Jump to content

Pes 7 Next Gen


GEORGE_SOAD

Recommended Posts

sut kako kad, ja sam sa sedorfom zavukao takvu golcinu, da nisam mogao u trenutku da verujem, dok neki drugi, takodje kvalitetni igraci ne mogu da ga daju iz daljine, pa da ga jebem

 

@vajar: velika razlika izmedju regulara i top playera, veeelika :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja instalirah ovo: http://rapidshare.com/files/156532988/PES_..._Jok3r-Beta.rar

 

Azurirani transferi, svi dresovi, imena, grbovi etc. uredni, plus je onaj ogavan meni preuradjen, sad je lakshi za ochi... Jedino shto pola nemachkih timova ima Player G1, Player F2 i sl., tj. nisu do kraja edit odradili :/

 

Inache, je l' primetio josh neko jedan jeben bag u odbrani, tj. kad god uradi protivnik fintu "kocka-iks"(shut, pa dodavanje jel'te), kompjuter u odbrani sam uklizava najblizim igrachem! Ovo je frustrirajuce jer sam tako uz kurac kilo kartona obe boje dobio, plus mi penal napravio! Siguran sam da nisam omashio dugme il' tako neku glupost, jer i ja kad uletim najblizim igrachem, padnem na fintu jel'te, komp uzima drugog najblizeg i on uklizava... Mislim, kretenski je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu zbog tog jebenog poteza da prestanem da igram 9ku..juche uz kurac, igramo zimmer i ja, i kako god neko dodje u protivnichki penalesterac, samo je dovoljno kocka-iks da se odradi i u 50% sluchajeva, eto ti penala :) Jebem im seme japansko da im jebem. A o genijalnim i nerealnim potezima da ne pricham. Pa juche mi neki shaban iz Gijon-a izbacio (sporiju) loptu iz shesnaesterca petom 50m preko terena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imate vec oficijalni 1.1 patch za te bagove...

 

Meni je ionako bilo sve u redu?

 

Kol'ko vidim taj patch sluzi samo za:

 

Problems that affected the game in various game modes when played in a resolution higher than 1280*720. Once implemented, the game can be played in higher resolutions than the one previosly without the same problems.

 

..a ja nisam o tome prichao.

 

angelystor kako da prodesim kad skinem ono za grbove imena i ostalo?

i kako to da se podesi sto kinetic prica?

 

Pa imash u Instructions.. Kitserver kopiraj gde ti je PES instaliran, pa u istom odradis Install na Setup-u, i u MyDocuments u Konami folderu zamenis save koj' je tu sa save-om koj' si skinuo..und das ist das.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Много је леп и неупоредиво бољи од 2008, али је шестица и даље најбооља.

 

Jebo sto je lep kada ima kilo dechijih bolesti..

 

I stvarno, ako neko zna fazon kako "restriktirati" kompa da mi se ne mota u komande, neka kaze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...