Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

yumetal.net forum

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

  • Replies 1.7k
  • Views 146.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

comment_1535202
Pa kakav je,sta kaze?

 

 

Elem,jel na koncertu bilo što god golemo žensko za fat ispod pasa?

jel ko pofato brojeve telefona i tak oto?

 

Počeo si da smaraš sa tim debilnim provalama. Idi fataj ispod pasa one tvoje sugrađanke što slušaju electrogothic, takve na ovom koncertu ne bi našao.

 

Uh, koliko postova na ovoj temi, jedva sam pola pročitao. Slažem se, naravno, sa većinom koji su rekli da su im utisci fenomenalni. I ne mogu da verujem da je Helloween tražio da ponovo dođe sledeće godine! I to sa Kaijem! Eh, da ima malo više ljudi kod nas koji znaju to da cene... Što se tiče tog Mede o kome se više priča nago o Kaiju, ja nisam imao "čast" da ga sretnem. Stajao sam malo iskosa sa desne strane. Zanimljivo da sam u par navrata imao utisak da Andi gleda u mene u trenucima kad nisam znao tekst. Sram me bilo. :bigblue:

comment_1535203

Ko je taj MEDA?

 

Jaoooo,što nisam bijo na koncertu,siguran sam da bi smo se on i ja družili fino.

imal neko njegovu sliku?

comment_1535210
Počeo si da smaraš sa tim debilnim provalama. Idi fataj ispod pasa one tvoje sugrađanke što slušaju electrogothic, takve na ovom koncertu ne bi našao.

 

Smirela. Fatam ja i šabanke, rokerke, tehnomanke i sredovečne dame, ja ne biram,jerbo od jebača,nema birača.

 

comment_1535226

Ova tema postaje dosadna...

Previše spama gluposti i proseravanja, malo pravih stvari...

Eh metalci šta vam se desilo...

 

Nažalost posećivaću je još u nadi da će biti postovane slike i snimci, ja ću isto moći tek da uradim to za nedelju dana...(uploadovati slike)...

comment_1535252

HALO BA, ZAR JE OVAJ MEĐED VRIJEDAN OVOG TOPIC-a?

Pa dajte ljudi, vidjeli smo Kaia i momke, i o njima pričajte. Jbt. spamujete ovdje prije koncerta kako hoćete da vidite Kaia i Derisa, a sad kad je završio koncert pričate o međedu.

Stvarno čudan neki narod. Btw., Therion obožavam i jedva sam čekala koncert jer sam prvi put propustila, a sad nakon ovog spektakla mi nešto nema smisla. I ne znam je li do mene ili ima još takvih. :S

comment_1535253
Oduvek sam bio veci fan GR od HW, ali ovo su ipak preteske reci... Mogao si bar da naucis kako se zove covek kome se toliko divis... Cisto iz postovanja.

Pa te preteske reci su moje vidjenje, mozda sto sam mator, pa sam se jos onda navikao na Kiskea :rolleyes: .... Ali vidim da su klinci (a i ne samo oni odusevljeni Derisom.... ok, postujem).

Za "Kay" se izvinjavam njemu licno, njegovoj porodici i mnogobrojnim fanovima. :opusteno:

comment_1535257
HALO BA, ZAR JE OVAJ MEĐED VRIJEDAN OVOG TOPIC-a?

Pa dajte ljudi, vidjeli smo Kaia i momke, i o njima pričajte. Jbt. spamujete ovdje prije koncerta kako hoćete da vidite Kaia i Derisa, a sad kad je završio koncert pričate o međedu.

Stvarno čudan neki narod. Btw., Therion obožavam i jedva sam čekala koncert jer sam prvi put propustila, a sad nakon ovog spektakla mi nešto nema smisla. I ne znam je li do mene ili ima još takvih. :S

Da se vidi i na ovoj strani i da dodam:

 

J*** VAS MEĐED!!

 

kaihansenha9.jpg

 

comment_1535266
Da se vidi i na ovoj strani i da dodam:

 

J*** VAS MEĐED!!

 

kaihansenha9.jpg

 

E pa da si bila na prvom Therionu, itekako bi ti imalo smisla da ideš opet. ;)

 

 

 

Mogli bi organizatori i zvanično da objave gde ćemo to, kad i kako gledati Kai-ja sledeće godine, i ovako se već zna otprilike... :D

comment_1535274
E pa da si bila na prvom Therionu, itekako bi ti imalo smisla da ideš opet. ;)

Vjerujem ti, i strašno mi je žao što nisam otišla. Čekam da me prođe ova euforija i onda Therion lagano. ;)

 

Al' ovo stvarno, ja ne znam, odlično odlično. Hvala organizatorima.

comment_1535276

НА првом Териону сам био само зато што је био и Грејв Дигер, ал нисам гледао Терион, сада ми не пада на памет да идем, ал не зато што је прекључе било легендарно, већ зато што их не волим, свако ко воли тај бенд а не оде зато што је прекључе било сјајно је идиот. Видим да сви пишу да је ово најбољи концерт овде икада, мора да доста људи није било на Кинг Дајмонду онда :P

comment_1535282
Видим да сви пишу да је ово најбољи концерт овде икада, мора да доста људи није било на Кинг Дајмонду онда :P

 

 

Jbg. ja nisam bio na Kingu, al ovo mi jeste najbolje koncert ever.

Guest
This topic is now closed to further replies.

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.