Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pa kakav je,sta kaze?

 

 

Elem,jel na koncertu bilo što god golemo žensko za fat ispod pasa?

jel ko pofato brojeve telefona i tak oto?

 

Počeo si da smaraš sa tim debilnim provalama. Idi fataj ispod pasa one tvoje sugrađanke što slušaju electrogothic, takve na ovom koncertu ne bi našao.

 

Uh, koliko postova na ovoj temi, jedva sam pola pročitao. Slažem se, naravno, sa većinom koji su rekli da su im utisci fenomenalni. I ne mogu da verujem da je Helloween tražio da ponovo dođe sledeće godine! I to sa Kaijem! Eh, da ima malo više ljudi kod nas koji znaju to da cene... Što se tiče tog Mede o kome se više priča nago o Kaiju, ja nisam imao "čast" da ga sretnem. Stajao sam malo iskosa sa desne strane. Zanimljivo da sam u par navrata imao utisak da Andi gleda u mene u trenucima kad nisam znao tekst. Sram me bilo. :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Počeo si da smaraš sa tim debilnim provalama. Idi fataj ispod pasa one tvoje sugrađanke što slušaju electrogothic, takve na ovom koncertu ne bi našao.

 

Smirela. Fatam ja i šabanke, rokerke, tehnomanke i sredovečne dame, ja ne biram,jerbo od jebača,nema birača.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ova tema postaje dosadna...

Previše spama gluposti i proseravanja, malo pravih stvari...

Eh metalci šta vam se desilo...

 

Nažalost posećivaću je još u nadi da će biti postovane slike i snimci, ja ću isto moći tek da uradim to za nedelju dana...(uploadovati slike)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

HALO BA, ZAR JE OVAJ MEĐED VRIJEDAN OVOG TOPIC-a?

Pa dajte ljudi, vidjeli smo Kaia i momke, i o njima pričajte. Jbt. spamujete ovdje prije koncerta kako hoćete da vidite Kaia i Derisa, a sad kad je završio koncert pričate o međedu.

Stvarno čudan neki narod. Btw., Therion obožavam i jedva sam čekala koncert jer sam prvi put propustila, a sad nakon ovog spektakla mi nešto nema smisla. I ne znam je li do mene ili ima još takvih. :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest The X Factor
Oduvek sam bio veci fan GR od HW, ali ovo su ipak preteske reci... Mogao si bar da naucis kako se zove covek kome se toliko divis... Cisto iz postovanja.

Pa te preteske reci su moje vidjenje, mozda sto sam mator, pa sam se jos onda navikao na Kiskea :rolleyes: .... Ali vidim da su klinci (a i ne samo oni odusevljeni Derisom.... ok, postujem).

Za "Kay" se izvinjavam njemu licno, njegovoj porodici i mnogobrojnim fanovima. :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

HALO BA, ZAR JE OVAJ MEĐED VRIJEDAN OVOG TOPIC-a?

Pa dajte ljudi, vidjeli smo Kaia i momke, i o njima pričajte. Jbt. spamujete ovdje prije koncerta kako hoćete da vidite Kaia i Derisa, a sad kad je završio koncert pričate o međedu.

Stvarno čudan neki narod. Btw., Therion obožavam i jedva sam čekala koncert jer sam prvi put propustila, a sad nakon ovog spektakla mi nešto nema smisla. I ne znam je li do mene ili ima još takvih. :S

Da se vidi i na ovoj strani i da dodam:

 

J*** VAS MEĐED!!

 

kaihansenha9.jpg

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da se vidi i na ovoj strani i da dodam:

 

J*** VAS MEĐED!!

 

kaihansenha9.jpg

 

E pa da si bila na prvom Therionu, itekako bi ti imalo smisla da ideš opet. ;)

 

 

 

Mogli bi organizatori i zvanično da objave gde ćemo to, kad i kako gledati Kai-ja sledeće godine, i ovako se već zna otprilike... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pa da si bila na prvom Therionu, itekako bi ti imalo smisla da ideš opet. ;)

Vjerujem ti, i strašno mi je žao što nisam otišla. Čekam da me prođe ova euforija i onda Therion lagano. ;)

 

Al' ovo stvarno, ja ne znam, odlično odlično. Hvala organizatorima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

НА првом Териону сам био само зато што је био и Грејв Дигер, ал нисам гледао Терион, сада ми не пада на памет да идем, ал не зато што је прекључе било легендарно, већ зато што их не волим, свако ко воли тај бенд а не оде зато што је прекључе било сјајно је идиот. Видим да сви пишу да је ово најбољи концерт овде икада, мора да доста људи није било на Кинг Дајмонду онда :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...