Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Hmmm, ja mislim da za mene čak ni Maiden ono neće prestići. Jest Maiden veliki i sve to, i džaba njima onoliko raje, a i kad urliče samo 40% od publike, + ista set lista, nije to ono što mene zanima kod jednog koncerta. :)

 

 

Greshish... al nije ni bitno. Kad krenu sa Aces High... ima bre svi koncerti koje sam do sad video da odu u zaborav...

Share this post


Link to post
Share on other sites

ajde sektasi sjasite vise sa tim maidenima, svima koji ne seku kurac na njih koncet je bio shit.

I meni takodje i dosta vise sa tim okncertom Maiden-a :da:

 

 

Jedino jos jedna primedba organizatorima:bile su price da koncert nece poceti pre 9,a kol'ko se secam poceo je :D Ajde,manje-vise to,nego dogadjaj nesto pre 9 uvece te noci:ja dolazim do ulaza (gde se cepaju karte),cujem neku buku i reko':jeote,Gamma Ray poceo :icon_eek: Pitam ja ovog lika na vratim iz Tarra Nostra-e :Ej,jel' poceo koncert?",a on "Ma nije jos".Reko' OK,mogu jos da drinkujem.Posle krenuo security da nas tera napolje sa pivom i pitam ga ja jos jednom (tog na ulazu) "Jel' poceo koncert",a on opet "Nije".Dobro reko'...

 

...kad ono koncert vec uveliko u toku :lol: :lol: :lol::bigblue:

 

 

 

E,vise ni ovlascenim licima ne mozes da verujes :bigblue:;):pivopije:

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hvala lijepa momak. ;)

 

-powerslave-

Ne griješim, dok je meni bolji Hellray bio od Maiden.a nikako ne griješim. ;)

 

@Lazar

Pa ti slušaš tog lika, ja tebi čim smo ušli u hol kažem da je počeo koncert jer čujem "Welcome", ja već tad poludila što propuštam, i naravno propustih i H.C.W., strašno strašno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa jebi ga,jos je piva ostalo da se popije... :blush::lol::twisted::bigblue:

 

EDIT:ulete mi Eldarane u post :D

Nego dole je bio (na vratima) lik u belom duksu,duga crna (talasasta.kovrdzava rekao bih) vezana kosa.Mislim da je on u pauzi izmedju bendova bacao vodu u publiku... (na Kamelotu je to sigurno radio)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

I meni takodje i dosta vise sa tim okncertom Maiden-a :da:

 

 

Jedino jos jedna primedba organizatorima:bile su price da koncert nece poceti pre 9,a kol'ko se secam poceo je :D Ajde,manje-vise to,nego dogadjaj nesto pre 9 uvece te noci:ja dolazim do ulaza (gde se cepaju karte),cujem neku buku i reko':jeote,Gamma Ray poceo :icon_eek: Pitam ja ovog lika na vratim iz Tarra Nostra-e :Ej,jel' poceo koncert?",a on "Ma nije jos".Reko' OK,mogu jos da drinkujem.Posle krenuo security da nas tera napolje sa pivom i pitam ga ja jos jednom (tog na ulazu) "Jel' poceo koncert",a on opet "Nije".Dobro reko'...

 

...kad ono koncert vec uveliko u toku :lol: :lol: :lol::bigblue:

 

 

 

E,vise ni ovlascenim licima ne mozes da verujes :bigblue:;):pivopije:

 

 

A posle se smejete nama koji zapucamo 2-3 sata pred početak... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...