuni,dripci i neznalice!Nabiflao si kad se pojavio internet gradivo i mislis da si klinac koji je popio svu pamet sveta.Ne znam sto potenciras neke prodavnice,jer ja nisam sljokator i nikad se nisam okupljao oko istih.Eno ,onaj decko Ivan metal for life,kaci stalno preporuke,i stalno ga vredjas,jel to primer koji treba svi da slede.Nisam ja nikome sugerisao da treba ili ne treba da ide na Death turneju,boli me bas kurac za to,samo sam preneo utiske,sa certa!Ispada da se treba sada ovde tebi da se nesto pravdam,ali ne volim ne razjasnjene situaciju,posebno ne sa likovima kao ti!Prijatno i dovidjenja,sine Blagoje!

  • Upvote 6
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

odnosi se iskljucivo na tebe,a zapitaj se sto niko ne proziva njih,jer za razliku od tebe oni koji su odustali od nove muzike ili generalno ne polemisu o muzici cute ili ostavljaju neki smislen komentar o starim bendovima,i niko nema problem sa njima.a na ovaj nacin ti se obracam jer vidim da drugacije niti umijes niti mozes,nije mi problem da te isprozivam jer si presrao vise.

 

sta bi sa onim da si mladji i izgledas mladje od mene?sad sam internet klinac,cak i "sin" kad ti odgovara?ja nemam problem da priznam da nisam u pravu ili da sam nesto pogrijesio ako neko ima argument kojim dokazuje tako,a u svoj ovoj prici lise tvog standardno cobanskog pisanja u dalj i prijetnji nisi ponudio nista sem da je eto tebi bilo lijepo na koncertu pa nema veze sto se siluje i ime i zaostavstina.jel' moram jos da ti crtam kako i zasto je to lose?ako uspijes da mi dokazes da je fenomenalno sto koriste isti logo,izbacuju stoti remaster i sve ostalo,evo javno cu da ti se izvinem i da pojedem sva govna koja sam izasrao.

 

sto se tice ivanmetal4lajf i ostalih botova,dugo dugo vremena je barem death metal uz black bio podforum dje se smisleno i diskutovalo o muzici,kacili su se objektivno dobri ili sjajni bendovi zaslugom jedno pet sest ljudi kad se uzelis dobrog dm-a mogao si komotno da opicis ne razmisljajuci i da iskopas tonu dobre muzike.kad su se on i slicni uvalili ne samo da su se usrali u to,vec su odbili dobar broj istih ljudi od uopste postovanja na tom podforumu i sve sto je ostalo su strane i strane generickog sranja za i za ako jednu upotrebu.i da,to je primjer koji nikako ne treba pratiti i drago mi je da nisam cutao,niti imam namjeru da cutim kad opet naleti bot slican njemu ili slican tebi.

 

ovo za prodavnicu je jer nema sustinske razlike izmedju njih i tebe,to je ta pamet,manir,vokabular i ponasanje,samo sto oni umjesto tvoje pateticne price pricaju o tome kako su pojebali pola stare jugoslavije i zaradili milione maraka i kako je bilo super za vrijeme stare juge.a nikad ti nije kasno tamo da odes,super bi se uklopio,samo nadji neku zajednicku tematiku ne treba ti nista forum.

Edited by BLAGOJE
  • Upvote 2
  • Downvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

odnosi se iskljucivo na tebe,a zapitaj se sto niko ne proziva njih,jer za razliku od tebe oni koji su odustali od nove muzike ili generalno ne polemisu o muzici cute ili ostavljaju neki smislen komentar o starim bendovima,i niko nema problem sa njima.a na ovaj nacin ti se obracam jer vidim da drugacije niti umijes niti mozes,nije mi problem da te isprozivam jer si presrao vise.

 

sta bi sa onim da si mladji i izgledas mladje od mene?sad sam internet klinac,cak i "sin" kad ti odgovara?ja nemam problem da priznam da nisam u pravu ili da sam nesto pogrijesio ako neko ima argument kojim dokazuje tako,a u svoj ovoj prici lise tvog standardno cobanskog pisanja u dalj i prijetnji nisi ponudio nista sem da je eto tebi bilo lijepo na koncertu pa nema veze sto se siluje i ime i zaostavstina.jel' moram jos da ti crtam kako i zasto je to lose?ako uspijes da mi dokazes da je fenomenalno sto koriste isti logo,izbacuju stoti remaster i sve ostalo,evo javno cu da ti se izvinem i da pojedem sva govna koja sam izasrao.

 

sto se tice ivanmetal4lajf i ostalih botova,dugo dugo vremena je barem death metal uz black bio podforum dje se smisleno i diskutovalo o muzici,kacili su se objektivno dobri ili sjajni bendovi zaslugom jedno pet sest ljudi kad se uzelis dobrog dm-a mogao si komotno da opicis ne razmisljajuci i da iskopas tonu dobre muzike.kad su se on i slicni uvalili ne samo da su se usrali u to,vec su odbili dobar broj istih ljudi od uopste postovanja na tom podforumu i sve sto je ostalo su strane i strane generickog sranja za i za ako jednu upotrebu.i da,to je primjer koji nikako ne treba pratiti i drago mi je da nisam cutao,niti imam namjeru da cutim kad opet naleti bot slican njemu ili slican tebi.

 

ovo za prodavnicu je jer nema sustinske razlike izmedju njih i tebe,to je ta pamet,manir,vokabular i ponasanje,samo sto oni umjesto tvoje pateticne price pricaju o tome kako su pojebali pola stare jugoslavije i zaradili milione maraka i kako je bilo super za vrijeme stare juge.a nikad ti nije kasno tamo da odes,super bi se uklopio,samo nadji neku zajednicku tematiku ne treba ti nista forum.

 

Ok,show must goes on,ali samo do pocetka radne nedelje,tad pocinje da se radi,a i moramo da zabavimo ljude na ovom forumu,dok je praznik,da im brze prodje vreme,sigurno prate nase delovanje i raspravu.Nesto me podseti sve ovo nase prepucavanje na Duleta Vujosevise i Nebojsu Covica.Ti izaberi ko si od njih dvojice,posto sam ja Ciganin,vazda bio,ja sam Coki ili kako ga je slikovito nazvao Dule "moralni gmizavac",naravno,shavatas valjda da je sve ovo sarkasticno!Elem dragi moj Blagi,evo to je nadimak koji uglavnom svi upotrebljavaju ,kad te ovde pominju,i ne vidim da se bunis,pa ga i ja koristim da ti se ponovo obratim!

Zao mi je sto sam pomenuo u prethodnom postu trojicu mojih dobrih poznanika,nadam se da je bar tako,ali zasigurno znam,jer sam sa njima nebrojeno puta komentarisao o desavanjima i pisanijama na ovom forumu,sta misle o svemu .Oni su ljudi,ako mi dozvole,koji imaju sta da kazu ito dosta,ali za razliku od mene nemaju nerava a bogami i vremena da se zamlacuju,ali budi uveren da im mnogi ovdi dezurni policajci nisu omiljeni likovi.Jos jednom im se ovde javno izvinjavam sto ih neposredni uvlacim u ovu nase cantranje!

Drugo,kao verujem obrazovan mladic i covek sa smislom za analizu ,valjda ti je jasno da u svetu u kome zivimo ne postoji pojam iskrenost i pravda,vec samo,koristoljublje ,uvecanje i jurnjava za kapitalom.U prenosnom smislu,na muzicki pravac koji mi pratimo,to bi sto se mene tice izgledalo ovako.Ajde da pomenemo bend Death,koji je ocigledno i moja a i tvoja velika ljubav.Naravno,posto je to bio jedan od najvecih ikada bendova,da neko tamo,bilo da je Cakova keva,lejbl za koji je izdavao muziku,pokusavaju da iskoriste na sve nacine,naravno zbog zarade,da sto vise iskoriste nemerljivi kvalitet istog ,koji ce vecno trajati,i koiji kao na primer Beatles,ce oduvek moci da se proda masama,i za 5,10 godina,ajde da ne idem bas tako daleko.Pa zar to nije slucaj sa svim velikim bendovima,gomiula reizdanja,sa ovim ,onim bonusima.Pa ko voli nek izvoli!Naravno da je to lazni Death,to niko ne spori,kao sto je i lazna Sepultura,Anthrax bez Beladone,bar za mene,mozda Suicidal bec Roki Dzordza,The Accused bez Blejna,i ko zna jos koliko takvih primera ima,da ne nabrajam.Sve je to jedan veliki biznis,koji dok su ti bendovi u stanju da drze instrumente,nece nikad prrestati a kad odu sa scene,napravice za sebe sjajne ugovore od kojih ce ziveti ko bubrezi u loju,naravno zasluzeno,jer su oni tvorci te muzike.Dobro,ima situacija kao sto je ova sa Death,gde idejni tvorac i stvaralac benda nije vise ziv i gde sada lesinari koriste to i pokusavaju da se obogate i uhvate nesto u magli.Ok,ja sam bio i samim tim podrzao tu pljacku,sta da ti kazem,izvini ako sam pogresio,necu vise da budem nikad tako gresan,pokajacu se ovde i javno ako treba!

Oko podforuma Death metal i kafane,mrzime da komentarisem puno.Samo jedna digresija,svi koji kace nove bendove,kace ono sto trziste nudi,ne mogu da izmisljaju toplu vodu,to je trenutno stanje i odraz kvaliteta na Death metal sceni,uglavnom vise losijih nego dobrih bendova,pa kome se sta svidi.Zna se sajtovi odakle se skida nova muzika,sve moze da se proveri,da li je genericko sranje ili ne,tako je kako je.Niti su Ivan ili kako se sada popularno kaze neki drugi Bot,krivi sto je scena kreativno puklo,ali sam primetio da te puno ne zarezuju kad ih isprozivas.Sto se tice starog kvalitetnog Death metala,imas na forumu kolekcije brdo cd-ova koje sam kacio,bendova devedesetih,koji se nisu pominjali u preporukama,tako da mozes ako nisi znao ranije za njih da nesto novo naucis i otkrijes u tom smislu.Bice toga jos,kad me ne bude mrzelo da fotkam!Znaci Blagi,ja sam ovde aktivan do ponedeljka,posle mora da se sljaka!

  • Upvote 2
  • Downvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro,toliko si ispisao i sta si rekao?sto se tice ovog benda,ja i dalje,posle svega,ne vidim odakle ni moralno,ni ikakvo pravo ikog iz bilo kojeg motiva da ista radi sa ovim sem sto je sam cak potpisao.sad,odje ima mjesta za polemiku ali mislim da obican narod nikad nece tacno saznat' sta je i ukojem stanju on i potpisao i uvijek ce izdavaci i ocigledno njegova familija moci da muljaju oko toga.nidje ja nisam napisao da iko sa te strane radi ovo iz ljubavi,a ako me pratis toliko kao sto tvrdis mogao si zakljucit' da odlicno znam kako stvari funkcionisu barem po tom pitanju,tako da je ovo tvoje predavanje o kapitalu i vlasnickim pravima nepotrebno i nisam ga detaljno ni citao.sto se tice lejbla,vise se moze propratis stanje ko to sve izdava tako da iskreno sumnjam da ijedan ima neko narocito pravo sve je dakle u rukama familije.

 

sto se tice ostalih u prici,tj tih istih koje si gledao,oni su odje de fakto prevaranti,jer oni nemaju ni jedno jedino pravo da se koriste ovim narocito na nacin koji se koriste (prica oko logo-a),a ja nemam nista od tvog kajanja,nisi mene zajebao vec tog istog caka tj njegovu zaostavstinu,a tvrdis da si toliki fan.sam razluci sta i kako dalje da radis,a shodno tome i ako budes javno iznosio ja ili neko drugi ce moci da te podrzi ili da te napusi,kao i dosad.oko ovih drugih bendova koje si nabrojao moze i da se diskutuje (npr koliko je to bas lazna sepultura ako je ipak paulo jr osnivac a kisser napisao 80 posto legendarnog materijala itd) ali oko death-a su stvari kristalno jasne jer za zivota je uvijek muzikante slao dalje,kamoli sad.ja nemam nijednu sumnju da je ziv a da kojim slucajem ne moze da nastupa uzivo prije preko jutjuba birao neke talentovane klince da sviraju nego imao posla sa ovim prevarantima.

 

sto se tice tvojih drugara kolekcionara,javan je forum,svako ima pravo da napise sta hoce,ako oni imaju argumente ili saznanja koje ja nemam i mogu da me isprave slobodno neka se jave.kao sto sam ti rekao nimalo se ne stidim da priznam gresku,ali zasad niko nije ponudio nijedan valjan argument da mi dokaze da ista grijesim.sto se tice botova,nije bas da ne zarezuju,dosta botova smo prozivanjem,minusima i kojekako drugojacije otjerali sa foruma.a sto se mene licno tice,provjeri reputaciju,pogledaj kakav odnos imam sa clanovima koji zapravo su kompetentni u raspravama pa sam zakljuci,ako si sposoban da racionalno razmisljas.

 

i nikako nisi u pravu da kace ono sto dm trenutno nudi,kako to da dioklecijan,talvi,ja,grob,laza i ponekad jare i jos poneko godinama i godinama kacimo kvalitet za kvalitetom(boltzer,morbus chron,vassafor,dead congregation...)?ja mogu da ti docrtam kako,ali evo da vidimo koliko mozes da normalno diskutujes i zakljucujes,pa sam odgovori na pitanje.sto se tice dm-a 90tih,slobodno prokomentarisi na postojecim temama,otvori ono sto nema,pa da i ja i ostali damo sud.i kao do sad,sto valja lako ce da ispliva i dobices postovanje,za ono sto ne valja ce ljudi da te napuse i to ti je to.

 

a ovo covic i dule,dobru si paralelu povukao izmedju sebe i njega,i jedan i drugi muljate muda za bubrege bez ijednog argumenta.ja necu da se poredm za vujosem,ne pada mi na pamet,vujos je postigao sta je postigao,a ja samo imam argumente u raspravama u kojima ucestvujem.to sto si povukao paralelu izmedju sebe i njega dovoljno je za ovaj post omalovazavanja i uvreda na tvoj konto dodalo,ja vala nemam potrebu da dodajem ista vise.

  • Upvote 2
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobro,toliko si ispisao i sta si rekao?sto se tice ovog benda,ja i dalje,posle svega,ne vidim odakle ni moralno,ni ikakvo pravo ikog iz bilo kojeg motiva da ista radi sa ovim sem sto je sam cak potpisao.sad,odje ima mjesta za polemiku ali mislim da obican narod nikad nece tacno saznat' sta je i ukojem stanju on i potpisao i uvijek ce izdavaci i ocigledno njegova familija moci da muljaju oko toga.nidje ja nisam napisao da iko sa te strane radi ovo iz ljubavi,a ako me pratis toliko kao sto tvrdis mogao si zakljucit' da odlicno znam kako stvari funkcionisu barem po tom pitanju,tako da je ovo tvoje predavanje o kapitalu i vlasnickim pravima nepotrebno i nisam ga detaljno ni citao.sto se tice lejbla,vise se moze propratis stanje ko to sve izdava tako da iskreno sumnjam da ijedan ima neko narocito pravo sve je dakle u rukama familije.

 

sto se tice ostalih u prici,tj tih istih koje si gledao,oni su odje de fakto prevaranti,jer oni nemaju ni jedno jedino pravo da se koriste ovim narocito na nacin koji se koriste (prica oko logo-a),a ja nemam nista od tvog kajanja,nisi mene zajebao vec tog istog caka tj njegovu zaostavstinu,a tvrdis da si toliki fan.sam razluci sta i kako dalje da radis,a shodno tome i ako budes javno iznosio ja ili neko drugi ce moci da te podrzi ili da te napusi,kao i dosad.oko ovih drugih bendova koje si nabrojao moze i da se diskutuje (npr koliko je to bas lazna sepultura ako je ipak paulo jr osnivac a kisser napisao 80 posto legendarnog materijala itd) ali oko death-a su stvari kristalno jasne jer za zivota je uvijek muzikante slao dalje,kamoli sad.ja nemam nijednu sumnju da je ziv a da kojim slucajem ne moze da nastupa uzivo prije preko jutjuba birao neke talentovane klince da sviraju nego imao posla sa ovim prevarantima.

 

sto se tice tvojih drugara kolekcionara,javan je forum,svako ima pravo da napise sta hoce,ako oni imaju argumente ili saznanja koje ja nemam i mogu da me isprave slobodno neka se jave.kao sto sam ti rekao nimalo se ne stidim da priznam gresku,ali zasad niko nije ponudio nijedan valjan argument da mi dokaze da ista grijesim.sto se tice botova,nije bas da ne zarezuju,dosta botova smo prozivanjem,minusima i kojekako drugojacije otjerali sa foruma.a sto se mene licno tice,provjeri reputaciju,pogledaj kakav odnos imam sa clanovima koji zapravo su kompetentni u raspravama pa sam zakljuci,ako si sposoban da racionalno razmisljas.

 

i nikako nisi u pravu da kace ono sto dm trenutno nudi,kako to da dioklecijan,talvi,ja,grob,laza i ponekad jare i jos poneko godinama i godinama kacimo kvalitet za kvalitetom(boltzer,morbus chron,vassafor,dead congregation...)?ja mogu da ti docrtam kako,ali evo da vidimo koliko mozes da normalno diskutujes i zakljucujes,pa sam odgovori na pitanje.sto se tice dm-a 90tih,slobodno prokomentarisi na postojecim temama,otvori ono sto nema,pa da i ja i ostali damo sud.i kao do sad,sto valja lako ce da ispliva i dobices postovanje,za ono sto ne valja ce ljudi da te napuse i to ti je to.

 

a ovo covic i dule,dobru si paralelu povukao izmedju sebe i njega,i jedan i drugi muljate muda za bubrege bez ijednog argumenta.ja necu da se poredm za vujosem,ne pada mi na pamet,vujos je postigao sta je postigao,a ja samo imam argumente u raspravama u kojima ucestvujem.to sto si povukao paralelu izmedju sebe i njega dovoljno je za ovaj post omalovazavanja i uvreda na tvoj konto dodalo,ja vala nemam potrebu da dodajem ista vise.

 

Vala,svaka ti je zlatna!Mada mi je u celom tvom tekstu zapala u oko jedan deo recenice,(za ono sto ne valja ce ljudi da te napuse)i to po meni odslikava nacin na koji ti i slicni razmisljate i kako gledas na rasprave.Zasto,bi neka tvoja preporuka apriori za neki bend bila unapred prihvacena za kvalitet a ne neka druga,od nekog drugog,jer si ti taj koji je najmerodavniji i najkvalifikovaniji da sudis sta je kvalitet a sta nije.Cim ti se nesto ne svidi,odmah je genericko sranje!Danasnji Death metal,ne moze da se poredi sa nekadasnjim biserima,tako da tu nema rasprave,moze samo da se gleda u aspektu trenutnog vremena i kvaliteta,1 album valja od 100,i ne samo u DM,newgo i ustalim pravcima!Tvoj je problem sto si mlad i jos se puno primas na ove stvari ali ako mi nabacis neku od tvojih grupi klinkica,sve ti je oprosteno!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

excel fan:

 

opet ti saltas kako ti odgovara,kako ne ukopcas vise da je jedan od razloga zasto te niko ne jebe 2 posto?hoces da ti crtam da gore pobrojani bendovi(a i jos gomila drugih) su pata pata sa klasicima i suv kvalitet?pogledaj malo rivjuove za DC,morbuse i ekipu,skini i preslusaj,pa onda sam uporedi sa ovim sablonskim sranjem sto kace botovi.ako ti nismo dovoljni ja i ostali na forumu,pogledaj sta kazu face poput alana,fenriza i ostalih za boltzer.sve su to bendovi koji su pobrali sve pohvale za svoj rad na relevantnim mjestima,dok ni ti ni ti botovi se vise ni ne sjecaju sta su od tog generickog sranja preslusali prije 2 mjeseca.

 

hoces da ti crtam objektivno zasto su genericki i zasto su sranje?najcesce isti usemplovani bar kick,ako ne i citav bubanj i produkcija,otud genericki jer su po istom neil kernonovom ili presetu nekog drugog extreme metal producenta koji je na glasu i skinuti sa njihovih foruma,najcesce su i copy/paste rifovi i strukture,isti je i imidz pa i coveri.genericko je kao sav pop,iste cake,a zato je jer ti bendovi niti imaju maste niti hoce da se trude,zato ih je kao pecurke posle kise jer takav album moze da se sklepa kroz dva tri mjeseca.i devedesetih i pocetkom '00tih je bilo isto,samo su ta vremena prosla kroz filter dje se krs natalozio na dnu a ono sto valja je opstalo,i teze je bilo napraviti i nije bilo ovako dostupno pa je sve isto samo manja razmjera.

 

dakle nikakve ovo veze nema sa mojim ni ukusom ni kvazi autoritetom,skoro pa naucno se moze ovom pristupiti,a kvaliteta nikad vise,inventivnijih bendova samo jebiga treba malo truda a ne zakaciti se na dva tri bloga i raspali jer kao podrzavamo metal.

 

moj je problem jer godinama trpim ovakva preseravanja kao tvoja ili ovih botova,cim vam se neko usprotivi odmah se saltate,ili prijetite,ili izbacate cobananje,nemate argumente,ne umijete da diskutujete i cao.opet ti kazem,kad smislis novu foru,ili nedajboze nabacis neki argument,javi se.do tad cu da te prozivam,i to sa punim pravom.

 

i nisi mi odgovorio na pitanje,evo te cikam jos jednom da mi odgovoris.

 

I ovako je tema bila puna gejštine al' sad ste je skroz sjebali.

 

brisace se na kraju,ne brini.

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

excel fan:

 

opet ti saltas kako ti odgovara,kako ne ukopcas vise da je jedan od razloga zasto te niko ne jebe 2 posto?hoces da ti crtam da gore pobrojani bendovi(a i jos gomila drugih) su pata pata sa klasicima i suv kvalitet?pogledaj malo rivjuove za DC,morbuse i ekipu,skini i preslusaj,pa onda sam uporedi sa ovim sablonskim sranjem sto kace botovi.ako ti nismo dovoljni ja i ostali na forumu,pogledaj sta kazu face poput alana,fenriza i ostalih za boltzer.sve su to bendovi koji su pobrali sve pohvale za svoj rad na relevantnim mjestima,dok ni ti ni ti botovi se vise ni ne sjecaju sta su od tog generickog sranja preslusali prije 2 mjeseca.

 

hoces da ti crtam objektivno zasto su genericki i zasto su sranje?najcesce isti usemplovani bar kick,ako ne i citav bubanj i produkcija,otud genericki jer su po istom neil kernonovom ili presetu nekog drugog extreme metal producenta koji je na glasu i skinuti sa njihovih foruma,najcesce su i copy/paste rifovi i strukture,isti je i imidz pa i coveri.genericko je kao sav pop,iste cake,a zato je jer ti bendovi niti imaju maste niti hoce da se trude,zato ih je kao pecurke posle kise jer takav album moze da se sklepa kroz dva tri mjeseca.i devedesetih i pocetkom '00tih je bilo isto,samo su ta vremena prosla kroz filter dje se krs natalozio na dnu a ono sto valja je opstalo,i teze je bilo napraviti i nije bilo ovako dostupno pa je sve isto samo manja razmjera.

 

dakle nikakve ovo veze nema sa mojim ni ukusom ni kvazi autoritetom,skoro pa naucno se moze ovom pristupiti,a kvaliteta nikad vise,inventivnijih bendova samo jebiga treba malo truda a ne zakaciti se na dva tri bloga i raspali jer kao podrzavamo metal.

 

moj je problem jer godinama trpim ovakva preseravanja kao tvoja ili ovih botova,cim vam se neko usprotivi odmah se saltate,ili prijetite,ili izbacate cobananje,nemate argumente,ne umijete da diskutujete i cao.opet ti kazem,kad smislis novu foru,ili nedajboze nabacis neki argument,javi se.do tad cu da te prozivam,i to sa punim pravom.

 

i nisi mi odgovorio na pitanje,evo te cikam jos jednom da mi odgovoris.

 

 

 

brisace se na kraju,ne brini.

 

Cekam ovih cetiri dana da se odmorim kao covek,da negde izadjem na vazduh,da osetim sunce,prolece,a sta ja radim,sedim kuci zbog ove usrane kise i nazetezem se sa Blagojem,koji menii objasnjva sta je suvi kvalitet Death metala ,a sta je genericko sranje,itd!E,sirotinjo,sta si bogu skrivila!Udaras tempo,Blagi,moram negde sada da otpalim,pa ako moderator dozvoli,pisem ti kasnije ako mi jos nesto padne napamet.Idem da kontempliram o ovome svemu sto si me poducio!

  • Upvote 1
  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...