Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@Bojan

 

E, sad smo se vec malo bolje razumijeli. Ostalo je samo da izbrisem nasu krivicu za trajanje smjenjivanja bendova. To je standardna procedura. Traje koliko odluce tehnicari benda, i mi tu ne mozemo ama bas nista, nego da im obezbijedimo potreban broj ljudi. I mi smo to uradili. Inace, Vas izvjestaj je poprilicno dobar (ako zanemarim Gamma Ray dio, sta cu kad mi je sam Kai Hansen bitniji od Helloween-a) samo me neke stvarcice malo zabole, jer znam sta smo uradili da bi ovaj koncert protekao najbolje sto je moguce. Ne bunim se za tacne zamjerke, samo za netacne. Kao sto smo se svima javno izvinjavali poslije Tool-a, tako i sad ne mogu da dopustim da nam se pripisuju greske koje nismo napravili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sve nas to zanima.

 

Ma,Elderaneu i organizaciji svaka chast,ja nemam zamerki,ali i ako je bilo neki greshaka ne mozhe sve da bude savrsheno.

Dobra atmosfera i entuzijazam su uchinili da nam bude super,jer ja zamerki nemam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ces, ja sam na Ride The Sky cekao kao ozeblo sunce, pa sam brojao pare sa blagajnikom za vrijeme iste. :) Desava se :) Ma, ljudi, nije poenta imamo li gresaka ili ne, poenta je da se u Srbiji jos uvijek radi u dosta losijim uslovima nego u okolini. Imamo granice, neadekvatne sale za 1000-3000 ljudi, neakusticne prostore... Takva nam je realnost. Eno, SKC izgleda predobro, svi se oduseve, ali za zvuk nije dobar. I, sad dosta ljudi kaze, sve je predobro, samo ne ozvucenje, a ozvucenje je isto na cijeloj turneji, i vlasnistvo je bendova? Ko je tu lud? Oni sigurno nisu ponijeli krs ozvucenje, tonac im definitivno nije amater... Znaci, frka je u neakusticnosti prostora. Tu nista ne mozemo. Ni mi, ni SKC, tako je, kako je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zamolio bih sve prisutne koji poseduju neke fotografije HELLOWEENA sa ovog koncerta da mi posalju na mail:

 

[email protected]

 

Ovo sakupljam za potrebe svetskog fan kluba i jos nekih street timova iz evrope, po njihovoj zelji.

 

Unapred hvala!

Edited by BeTeLgEuSe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Bojana; ne primetih u tvom izveštaju ni reč o samom kraju koncerta, kada su Helloween i Gamma Ray zajedno odsvirali Future World i I Want Out, što je za ogromnu većinu fanova bio vrhunac večeri, nije valjda da si izašao iz sale pre toga? :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigurno nije prost. Deluje vrlo pristojno kada ga gledam kako daje intervjue i razgovara.

Jesi ga ti intervjuisao ili neko tvoj? Znaš li hoće li to biti na net-u ili slično?

Btw, meni pravo bi krivo što nisam Deris-a pričekala ispred, čak nisam vidjela da je iko ovdje spomenuo da je pričao s njim ili se slikao poslije koncerta. Ima li takvih?

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pitanje za Bojana; ne primetih u tvom izveštaju ni reč o samom kraju koncerta, kada su Helloween i Gamma Ray zajedno odsvirali Future World i I Want Out, što je za ogromnu većinu fanova bio vrhunac večeri, nije valjda da si izašao iz sale pre toga? :ph34r:

 

JBT. Ladno jesam :(.

Čuo sam za to. Došlo mi da plačem od muke...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Bojan

 

E, sad smo se vec malo bolje razumijeli. Ostalo je samo da izbrisem nasu krivicu za trajanje smjenjivanja bendova. To je standardna procedura. Traje koliko odluce tehnicari benda, i mi tu ne mozemo ama bas nista, nego da im obezbijedimo potreban broj ljudi. I mi smo to uradili. Inace, Vas izvjestaj je poprilicno dobar (ako zanemarim Gamma Ray dio, sta cu kad mi je sam Kai Hansen bitniji od Helloween-a) samo me neke stvarcice malo zabole, jer znam sta smo uradili da bi ovaj koncert protekao najbolje sto je moguce. Ne bunim se za tacne zamjerke, samo za netacne. Kao sto smo se svima javno izvinjavali poslije Tool-a, tako i sad ne mogu da dopustim da nam se pripisuju greske koje nismo napravili.

 

Drago mi je da se razumemo. S obzirom da sam sagledao sve činjenice, shvatam da sam u nekim stavovima pogrešio. Ono što je najbitnije je to da sam se ekstremno dobro proveo i da bi opet isto uradio (za daleko veće pare).

Zahvaljujem Vam se na pozitivnim kritikama vezanim za izveštaj. Da, možda je previše negativan prema grupi Gammaray, ali to ćemo ispraviti pre nego što ga okačimo na sajt. Ipak, momci dobro sviraju. To što ja ne volim njihovu muziku, ne znači da treba negativno pisati o njima.

 

Eno, SKC izgleda predobro, svi se oduseve, ali za zvuk nije dobar. I, sad dosta ljudi kaze, sve je predobro, samo ne ozvucenje, a ozvucenje je isto na cijeloj turneji, i vlasnistvo je bendova? Ko je tu lud?

 

Eto, na primer: meni se ozvučenje na koncertu grupe Helloween daleko više svidelo nego na koncertu Mejdena. Tamo sam jedva prepoznavao pesme. Da li sam ja bio na katastrofalno lošoj poziciji (takođe prvi redovi, pri sredini), ili šta već, pitaj boga.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde ako neko moze nek uploaduje ponovo ono sa rapidshare-a posto ne rade linkovi vise

 

Linkovi rade, ali moras da kliknes direktno sa posta, ne mozes da ih Copy/paste, jer su skraceni.

 

Ili da ides na reply, pa da izvuces iz koda celu putanju.

Edited by DreamFreak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eto, na primer: meni se ozvučenje na koncertu grupe Helloween daleko više svidelo nego na koncertu Mejdena. Tamo sam jedva prepoznavao pesme. Da li sam ja bio na katastrofalno lošoj poziciji (takođe prvi redovi, pri sredini), ili šta već, pitaj boga.

 

Ako negde nisam imao ama baš nikakvih problema da prepoznam pesme, to je bio koncert Iron Maiden.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...