Jump to content

Body piercing


MissionVao

Recommended Posts

ja sam imao probusen nos sa desne strane i nosio sam alku, i bilo mi je super, a tipovi koji kazu da je to za zene su novokomponovani klinci piercing je univewrzalna stvar i unisex stvar, kad cujem tako degene da pricaju popizdim

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekim ljudima prosto ne moze da se zadrzi pirs. Mom decku isto odbacuje drugi put, skratilo se na 4mm, meni se tako isto pupak uvek sjebe, dodje do 4mm i onda kao "prodje" i bude kul al sta mi vredi kad izgleda glupo.

E sad postoje sanse da je lose probuseno to begin with ali sumnjam... jel imas bananicu? Ona ima najmanje sanse da odbacivanje na obrvi. I obavezno bez teskih kuglica na krajevima.

Edited by Double Fire

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nekad nema veze kako odrzavas recimo meni odbacuje pupak jer je stalno pod upalom, bio je recimo 2 god upaljen, skracivao se i odjednom je sve prestalo, od tada nista, mogu 2x siru budjavu sipkicu da provucem i malo ce boleti i sutradan ce prihvatiti.

Bradavice se ne odbacuju na srecu, merila sam skoro. Jedino ne znam da li da promenim nakit jer ovaj ume nekad da se zakaci, da se majica uplete oko kuglice i sl. Al gde da nadjem kod nas alkicu koja je pola ravna pola kruzna pa jos horseshoe. To ne znam ni da li na netu ima. A captive ne dolazi u obzir jer mi je sad formirano kao ravno i nema sanse da "smotam" a da se ne raskrvarim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nekim ljudima prosto ne moze da se zadrzi pirs. Mom decku isto odbacuje drugi put, skratilo se na 4mm, meni se tako isto pupak uvek sjebe, dodje do 4mm i onda kao "prodje" i bude kul al sta mi vredi kad izgleda glupo.

E sad postoje sanse da je lose probuseno to begin with ali sumnjam... jel imas bananicu? Ona ima najmanje sanse da odbacivanje na obrvi. I obavezno bez teskih kuglica na krajevima.

 

 

Imam spajkove...Ali pupak mi je OK godinama...Ali rekla sam koliko god puta da mi obrva odbaci pirs ja cu se ponovo probusiti na istom mestu...Mada vec sad imam mali oziljak...

Share this post


Link to post
Share on other sites

svasta cu ja cuti,sto pametno,sto ne. nauka nema sta. a odbacen pupak,malo bolji nakit i Punch&Tapper

Bolji nakit?? Daj ne seri :) Idealna stvar je nesto sto najmanje opterecuje kozu a to sam i nosila. Ti si kao neki "tehnicar" a ne znas da ne trpi svaki organizam strana tela na isti nacin :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anestezija=no fun :D

 

Ooda.

 

Jezik oba puta bez iste. Mada je to neka kvazi anestezija? Ne znam.

 

Poslednje sam radila pupak.. Ok je.

 

Izvadila djusu iz obrve. Imam oziljak. I htela sam tako. Kakav sam rebel.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ooda.

 

Jezik oba puta bez iste. Mada je to neka kvazi anestezija? Ne znam.

 

Poslednje sam radila pupak.. Ok je.

 

Izvadila djusu iz obrve. Imam oziljak. I htela sam tako. Kakav sam rebel.

 

 

I zaboravila si da pomenes i djuse iz usiju... :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...