Jump to content

2007.11.17. *SKC, Beograd* Helloween & Gamma Ray


Elderane

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Furija plz izostavi vise Maidene iz svega ovoga...nemoj da krenem da psujem pa da me banuju....TEMA JE KONCERT GAMMARAY/HELLOWEEN.....for GOD sake...

Ma šta mi kažeš. :)

 

 

1.Helloween/Gammaray :surprised:

 

 

2.Blind Guardian :rockdevil:

3.Kamelot :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Evo,sa prilicnim zakasnjenjem ostavljam komentar,posto sam tek danas stigla kuci,a u BG-u nemam komp.

Kako god,na koncertu je bilo NEVEROVATNO DOBRO,utisci mi se jos uvek nisu slegli,zaista je bila odlicna svirka,kako Gamma Ray-a,tako i mog dragog Helloweena,koji je-moram da priznam-bio i veci razlog odlaska u SKC prosle subote.

Ja i sestra smo bile u drugom redu,kod levog zvucnika(ispred Sasche :wub:),zbog cega su mi prilicno zujale usi & glava,ali,to je vec nebitno...moje licno vidjenje,ukratko:Gamma ray je "otprzio",stvarno su zmajevi,dok za Helloween nemam reci,stvarno nisam objektivna,jer su mi jedan od 3 omiljena benda...nisam gotivila Derisa ranije preterano,ali,promenila sam misljenje,covek je lik,CAR,a ni za ostatak benda nemam zamerke,jedino me Markusovo "kurcenje" po bini i povremeno imitiranje Gene-a Simmons-a iritiralo na momemente,no,to je nebitno...sveopsti utisak je upotpunio onaj fantasticni,zajednicki bis(znala sam da nece otici dok ne odsviraju "I want out",i to moju omiljenu stvar....)....i,da,veliki plus je mnogo starih odsviranih stvari-i iz "Keepers" ere,uprkos neuporedivo losijem Derisovom pevanju u poredjenju sa Kiskeom....i,da,najnoviji album je odlican....stvarno,nesto (opet,po MOM misljenju i utisku) najbolje sto su uradili u poslednjih 5-6 godina....

 

...jos jedan OGROMNI plus-poceli su nastup sa pesmom "Halloween"....

....na "Perfect gentleman" sam toliko skakala da sam zamalo "ubila" trojicu osnovaca(klinci su 7.razred,mladi narastaji-samo napred!)koji su stajali pored...

....da,kupila sam majicu,i pukla pare predvidjene za taxi,pa mi nije ginuo nocni prevoz.....al nisam mogla da odolim...

.....upoznala konacno kolegu Starbreakera...pozdrav! :meshuggah:

...naplatila ulaz Aci Celtic-u,naravno,u zezanju....

....i,da,otrpela prozivke dragih mi ortaka,u stilu:-"Naprzila se na gitaristu!"-(koji je divan,naravno....)

 

Eto,to bi bilo ukratko, i na brzaka....

Sve u svemu,neponovljiv dogadjaj!

:pivopije:

Edited by ^Crna_Dama^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smeta mi kad neko stalno vredja Maidene na ovoj temi,za to imas Maiden temu pa ako ti se nije svidelo kako je bilo na koncertu ti to tamo kazi,ovde pricamo o GAMMARAY/HELLOWEEN....!

Maideni su sranje. :P:):pivopije:

Nisam isao iz protesta jer su zbog njih otkazali Angru tako da ne znam kakav je koncert bio, ali verujem da je bio dobar.

 

1. Helloween / Gamma Ray

2. Helloween / Gamma Ray

3. Kamelot

4. Machine Head

5. Helloween / Gamma Ray :)

6. Deep Purple (prvi cert)

7. Hammerfall

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

E ajd stvarno vishe preteraste! Otvorite topic naj cert pa to pishite! Vi ste brate prvoklasni spameri! Prichamo o Kai Hansenu i njegovim apostolima a ne ni ochemu durgom... Jel primetio neko da je za vreme King For Iljadu Godina, pushten onaj zenski glas kao matrica???? To mi donosi sumnju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

:P

Nemam stalnu IP adresu, ali mi "prepoznaje" komp i ne mogu da skidam 2 puta zaredom.

 

Probao sam i da "cupam" modem, i resetujem konekciju, restartujem komp...

Moguce da je EUnet podelio domene i ostavio im iste IP adrese pa da tako prepoznaje...

Ako neko zna resenje neka javi. ;)

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...