Jump to content

Death


LazaGNR

Recommended Posts

Američki zdravstveni sistem je smeće.

Američki zdravstveni sistem je smeće.

 

Kad nisu mogli Čakija da spasu nek idu svi u qrac!!!

 

E Demone, tek sad vidi ono dolje "shit lives forever" CUCKOO FOR CACA!!! Koliko sam se samo ja drao na exitu "Shit lives... ljudi se okretali i krstili(bio sam malo više pozadi sa finijom publikom :mhihi: )

  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smirih se malo :haha:(odslušo od Brajda "A sea To Suffer in"!)

 

 

Aj sad da glasam(rangiram) Veličanstvenu Diskografiju DEATHA:

 

1.HUMAN (11) - Samo ću još jednom albumu dati ovu ocenu(ako je od 0-10), ali o tome na drugoj temi!

2.INDIVIDUAL THOUGHT PATTERNS (10)

3.SYMBOLIC (10)

4.SCREAM BLOODY GORE (9,5)

5.SPIRITUAL HEALING (9,5)

6.LEPROSY (9)

7.SOUND OF PERSEVERANCE (8,5)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni i dalje "živa" majica, al se nešto razvukla do koljena(štampa i dalje ok!?!)

 

A kako stojite sa Death oridjinalima, ja imam, naravno HUMAN, INDIVIDUAL(dupli sa live bonusom(strašan cert iz 93.), SYMBOLIC i SOUND, naravno moram nabaviti sve, al jbg. moraju se nabaviti i razni drugi biseri!

 

Aj nek mi neko objasni kako jebenu sliku da postavim, kad sam je samo prevuko i stavio izlazi mi neki error, verovatno je na ovaj "image" al ne znam šta da upišem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E Demone, tek sad vidi ono dolje "shit lives forever" CUCKOO FOR CACA!!! Koliko sam se samo ja drao na exitu "Shit lives... ljudi se okretali i krstili(bio sam malo više pozadi sa finijom publikom :mhihi: )

 

Drali smo se zajedno onda. Al' sam ja bio napred :bigblue:

 

YOU CAN'T KEEEEELEEEEEET

 

 

Meni omiljeni Spiritual Healing, iako možda nije najbolji...

Evo probah neku listu da napravim, al' mi mrsko da stavljam neki album na poslednje mesto xD

Edited by Demon Seed
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aj nek mi neko objasni kako jebenu sliku da postavim, kad sam je samo prevuko i stavio izlazi mi neki error, verovatno je na ovaj "image" al ne znam šta da upišem!

 

Image, dabome, desni klik na URL polje, pa onda odabereš paste. Doneo tata sok za svoje dete.

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Незахвално је правити било какве листе са најбољим и мање добрим албумима јер ово је један од ретких бендова коме су сви албуми подједнако добри.Сваки албум је ремек дело и оличење перфекције у сваком смислу!

  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...