Jump to content

Recommended Posts

• Replies 352
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Изјеле га дроге.

realno nisam ih nesto slusao ali LP je ogroman bend

jadna osoba od relativnog znacaja

• 3 weeks later...

Living Things je nesto sto je, po mom misljenju, trebalo da se desi posle Meteore. Sto neko rece, Catsle of Glass je najzanimljivija pesma, i generalno, album je dobar i originalan. To vise nema veze sa nu metalom, ali je stilski upecatljivo i, ko ceni te stvari, vrhunski isproducirano. Uvek sam voleo njihovu muziku [iako su prethodna 2 albuma prosla pored mene jer su promene bile bas drasticne], sa ovim novim su nekako napravili balans. Kvalitetna masina za pravljenje para koja pritom pravi super muziku, combo.

• Upvote 1

• 3 weeks later...

po meni iznenadjujuce dobar album. naravno da to nije onaj LP koji svi volimo, ali opusteno mogu da kazem se u zanru koji furaju jako dobro snalaze i svaka im cast na tome. ima nekih smarackih pesama: Lies Greed Misery, Skin To Bone i Until It Breaks (previse Hahna, pa mi dosta zvuce kao leftoveri sa

prethodnog), ali ostalo je vrlo catchy, slusljivo i po meni jako zadovoljavajuce.

• 2 months later...

meni su oni bili bend koji me je uveo u rock i metal, a ovo mi je retka prilika da ih gledam live. isao bih naravno zbog starih stvari, a na osnovu setlisti, vidim da sviraju dosta sa Meteore i Hybrid-a, mahom moje omiljene. jos neke novije su ok, ostalo ce se preziveti nekako. :mrgreen:

• 11 months later...
  • 3 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Ne verujem da slusam jebeni Linkin Park album evo vec sesta pesma i ne osecam potrebu da prekinem :haha:

Valjda je do ove prljave produkcije bem li ga (nisam odrastao sa njima pa nema te povezanosti), mnogo sam omeksao..

A dobro je sedma je vec govno :D

• 3 weeks later...