Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

red je bio i ja da dadnem kratak kometar.....necu da smaram sa velikim izvestajem!!!

prvenstveno sam samo dosao zbog Gamma Ray-a jel taj bend vishe i cenim i postujem jer ga vodi zna se ko!! Helloween je valjano odradio poslic, zvuk mi se u momentima chak i svideo ali bio je tokom koncerta jako mutan. posto mi nije prvi put da slusham neki 'cert u SKC-u mislim da je bilo problema sa zvukom generalno ali necemo da cepidlachimo!

doshla su nam dva benda koja su glavni nosioci pravca koga sviraju - objasnili neke stvari, zahvalili nam se i obecali dolazak opet.

meni dusha puna!

kupila se maja za usponemu, sacekao se kasnije BOG LICHNO da mi se potpise na disc i da ga priupitam (ali ostao sam nem pred njim - samo sam mu rekao hvala i..... )....dobih trzu od Henja lichno, ma milina i ostace mi kao uspomena jedna jako lepa slika.....

 

@furija - samo za tebe.......ahahahahahahaha!!!!

 

18112007101yx6.th.jpg

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma car. :D

 

@furija - samo za tebe.......ahahahahahahaha!!!!

Ahahahahahahaha, joj umrijeću!! :) :) :) :) :) Hvala hvala, evo spasila sam sliku, uspomena šta ćeš. :) :) Al' neko je mene od vas trojice baš upozorio na tu rupu. :)

A najjači momenat kad si vadio tu nogu par sekundi, pa kao govoriš njemu "just momemt pls", a on "okaaaay", AAAAAAAA VRIŠTALA SAM!!! :) :) :) A ništa on, ni da pita jesi ok, nastavio pozirat uz smiješak. :) :) Ne znam jesi li vidio mene, što on više pozira i gleda kako vadiš nogu, ja se više odvaljivala, i kad sam ja ponavljala te vaše riječi (da ne pomisli da sam luda :) ) tek' se onda odvalio smijat, skont'o lik. :) :)

A meni je bilo lijepo tih desetak minuta druženja. ;) Koliko ste vi bili s njima prije nego sam ja uskočila, je li bilo šta interesantnije? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koncert je bio odlican, ali zvuk za Helloween je razocarao (bili smo u sredini sale). Evo za sada tri snimka a usoro ce biti jos! :rockdevil:

 

Gamma Ray Heavy Metal Universe (treci red!)

http://www.youtube.com/watch?v=nsclGW6JlnY

 

Gamma Ray Rebellion in Dreamland

http://www.youtube.com/watch?v=blYy3fG6bMQ

 

Helloween Sole Survivor (sredina sale)

http://www.youtube.com/watch?v=IP8bMqv601w

 

Ako neko zeli prave (mnogo kvalitetnije snimke) stavicu ih na rapidshare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koliko su kostali oni original diskovi na koncertu? Nekako mi promaklo da ih malo bolje pogledam, paznja mi je bila prvenstveno usmjerena na T-shirts :)

1200 dinara sam platio Gambling with the devil.

I isplatilo se i te kako. Jedna od mojih najpametnijih investicija ove godine.

Share this post


Link to post
Share on other sites

1200 dinara sam platio Gambling with the devil.

I isplatilo se i te kako. Jedna od mojih najpametnijih investicija ove godine.

Jesi siguran da nije 1500? :ph34r: Jbt. ja samo vadila pare, veze nemam koliko sam dala. :) :)

 

 

 

E jel onaj Weiki stalno onako namršten u fazonu "Šta je miševi? M'rš u pizdu materinu!" :) ili mu je to sad specijalan mood kad treba da deli binu sa Kaijem? :D

Koliko sam ja shvatila i po slikama i snimcima i bilo čemu uvijek je takav. :)

A Kai zakon, k'o da mu je ofinger u ustima, ne prestaje da se smješka. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram reci da je Weiki legenda. On samo ima tu facu. Svi ljudi su totalno opusteni i kul, verujte.

Sto se tice odnosa izmedju Hansena i Weikatha, pomenucu samo jednu situaciju:

 

Kai je imao samo 1 intervju da odradi, koji je zapocet standardno i planiran da traje nekih 10-15min.

Medjutim, 10ak minuta kasnije Weiki je snimio situaciju i svidela mu se diskusija, da ne pominjem sto su doticni novinari

bili toliko profesionalni i ceo intervju su radili na nemackom, pa je sa cigarom i jelenchetom seo za Kaiev sto.

Intervju je otisao u neodredjenom pravcu, menadzer i ja smo se slatko nasmejali i pustili ljude da pricaju.

Mislim da su zavrsili nakon vise od 45min... Dakle, one ratne price ne piju vodu.

Videcete to uskoro;)

Edited by BeTeLgEuSe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moram reci da je Weiki legenda. On samo ima tu facu. Svi ljudi su totalno opusteni i kul, verujte.

Sto se tice odnosa izmedju Hansena i Weikatha, pomenucu samo jednu situaciju:

 

Kai je imao samo 1 intervju da odradi, koji je zapocet standardno i planiran da traje nekih 10-15min.

Medjutim, 10ak minuta kasnije Weiki je snimio situaciju i svidela mu se diskusija, da ne pominjem sto su doticni novinari

bili toliko profesionalni i ceo intervju su radili na nemackom, pa je sa cigarom i jelenchetom seo za Kaiev sto.

Intervju je otisao u neodredjenom pravcu, menadzer i ja smo se slatko nasmejali i pustili ljude da pricaju.

Mislim da su zavrsili nakon vise od 45min... Dakle, one ratne price ne piju vodu.

Videcete to uskoro;)

Jedva čekam!!! :D:D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Me, too

Znači ne verujem koliko su likovi ispali normalni i opušteni. A osećam da će ona bitch Rihanna odmah posle koncerta da uleti u neka blindirana kola, zajedno sa 10 telohranitelja.

Mada, nju bi skoro svako ko je dohvati, opalio, a GR i HW se baš i ne mogu pohvaliti time :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...