Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

Ma brate posle ovakvog spektakla mnogi ljudi su zazalili sto nisu dosli na koncert!CENIM DA BI SLEDECI PUT BILO BAR DUPLO VISE MASE,ako ne i do 4000 ljudi...I STOJIM IZA TOGA!

Lupio si glupost veka ! :))

Pa bar kod nas vazi zlatno pravilo da drugi put bar 2x manje publike bude...

 

Samo cu navesti B.Guardian, koncert rasprodat 6.meseci unapred, ostalo preko 500ljudi ispred skc-a bez karte... koncert jedan od najboljih ( najbolja atmosfera na nekom koncertu koji se odrzao kod nas, bar po meni ) , svi otisli sa osmehom na licu , doveli ih ponovo sledece godine s'ocekivanjem da ce napuniti bastu(to je i manager , a i sam bend ocekviao ), a sta se desilo ?! Manje ljudi nego prvi put ... o kakvih 4.000 ljudi ti pricas ovde ?!:)

 

To je MISAONA imenica za nasu zemlju , ocigledno... ;)

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ma brate posle ovakvog spektakla mnogi ljudi su zazalili sto nisu dosli na koncert!CENIM DA BI SLEDECI PUT BILO BAR DUPLO VISE MASE,ako ne i do 4000 ljudi...I STOJIM IZA TOGA!

 

Pazi, to ne mora da znači. I moje skromno mišljenje je da je cena karte bila jaka. Možda bi 1500 din bilo skroz OK. Opet, lako je meni da pričam o tome, kada nisam organizator. Oni imaju svoje muke i, kao što ljudi kažu, i ovako su bili u minusu. Nikad se ne zna koliko bi ljudi došlo da je ta karta bila 500 dinara manje. Da se ja pitam, došao bi i da je bila 4000, i sledeći put ću doći ako bude toliko. Ali fazon je u tome što sam ja vatreni fan Helloweena koji je spreman da da toliko novca za njih. Pitanje koliko ljudi tako razmišlja. Očigledno je da je to jako mali broj kod nas.

 

Ako pogledamo drugu stranu. Na primer, dolazi kod nas Megadeath. Ja ih ne gotivim preterano, ali su momci nesumnjivo dobra grupa. Dakle, slušam taj muzički žanr, ali ne njih nešto preterano. Daću 1500 din za njih, ali neću 2500, jer nisam vatreni fan. To je možda problem bio kod Helloweena, možda i nije. Opet ću se ponoviti (da ne bude problema), to je samo moje subjektivno mišljenje i nikako kritika.

 

U svakom slučaju, moje mišljenje je da je loš odziv bio jer smo mi Srbija, jer kod nas fanova Heavy Metala nema mnogo. Karta nije bila preterano jeftina, ali opet, sa druge strane nije bila ni preterano skupa. Ko zna koliko se ljudi pokolebalo zbog toga što je prebačeno u SKC. Ja nisam čuo neke preterano negativne komentare za to. Ali je bilo negativnih na cenu karata. Ja znam četvoro koji nisu došli zbog toga. Ljudi iz organizacije su već naglasili da su bili u minusu. Ajde da gledamo sa druge strane, mogli su da nam otkažu koncert. Tek bi to bila propast za nas. Ovako nisu, što im je dobra reklama. Makar kod mene, jer znam da su otišli u minus da se ne bi obrukali i da bi nama priredili koncert.

 

Na mejdene je, na primer, njih 20% išlo jer su to mejdeni, a osećam da nisu pre koncerta čuli 15 njihovih pesama. Znam i dosta njih koji nisu išli na mejdene jer se koncert održavao u hali na Sajmu. Sećam se da sam bio u toj hali kada je Kiss imao koncert, bio mi je daaaaaaaleko kvalitetniji (ne bolji). Iako Kiss nešto ne gotivim preterano. Ma da, mejdeni su mi nepre*ebiv događaj. Najbolji koncert na kom sam bio.

Edited by Bojan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lupio si glupost veka ! :))

Pa bar kod nas vazi zlatno pravilo da drugi put bar 2x manje publike bude...

 

Samo cu navesti B.Guardian, koncert rasprodat 6.meseci unapred, ostalo preko 500ljudi ispred skc-a bez karte... koncert jedan od najboljih ( najbolja atmosfera na nekom koncertu koji se odrzao kod nas, bar po meni ) , svi otisli sa osmehom na licu , doveli ih ponovo sledece godine s'ocekivanjem da ce napuniti bastu(to je i manager , a i sam bend ocekviao ), a sta se desilo ?! Manje ljudi nego prvi put ... o kakvih 4.000 ljudi ti pricas ovde ?!:)

 

To je MISAONA imenica za nasu zemlju , ocigledno... ;)

 

:pivopije:

 

 

Ako kao predgrupu ubacis nekog iz Granda mozda se i desi :) :) :)

Edited by Enchantress

Share this post


Link to post
Share on other sites

uh sto ga kenajte vec stranama...

 

anyway, danas odslushah one snimke sto okachi kriki i proziveh sve opet...polude...meni je ono bilo..ne znam...nemam rechi, hvala jebeno do nebesa i nazad pa levo pa opet gore Terra Nostra-i sto mi omogucise dva favoritna benda da vidim za jedno veche...

 

u ove mudre rasprave oko publike/prorachuna/kapaciteta mi se ne ulazi..I'm just a horny fan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma, znam. Ali, problem je sto kod nas ni za 500 dinara ne bi doslo 4500 fanova.

Mi smo na Helloween bili u minusu. A ko bi to rekao? Ikad? Iko? Sigurno ne. Nije problem, ma sta vi rekli, prosjecna karta za Helloween u Evropi je sigurno bliska nasoj, tu nema greske. Kod nas nema toliko fanova, i zainteresovanih ljudi. Vidicemo sta ce biti, ali, sada stvari stoje jako lose.

Ne treba 500 dinara, ali na primer 1500.. sta ja znam...

Necu da vam solim pamet, vi valjda na jbolje znate.

 

Meni je krivo sto na pola koncerata nisam otisao jer nemam para.

 

Ma brate posle ovakvog spektakla mnogi ljudi su zazalili sto nisu dosli na koncert!CENIM DA BI SLEDECI PUT BILO BAR DUPLO VISE MASE,ako ne i do 4000 ljudi...I STOJIM IZA TOGA!

Nema sanse.

Bilo bi manje sigurno..

 

Eto ja bih ponovo isao na Kamelot, ali jebiga nemam para, tj te pare cu iskoristiti za neki drugi, tesim se kao - jebiga vec sam gledao. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pustite vi Bugare...Kod njih je sve jevtinije, ne samo karte za koncerte. Prosle godine, odlucim da letujem tamo i pogodi se da je u isto vreme najavljen neki grandiozni metal festival,valjda 3 dana traje, gomila "imena", medju njima, ako se ne varam i Gamma Ray...Rekoh sebi - jebote, al' sam ja srecan, ovo ne smem da propustim, pa za ceo zivot necu videti toliko bendova koje volim koliko za tih par dana, plus letovanje i sve sto ide uz to...Taman da odem u agenciju, kad saznam - retardi iz te opstine zabranili da se festival odrzi, iz nekog debilnog razloga, ne secam se... :mad:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na koncertu Maidena u Bgu smo upoznali neke Bugare, i kazu da je gradonacelnik Kavarne neki metalac, pa zato ima tamo koncerata... Obecani grad za sve Bugare metalce :)

 

Ja vam kazem, na sledecim izborima glasajte za mene, bice koncerata, obecavam :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Helloweenu treba zabraniti da svira pola nisu ni svirali semplerovan bubanj,gitare zamuljane i pojacahane do kraja sranje bre srecom pod utiskom sam gamma raya pa mi je bilo super ali helloween vishe nikad

 

Vidim ja da cu sad za vikend u krushevcu morati da delim neke velike bensedine, ovo izgleda tamo neka jebena epidemija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...